11 kwietnia 2014

Prince Devitt w TNA? GFW


W ostatnich tygodniach było dużo plotek o potencjalnym przejściu Prince'a Devitta do TNA. Teraz mówi się o tym jeszcze więcej. Devitt pożegnał się już z NJPW i nie ma kontraktu z WWE ( ponoć jego przejście do WWE to były tylko plotki ). Natomiast duże plany względem niego ma TNA. Czy to możliwe, że była gwiazda NJPW będzie występowała w TNA?

Ponoć jednym z wrestlerów w GFW ma być Colt Cabana ( przyjaciel CM Punka ). Dodatkowo wiele mówi się również o AJ Styles'ie. Były zawodnik TNA jak sam kiedyś przyznał ufa Jeffowi, więc powinniśmy go zobaczyć w tej federacji, gdy tylko jego kontrakt z NJPW się skończy.

5 komentarzy:

 1. Czy przypadkiem w wywiadach nie informował, że jeżeli przejdzie z NJPW, to tylko do WWE.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak mówił, dlatego tym bardziej mnie taka informacja zdziwiła. Według mnie jednak wyląduje w WWE, ale kto wie. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. "Były zawodnik TNA jak sam kiedyś przyznał ufa Jeffowi, więc jego występy w tej federacji powinny być tylko kwestią czasu."

  Dopiero za rok bo przecież AJ podpisał kontrakt z NJPW na 12 miesięcy zabraniający mu występów w innych federacjach. Wyjątkiem jest ROH z którymi Japończycy współpracują.

  OdpowiedzUsuń
 4. UP - dzięki wielkie! Nie wiedziałem, że kontrakt z NJPW zabrania mu występować na scenie indy. :) Poprawione.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super jakby przeszedł do TNA tam na pewno byłby bardziej doceniony niż w WWE. Co do AJ mi jednak wydaję się ze on jak skączy mu się kontrakt to wróci do domu TNA

  OdpowiedzUsuń