21 maja 2014

Best of TNA #10

Best of TNA #10


Witajcie w dziesiątym, jubileuszowym odcinku Best of TNA, który wyjątkowo w środę, ponieważ wczoraj miałem małą rodzinną uroczystość i nie miałem czasu, żeby dodać kolejny epizod. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować świetne starcie Tag Teamowe, w którym udział wzięło sześciu zawodników, z czego w TNA pozostał tylko jeden - Kurt Angle.

14 października 2012 roku, w Grand Canyon University Arenie w Arizonie odbyło się najważniejsze PPV w roku, czyli Bound for Glory. Jednym ze starć była walka o tytuły Mistrzów Świata Tag Teamów, w którym udział wzięli ówcześni mistrzowie TT Bad Influence, Kurt Angle & Aj Styles i Chavo Guerrero & Hernandez.

Feud Bad Influence i teamu Angle/Styles rozpoczął się, gdy Kazarian i Daniels w nieuczciwy sposób wygrali walkę i zostali nowymi mistrzami. Później dołączyli również Chavo i Hernandez. Ponieważ oba teamy nie mogły pogodzić się w kwestii kto ma być pretendentem, zorganizowano Triple Threat Match, w którym zawalczyły wszystkie drużyny.

Starcie to toczyło się w bardzo szybkim tempie i pełne było akcji wysokiego ryzyka, jednak można się było tego spodziewać, ponieważ większość zawodników jacy pojawili się w ringu dzierżyła wcześniej tytuł X Division Championa. Dave Meltzer ocenił to starcie na **** jednak ja jestem fanem high flyingu i dałbym mu nawet pół gwiazdki więcej. A jak wy oceniacie tą walkę?


1 komentarz: