29 kwietnia 2014

Impact Wrestling 01.05 - spoilery
Segment na backstage'u z udziałem Erica Younga i MVP. Pojawili się również Bobby Roode, Gunner i Mr. Anderson. Eric powiedział, że chce zrobić sobie test wytrzymałości dziś wieczorem. MVP wziął karty do gry i powiedział, że ci, którzy wylosują dwie najsłabsze karty zmierzą się ze sobą, a zwycięzca zmierzy się z zawodnikiem, który wylosował najwyższą kartę, a zwycięzca tej walki zawalczy z Ericiem. Najwyższą kartę wylosował Bobby Roode, więc Gunner zmierzy się z Andersonem.

Promo Magnusa.

Promo Bully Ray'a, który wyszedł na ring ze stołem. Widać było, że jest posiniaczony i miał złamane żebro.

Match 1) Gunner defeated Mr. Anderson

Promo EC3 przerwane przez Kurta Angle.

Match 2) Bobby Roode defeated Gunner

Promo Dixie Carter, której towarzyszyli ochroniarze. Kolejny raz mówiła jak to Bully Ray ją oszukał po czym na arenie pojawił się Bully. Widownia zaczęła krzyczeć “put her through a table”. Bully wygnał ochornę i był przygotowany do wykonania power bombu Dixie Carter, ale przeszkodził mu MVP, który powiedział, aby pozwolił jej odejść.

Match 3) Willow defeated James Storm by DQ

Na ringu pojawiają się Angelina Love i Velvet Sky w długich czarnych sukniach. Po chwili wybrzmiała muzyka i panie zaczęły się rozbierać, ale po chwili przestały, a następnie Angelina nazywa fanów żałosnymi, gdyż myśleli, że rozbiorą się dla nich. Przerwało im nadejście Gail Kim, która powiedziała, że dywizja KO została stworzona na sexownych kobietach, ale również na wrestlingu, a następnie zaatakowała Beautiful People. Później wbiegły jeszcze Madison Rayne i Brittany, które skutecznie wypędziły Angelinę i Velvet z ringu.

 Match 4) The Wolves & Sanada defeated The Bromans ( bez Jessiego )

Match 5) Eric Young defeated Bobby Roode

14 komentarzy:

 1. Czekam na debiut Knuxa i jego frakcji...W skład frakcji mają wejść: Rebel (uczestniczka gutcheck Justine Silver),Crazzy Steve (kanadyjski wrestler Steve Scott) i The Freak (niewiadomo kto jeszcze wcieli się w jego role) to moze być ciekawe :-) zwłaszcza real mamę Crazy Steve mi się podoba :-) ciekawe kto bedzie Freakiem.
  Impact taki sobie.Z Ariesem trzeba chyba zacząć się żegnać.Walka Wilków najlepsza,Gail Kim jest ok :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem ciekaw jaki będą mieli na nich pomysł. Ale to będzie kolejna stajnia w TNA, oby tylko nie chcieli przejąć władzy nad federacją. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeglądałem teraz fotki i ta grupa Knuxa to wygląda jak banda jakiś popaprancow,coś na wzór Wyatt Family z WWE.Ostra laska,Swir,Knox przywodca i Freak (prawdopodobnie w jego role wcieli się ROB TERRY!) nie jaram się tym bo nie lubię Terry'ego,ale bedzie zadyma na impactie jak ta banda wejdzie,oby nie skończyło się to jak z Asami i 8

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy nagrywali tapingi ? Wczoraj po PPV ?
  Znowu będą porównywania do wyatt family.. Widzę że Kaz jest na tapingu, przedłużył umowę ? Teraz pewnie będzie jobberem..

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Wikipedii Roba Terry jest ze ma nickname The Freak

  OdpowiedzUsuń
 6. Jimmy, wczoraj nagrywali, a dziś będzie ciąg dalszy.
  Ja bym tą bande świrów porównał do Psycho Circus z AAA. :D
  Możesz podać linka do tych zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wpisałem w wyszukiwarce np Crazzy Steve wrestler,kliknołem na zdjęcia i wyskoczyło,Rebel fotek nie znalazłem tylko jako Justine Silver,wpisałem Freak i wyskoczyły fotki Roba Terry

  OdpowiedzUsuń
 8. Dalej przygnębiająca publika będzie..Ciekawe w jakim celu będzie nowa frakcja, Knux na mistrza ? Pewnie Ci dwaj będą o pasy walczyć, Rebel o mistrzostwo kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyjdzie drugie Wyatt Family. Na 100% będę oczekiwał Crazy Steve, jeżeli jednak w "The Freak" zamieni się Rob Terry, to już zgotowali sobie porażkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy ja wiem. Ponoć Rob Terry w Wrestle-1 radzi sobie bardzo dobrze i zrobił spore postępy. Wszystko zależy od gimmicku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie Rob Terry zapadł w pamięci jako głupkowaty pomocnik Robbiego E i ciężko mnie wpasować to wszystko razem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystko zależy od gimmicku? Nie do końca,musi też coś potrafić w ringu,a juz Rob Terry nie od dzis jest w IW i jakoś nic ciekawego nie dawał,w drużynie owszem,indywidualnie do zwolnienia

  OdpowiedzUsuń
 13. Chodzilo mi o to, ze odpowiedni gimmick jest w stanie przykryc jego wady ringowe. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Racja np takie postacie jak Bully Ray,Bray Wyatt,Abyss nie są za mocni w ringu,ale gimmick robi swoje

  OdpowiedzUsuń