8 maja 2014

Impact Wrestling 29.05.2014
Match 1) Gunner & Mr. Anderson defeated The Bromans w/DJ Z
Gunner i Anderson wyszli z ringu, na który weszli The Menagerie, którzy zaatakowali BroMans, a następnie świętowali w ringu.

Match 2) Bram squashed Tigre Uno.
Po walce Bram chciał jeszcze pobić Tigre Uno, ale zatrzymał go Magnus. Bram powiedział, że nie dba o Tigre Uno i pyta, gdzie podział się stary Magnus. Magnus powiedział, że jeśli Bram potrzebuje testu to powinien zmierzyć się z Willowem.

Bully Ray wszedł do ringu, gdzie było sześć stołów. Powiedział, że jest bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek wcześniej. Mówi, że ma obsesje na punkcie sześciu ludzi w TNA: MVP, Kenny King, Bobby Lashley, Spud, EC3 i Dixie oraz, że wszystkich ich chce zniszczyć na stole. Przerwał mu MVP wraz z Kingiem i Lashley'em, którzy zaatakowali Bully'ego, ale na pomoc przyszli mu Aries, Wilki i Eric Young. Aries wyzwał do walki 3 vs 3 ekipę MVP.

 Match 3) MVP, Kenny King, and Bobby Lashley defeated Austin Aries, Eddie Edwards, and Davey RichardsXplosion:

Match 1) Madison Rayne defeated Velvet Sky

6 komentarzy:

 1. Fajnie że Austin Aries wrócił do tv !

  OdpowiedzUsuń
 2. Aries i inne bajery. Co nas czeka jeśli chodzi o Kazariana?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten Bram zaczyna mi sie podobać

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiadomo co z Kazarianem, bo jego kontrakt w tym miesiącu dobiega końca, a nie będą mu czegoś dawać jak nie mają podpisanego nowego kontraktu. Według mnie Kazarian również pożegna się z TNA.

  OdpowiedzUsuń
 5. Samoa Joe vs Austin Aries przegrany opuszcza TNA kurrwwa!!! MVP ty sukinsynu trzymam kciuki za AA

  OdpowiedzUsuń
 6. Austin Aries po slammiversary wygra pas x-division i pokona mvp (ey straci pas na slammiversary) na destination x realizując opcje ,,c"

  OdpowiedzUsuń