1 kwietnia 2014

Best of TNA #4

Best of TNA #4


Witam w czwartym odcinku Best of TNA, w którym chciałbym was zapoznać z jednym z moich ulubionych starć w TNA. Była to jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza walka w TNA w 2010 roku i jedno z lepszych starć jakie kiedykolwiek odbyły się na Lockdown.

18 kwietnia 2010 roku w Saint Charles, Missouri na gali Lockdown PPV odbył się Steel Cage Match, w którym zmierzyli się ze sobą Mr. Andersona i Kurt Angle. Trwająca prawie 21 minut walka pełna była emocji, krwi i ryzykownych spotów. Warto wspomnieć o takich akcjach jak German Suplex dla Andersona z najwyższej liny, czy wspaniały Moonsault ze szczytu klatki, który powinien zobaczyć każdy fan TNA.

14 stycznia na gali Against All Odds Anderson pokonał Kurta w ćwierćfinale turnieju 8 Card Stud, a po walce opluł jego medal co zapoczątkowało ich świetny feud. Na jednym z kolejnych Impactów Angle zaatakował Mr. Andersona tuż przed jego walką o pas Global uniemożliwiając mu jego zdobycie. Na kolejnej tygodniówce Anderson w ciekawy sposób sparodiował Kurta, co możecie obejrzeć pod tym linkiem Później doszło do jeszcze kilku starć obu zawodników, a jednym z nich był Ladder Match o klucz do klatki na, który wygrał Anderson. Ostatnią walką obu panów było właśnie starcie na Lockdown, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz