29 kwietnia 2014

Best of TNA #7

Best of TNA #7


Witajcie w kolejnym Best of TNA! Tydzień temu odcinek się nie pojawił, ponieważ pisałem egzamin gimnazjalny i nie miałem czasu, żeby napisać kolejny epizod. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie, a następny ważny egzamin, to dopiero matury, więc jeszcze jest do tego sporo czasu  :) 
Ale wracając do tematu: kilka dni temu odbyła się gala Sacrifice i dzisiaj chciałbym wam zaprezentować starcie z innego PPV o tej samej nazwie, w którym podobnie jak w niedziele James Storm zawalczył ze swoim byłym przyjacielem.


13 maja 2007 roku na gali TNA Sacrifice w Texas Death Matchu zmierzyli się ze sobą byli Tag Team partnerzy: James Storm i Chris Harris. Po wcześniejszej walce obu panów, czyli Blindfold Matchu, który był chyba najgorszą walką w historii TNA, nadszedł czas na jeden z najlepszych pojedynków w federacji. Trwająca około 17 minut walka pelna była brutalności, różnych przedmiotów i krwi, która lała się strumieniami.

Feud tej dwójki rozpoczął się kiedy podczas walki The Latin American Xchange vs America's Most Wanted  o pasy mistrzowskie Tag Teamów na Impakcie 14 grudnia 2006 roku James Storm celowo rozbił na głowie swojego partnera butelkę piwa, co wiązało się z obronieniem pasów przez LAX i rozpadzie teamu Storma i Harris, oraz ich późniejszym feudzie.

Oglądajcie bo naprawdę warto i czekam na wasze opinie.
Nie znalazłem walki w jednej części, więc linki podaje dopiero na końcu:


2 komentarze:

  1. ja też pisałem egzamin gimnazjalny tydzień temu

    OdpowiedzUsuń
  2. Jedna z moich ulubionych walk, której dałem *****. :D

    OdpowiedzUsuń