6 lutego 2015

Dave Meltzer vs fani obecni na tapingach

Jak co roku Dave Meltzer podaje dość dziwną liczbę fanów na tapingach w UK. Ciekaw jestem komu bardziej będziecie wierzyć, Meltzerowi czy może jednak tym, którzy byli na tapingach w UK, ale po kolei.

Według Dave'a Meltzera liczba fanów wyglądała tak:
Glasgow - 1500 fanów
Manchester - 3000 fanów
Londyn - 4500 fanówZdjęcia z Glasgow:

Zdjęcia z Manchesteru:

Zdjęcia z Londynu:A oto kilka wypowiedzi fanów, którzy byli na tapingach. 
Na początku estevez z Attitude, który miał okazję być w Londynie ( mam nadzieje, że się nie obrazi, że zacytuję tu jego słowa ).

"Co do zapełnienia hali to Meltzer, jako anty-TNA zawsze pisze głupoty. Nie było 100%, ale jak dla mnie to 70 - 80%  na pewno. Tylko te najgorsze miejsca, najdalej od ringu były wolne."

A teraz kilka cytatów z zagranicznych stron:

"It's set up for about 8,000 people. For there to be only 4,500 in attendance about 45% of the seating configuration has got to be empty. Now go take a look at the photos from the show and then see it again when it airs and see for yourself if half the building is empty. Spoiler alert: it isn't. 

Can't comment on the other two numbers, but having been to TNA shows at Wembley in the past and seen first hand how wrong Meltzer's numbers can be this is all very amusing to me. But hey it's on the internet and it's by Meltzer so it must be true. LOL!""Thats the biggest 3,000 and 4,500 I've seen in my life. Wembley was set up for 7,000 or 8,000 people. Iffy numbers to say the least, but hey its Meltzer right."

"Yeah, this is BS! TNA is huuuuuge in the UK. I mean, they get better ratings than WWE! They only go over to the UK once a year. Every show was sold out and people were being turned away at the door. Screw this guy! He's just a hater."

"Glasgow was down on last year but there is not a chance in hell that it was only 1,500"

"Didn't Lockdown last year have around 1,500 people in attendance? Now Compare that with the Glasgow show... No need to say anything else."

"Never understood why Meltzer hates TNA so much. Even goes to lengths of reporting false attendance figures. Disgrace of a journalist."

15 komentarzy:

 1. Meltzer = idiota, tak jak pisałem kiedyś.
  Ślepy człowiek, pewnie na CZYJEŚ rozkazy próbuje od lat stłamsić TNA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zresztą padło pytanie na wrestlefans do Pana Borkowskiego czemu podaje takie dane ze strony Meltzera i żeby sam ocenił ilość osób - jak widać odpowiedzi brak, choć nowy news dodany.

  OdpowiedzUsuń
 3. I tej odpowiedzi ta osoba nie uzyska. W większości zasada jest taka, że podaje się to co podają zagraniczne strony. Jedyna opcja to skontaktować się z przedstawicielami aren, w których były te tapingi i liczyć na to, że oni podadzą prawdziwe dane.
  Tylko pasowałoby czasem zobaczyć czy to co ktoś podaje jest prawdą. Jeśli chodzi o Meltzera i TNA to jego słów nigdy nie biorę na poważnie i wolę poszukać innego źródła. Bo to co ten pan potrafi czasem napisać woła o pomste do nieba. Tradycyjnie już możecie odliczać dni do informacji, że morale w szatni po UK Tourze mocno spadły, bo gale wypadły bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie to jest najgorsze, że bezmyślnie kopiują newsy z innych stron na temat TNA. Widzę że na 2 znanym portalu takie same liczby się pojawiają - kopiuj i wklej. Dobrze piszesz, pewnie Meltzer po LockDown skleci jakiś artykuł i wspomni o moralach.

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedy będzie w tv pierwszy impact z glasgow za tydzień ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma to jak TNA.Potrafią nawet złamać zasady najbardziej flagowego pojedynku w ich federacji...

  OdpowiedzUsuń
 7. A czy znasz jakikolwiek typ walki gdzie nie łamie się zasad? To jest chyba naturalne we wrestlingu że łamie się zasady dzięki temu jest dużo ciekawiej. A tak w ogóle jeśli chodzi ci o Lethal Lockdown to co ci się nie podobało? Według mnie walka była bardzo dobra. Może chodzi ci że nie było dachu a broń była od początku? Już pare razy nie było dachu i jakoś nikt nie narzekał a broń od początku poprawiła jakość walki. A tak na koniec to chyba o to chodzi we wrestlingu żeby walki były dobre i widowiskowe, gdyby wszędzie sztywno trzymano się zasad to byłoby nudne.

  OdpowiedzUsuń
 8. @UP
  Co nie oznacza,że pewnych reguł w wrestlingu się nie łamie.To tak jakby SS match wygrywało się przez 1 pin,bo po prostu to jest TRADYCJA,która powinna być podtrzymywana.Zasada LD jest prosta dopóki klatka nie zapełni się wszystkimi wrestlerami to nie można używać żadnej broni TNA to złamało.

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie wielka różnica

  OdpowiedzUsuń
 10. Poza tym to jest na plus

  OdpowiedzUsuń
 11. Zasada była taka, że dach z przedmiotami zjeżdżał dopiero jak wszyscy weszli do klatki. Skoro nie ma dachu tej zasady nie ma.
  A skoro o łamaniu zasad mowa to widziałes tegoroczne RR? Tam też były złamane zasady.

  OdpowiedzUsuń
 12. poda ktoś link do wczorajszego impacta ?

  OdpowiedzUsuń
 13. http://watchwrestling.ch/watch-tna-impact-wrestling-lockdown-2615/

  OdpowiedzUsuń