10 maja 2014

Impact Wrestling 12.06.2014 - spoileryPromo Erica Younga, który mówił,  że za trzy dni czeka go najważniejsza walka w karierze. Na rampie pojawia się MVP. Eric mówi, że wie iż Kenny King i Bobby Lashley będą mieszać się w ich walkę na Slammiversary, mówi również, że zdobył sobie szacunek wśród innych i chce, aby ta walka była uczciwa. Następnie mówi, że zrobi wszystko, aby ta walka obyła się bez interwencji, na co MVP odpowiada, że jeśli pokona dwóch z trzech to będzie mógł wybrać gimmick match.


Match 1) Bobby Lashley defeated Eric Young

Promo Magnusa, który był na ringu wraz z Bramem. Przerwało im nadejście Willowa, który zapowiedział, że "my" zmierzymy się z wami na PPV. Magnus zapyał czy chodzi o niego i jego alter ego. Willow przedstawił swojego tag team partnera - Abyssa po czym doszło do bójki.

Match 2) Knux w/The Menagerie defeated Robbie E w/The Bromans

Match 3) Eric Young defeated Kenny King

Na ringu stoją 3 krzesełka i pojawia się EC3 wraz z Rockstar Spudem. EC3 powiedział, że fani zasługują na prawdę, więc zaprosił na ring Brooke Tessmacher. EC3 zapytał czy Brooke nadal jest w związku z Bullym na co ta zaprzeczyła. Spud powiedział, że Brooke ma sekret, a następnie mówił, że ma wyniki i nie musi nikogo okłamywać. Następnie Spud pokazuje wyniki, z których wychodzi na to, że Bully jest ojcem. Brooke zarzekała się, że nie jest w ciąży na co Spud odparł, że ma zdjęcia. Na ring wszedł Bully Ray, który zapytał EC3 o jego stan zdrowia, gdyż ostatnio wypłynęło sporo krwi z jego głowy ( po first blood matchu ). Ray nazywa Brooke super dziewczyną i ma nadzieję, że ma niesamowite życie po czym ją przytulił. EC3 wyzywa Bully'ego na pojedynek na Slammiversary i będzie to Table Match. Ray odparł, że chciałby stoczyć taką walkę, ale gala odbędzie się w Dallas, więc zrobią coś czego dawno nie było - Texas Death Match!

Match 4) In a #1 contender’s match for the Knockout’s Championship
Gail Kim defeated Madison Rayne and Brittany
Gail Kim vs Angelina Love na Slammiversary.

Match 5) In a non title match Eric Young defeated MVP by DQ

MVP po walce mówił, że Eric nie wygląda jak zwycięzca ( został pobity ). Eric chwyta mikrofon i odpowiada, że może i nie wygląda jak zwycięzca, ale wygrał, więc na Slammiversary ich pojedynek odbędzie się w stalowej klatce.


Xplosion:

Match 1) For the TNA World Tag Team Titles, The Wolves retained over Sanada & Tigre Uno

Match 2) Knux & Crazy Steve w/The Menagerie defeated Jessie Goddarz and DJ Zema w/Robbie E

11 komentarzy:

 1. Texas Death Match to jest ten w którym przypięcie liczy się do 10 zamiast do 3?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak patrzę sobie na te spoilery i znowu nie widzę X-Division.. Tak wielce gadali, że odbudują dywizję a nic z tym nie robią oprócz mini-feudu Sanada - Tigre. Pościągaliby zawodników i zrobiliby turniej tak jak rok temu..

  OdpowiedzUsuń
 3. Przypięcie liczy się normalnie do 3, ale po nim zawodnik ma jeszcze 10 sekund na podniesienie się i kontynuowanie walki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jimmy - ja jak patrze na te spoilery to zastanawiam się, gdzie jest Roode, Aries, Joe, Gunner i ktokolwiek z Xów. Ta czwórka nie ma zaplanowanego starcia, a są jednymi z najlepszych w TNA. Xów w ogóle nie ma i będzie kolejna walka z dupy o pas...

  OdpowiedzUsuń
 5. Roode, Aries i Joe to jeszcze kręcą się koło story z Youngiem i MVP, jednak ich rola jest zbyt mała. Kompletnie nie ma na nich pomysłu, Gunner skończył ze Stormem więc już pomysłu na Niego nie ma.. Ta 4 powinna walczyć o główny pas.. Za wcześnie MVP przeszedł turn..
  Pasy TT też leżą i kwiczą, może połączą Brama i Magnusa, może niech wróci Beer Money..

  OdpowiedzUsuń
 6. W ogóle do czego zmierza te story z MVP. Jest tam jakimś udziałowcem, z Dixie są "źli" więc musi się pojawić ktoś dobry.( chyba że Dixie przejdzie turn ). Czarno to widzę..
  Jak dla mnie to Samoa Joe powinien przejść heel turn i zdobyć pas. Potrzymać jakiś czas i wtedy MVP by się wmieszał w to wszystko. Tak to Samoa Joe i Aries są szmaceni i za kilka tygodni pewnie odejdą z fedki.
  MVP zapewne niedługo zdobędzie pas, pofeuduje z Youngiem a później nadejdzie posucha.
  Chyba że to zmierza do tego, że w dalekiej przyszłości wrócą stare gwiazdy TNA ( AJ, Daniels, Sabin ), przejmą władzę, przyjdzie nowy "inwestor" i na LockDown się zmierzą o władzę z Team MVP..

  OdpowiedzUsuń
 7. Jimmy powtórka z rozrywki byłaby bez sensu. MVP jest słabszy niż większość roosteru więc nie wiem dlaczego miałby zdobyć pas. Ze spilerów wynika że EC3 połączy siły z MVP. Trochę to nie ma spójności.

  OdpowiedzUsuń
 8. EC3 połączy siły z MVP? Może już zapomniałem co pisałem, ale nie przypominam sobie nic takiego. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. MVP pewnie sobie zastrzegł w kontrakcie, że zdobędzie pas. Ot tak by sobie nie przyszedł do TNA.
  Co do powtórki z historii. Wiem, że kilka rzeczy było ale przy takiej ilości ostatnich odejść, przy braku nowych TT czy osób w X TNA zmuszone będzie do powtórek z historii. Trochę to przykre..

  OdpowiedzUsuń
 10. Tupak napisałeś tak ;) Konkretnie nie chodzi o to, że EC# znalazł się w teami razem z MVP, Kingiem i Leshleyem w 8-man tag First Blood Match. Gdyby byli przeciwko sobie to z jakiej paki on się tam znalazł?

  OdpowiedzUsuń
 11. A fakt. :D Już zapomniałem, że znalazł się w tej walce. Jedyny powód dla jakiego mógł się tam pojawić jest pewnie Bully Ray.

  OdpowiedzUsuń