8 maja 2014

Impact Wrestling 22.05.2014 - spoilery
Video pokazujące atak MVP na Erica Younga oraz dołączenie Lashley'a i Kinga do MVP.

Promo MVP ( w ringu byli też King i Lashley ), który mówił, że aby dojść na szczyt należy kłamać i manipulować ludźmi. Powiedział, że to wszystko jest potrzebne, aby mieć władzę i szacunek innych. Wie, że jeśli chciał wrócić do wrestlingu to powinien to zrobić na swoich warunkach. Mikrofon przejął Kenny King, który nazwał MVP geniuszem. MVP nazywa siebie Bogiem, ale w tym czasie na arenie pojawiają się The Wolves. Davey mówi, że wraz z Eddiem mieli szacunek dla MVP na LockDown. MVP odparł, że dał im szansę na zdobycie tytułów mistrzowskim i dał im świetne kontrakty. Davey nazywa MVP tchórzem, a ten mówi, że mógłby wypowiedzieć umowę z nimi po czym wróciliby na scenę niezależną, gdzie walczyliby za mniejsze pieniądze po czym dochodzi do bójki.

Promo Erica Younga, w którym atakuje MVP. Eric mówił, że MVP wepchnął mu nóż w plecy, a następnie pyta MVP co odpowiada swojemu synowi, gdy ten mu mówi, że się sprzedał. MVP mówił, że jest motywowany przez władzę i pieniądzy podczas, gdy Eric jest motywowany przez miłość. Na ring wbiega Austin Aries, który pomaga Ericowi w bójce. Austin Aries wyzywa MVP do walki na co MVP odpowiada, że pokonał go ostatnio, więc pokona go i tym razem.

Promo Angeliny Love, który ogłasza Open Challenge, na który mogą odpowiedzieć wszystkie KO, które nie były mistrzyniami. Na wyzwanie odpowiada Brittany.

Match 1) TNA Knockout’s Championship Match
Angelina Love w/Velvet Sky defeated Brittany

 Match 2) Austin Aries beat MVP by DQ
W walce interweniował Kenni King i Bobby Lashley, a na pomoc Ariesowi przybył Eric Young.

MVP oświadcza, że rywalem Erica Younga będzie Bobby Lashley. Chwilę po tym do ringu wchodzi Dixie Carter, która ma pretensje do MVP, że ten nie odpisuje na jej wiadomości. MVP odpowiada, że Dixie gada jak reszta kobiet w jego życiu. Na rampie pojawia się Bully Ray, który zaczął gonić Dixie po czym MVP kazał im obojgu opuścić ImpactZone. Bully nazywa MVP gównem i powiedział, że jest w ringu z powodu Bully'ego. Ray zaczął chwalić Erica, ale szybko został zaatakowany przez Kenny Kinga i Lashley'a. Dixie wraz z EC3 wchodzi do ringu po czym Dixie mówi bratankowi, aby przyniósł stół po czym EC3 łamie Bully'm ten stolik. Dixie mówi, że nie boi się nikogo.

 Match 3) Falls Count Anywhere match
Willow defeated Magnus w/Bram

Eddie Edwards wyszedł na ring i wyzwał do walki kogoś z trójki MVP, King, Lashley. Eddie mówił, że Davey był w szpitalu po czym  zostaje zaatakowany przez Kenny Kinga.

 Match 4) In a non-title match
Bobby Lashley defeated Eric Young
Wyglądało na to, że Earl Hebner został przekupiony przez MVP co nie spodobało się Ariesowi, który wbiegł z kijem kendo.

5 komentarzy:

 1. bardzo mi się podoba to, że Austin Aries jednak nie poszedl w odstawkę i wplątują go w glówny feud federacji. Szkoda tylko że znowu mamy ten sam motyw ze złym szefostwem i wojną stajni...

  OdpowiedzUsuń
 2. To że Aries bierze udział może w sumie nic nie znaczyć, wkurwi się i sam odejdzie. Mnie ciekawi natomiast jutrzejszy Impact..  ze względu na Kazariana. Każdy wiem, że Daniels odszedł więc jak wejdzie Kaz ? Przy swoim theme czy przy BI ? Mógłby chociaż Daniels zostać na kilka Impactów i rozwiązaliby TT. Głupio to wyszło..

  OdpowiedzUsuń
 3. Na rozwiązanie TT mieli sporo czasu, ale zamiast to zrobić to postanowili nie dawać ich do TV.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wkomponowani w główny feud Richards,Edwards no i Aries oczywiscie

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozostawienie Wilków z dala od tego feudu byłoby głupie; niezależnie czy mieliby być po stronie MVP czy się od niego odwrócić. Cieszy mnie również obecność po stronie MVP -Lashleya bo gdzie miałby on niby brać udział - tylko jakaś grupa gdzie będzie człowiekiem odpowiadającym za siłę... Cóż Danielsa mi jakoś nie brakuje mimo sympatii do niego... tak samo Stylesa czy Stinga... chyba jednak brakowałoby mi w TNA Ariesa...

  OdpowiedzUsuń