29 kwietnia 2014

Impact Wrestling 08.05 - spoilery
Match 1) Knux defeated Kazarian
U boku Knuxa była jego dziewczyna, zamaskowany osiłek i klaun z balonami ( prawdopodobnie nowa stajnia Knuxa ).

Promo Erica Younga, który mówi, że obiecał obronić co tydzień swojego tytułu mistrzowskiego, a następnie ogłosił open challenge. Na arenie pojawił się Bobby Roode, który poprzednią porażkę argumentował tym, że musiał stoczyć walkę z Gunnerem. Następnie opowiedział historię o tym jak razem 17 lat temu pracowali, aby mogli zostać wrestlerami. Następnie Roode mówi, że jesli Eric pokona go dzisiaj już nigdy nie poprosi go o walkę o tytuł. Young powiedział, że Bobby jest jednym z najlepszych wrestlerów na świecie, dlatego się zgadza.

 Match 2) EC3 defeats Kurt Angle
W trakcie walki sędzia pokazał znak "X" rękami ( prawdopodobnie odnowiła mu się kontuzja ).

MVP wyszedł na ring i powiedział, że nie będzie walki Young vs Roode. Nie spodobało się to Bobby'emu, ale MVP odparł, że miał swoją szansę i jej nie wykorzystał, a następnie dochodzi do bójki między nimi.

Dalsza część zostanie nagrana dzisiaj.Xplosion:

 Austin Aries defeated Tigre Uno

 Gail Kim defeated Velvet Sky w/Angelina Love Oto jak wyglądają koledzy Knuxa:
http://2.bp.blogspot.com/-CYAXuuKOIT0/U18V07h4aWI/AAAAAAAAG3c/S8mlS-Epmqo/s1600/BmWhFJhIEAAQ-eK.jpg

10 komentarzy:

 1. Aries wygrywa z Tigre Uno? No jest jeszcze nadzieja ze zostanie i bedzie wiecej pokazywany.No i mamy bande popaprańców :-) ciekawe.Mowilem ze podobni do Wyattow.Zamaskowany osiłek to zapewne The Freak (Rob Terry)Knux,jego laska,ale swirnięty klaun z balonami oh shit,po cholerę te balony,bez nich przypominał by mi JOKERA,ale to mały szczegół.Freak jak Rowan,Knux jak Bray,Crazzy jak Harper +dziewczyna,nie widać podobieństwa do rodzinki Wyatta,wiadomo ze WWE i TNA zawsze będą pozbierać sobie pomysły,ale tak juz jest.Coraz wiecej świrów w TNA,bo są jeszcze Creepy Bastard,Willow

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe co dalej z Samuelem Shawem.Na początku podobał mi się jego gimmick ale pozniej ten feud z Andersonem oglądało się jak horror klasy B gdzie wszyscy się cieszą jak bohater łapie mordercę :-) a i gimmick to nie wszystko bo nic Samuel nie pokazywał w ringu.Kazarian juz tylko Jobberland i głęboki mid Card,Będzie jobbował nowym zawodnikom jak Knux :-) Daj Tupak zdjęcia Crazzy Steve'a i reszty na bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kaz mógłby wrócić do X Division. Miał bodajże 4 runy z pasem, na pewno dalej kręciłby dobre walki. Brakuje weteranów więc jeszcze dodać Petey'a, Dutta i X-D by wróciła do korzeni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gimmick Shaw'a jest zajebisty, lecz nie ma przyszłości. Teraz pewnie "posiedzi" w psychatryku, pewnie Anderson go poodwiedza kilka razy tylko co dalej ? Wyjdzie i znowu zacznie się to samo ? Trochę nie końca przemyślany ten gimmick, move set mogliby mu zwiększyć bo to duszenie nie przekonujące jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest gimmick na jedno story.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba że mógłby dołączyć do Knuxa jako "zabijaka na zlecenie". Gdyby dołożyli mu lepszy move set idealnie by się tam wkomponował.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwłaszcza w jego walkach jest tylko duszenie,innej akcji nie pamiętam.Knux Family moze być sukcesem albo totalną klapą.Ale skoro WWE z takiego Husky Harrisa zrobiło Braya Wyatta który teraz Johna Cenę klepie,to i TNA z Knuxa,który miał być do zwolnienia zrobić moze czołową postać,zobaczymy.Kurde mogliby podpisać kontrakt z Princem Devittem i dać go jako lidera tej grupy albo na feud z Sanadą o X-D

  OdpowiedzUsuń
 8. Głupotą jest robienie zawodnikowi gimmicka na jedno story,a potem co,zwolnienie,mid Card,nowy gimmick,ale Bully Ray też miał gimmick piromana na jedno story

  OdpowiedzUsuń
 9. Może i z Knuxem bedzie podobnie jak z A&8.Story się skończy i czesc się zwolni,czesc do mid nie i tyle.Mogliby pociągnąć jeszcze z Shawem ale czy ma to sens,zrobić zeby Anderson odwiedzał go w psychiatryku,ten by za jakiś czas uciekł,planował zemstę,jesli teraz wróci w nowym gimmicku albo jako ten dobry,jak Bully Ray,to bedzie to głupkowate

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli go nie zwolnią to pewnie wróci jako face, całkowicie odmieniony. :D

  OdpowiedzUsuń