18 lutego 2015

Samoa Joe poza TNA, lista wszystkich niezależnych wrestlerów, którzy wzięli udział w ONO.


Samoa Joe nie jest już członkiem TNA. Jego kontrakt wygasł i nie podpisano nowego.
Oto co napisał Joe na twitterze:
"I have decided to part ways with @ImpactWrestling. My very best to them moving forward, and my eternal thanks to the fans."

John Gaburick:
"Upon expiration of Samoa Joe's contract, TNA and Joe have mutually agreed to part ways. We would like to thank Samoa Joe for 9 great years. Joe will always be a valued member of our family. We wish him all the best."

Osobiście nie jestem tym zaskoczony, gdyż o jego odejściu mówiło się dość często, a i sam Joe nie byłtym samym wrestlerem co dawniej.

Oto lista wszystkich niezależnych wrestlerów, którzy wzięli udział w nagraniach gal ONO:
 Martin Stone, Shaun Ricker, Jon Davis, Tony Kozina, Crimson, Camacho, The Von Erichs, Mason Ryan, Mia Yim, Cherry Bomb, Rosita, Su Young, Solo Darling, Alexxis Nevaeh, Rosie Lottalove, Dalton Castle, Pepper Parks, Sonjay Dutt, Los Ben Dejos, Mikaze and "Mr. 450" Hammett.

14 komentarzy:

 1. Samoa Joe zdecydowanie wypalił się,ostatnie naprawdę dobre promo dał w 2011 roku.Dodatkowo od 2008 roku jest bardzo mało wyrazisty i nie już tak efektowny w ringu jak wtedy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po prostu się wypalił, potrzebuje nowych wyzwań. Może to i dobrze, za jego kasę może kogoś nowego zakontraktują - tylko osób na ONO było więc niech kogoś ściągają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym chciał w TNA Sonjay Dutta

  OdpowiedzUsuń
 4. teraz ciekawe czy aries pójdzie śladem samoa joe, oby nie bo takich zawodników potrzebuje tna

  OdpowiedzUsuń
 5. I tak Ronaldo jest lepszy od Messiego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właściwie to odejście Joe mnie nie rusza. Jakoś nigdy nie był moim ulubieńcem, nie żebym go nie lubił, po prostu mnie "ni ziębi ni grzeje" . Ważne by Aries został.

  OdpowiedzUsuń
 7. a garett bischoff i king mo dalej w tna, niezłe te kontrakty mają

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny Impact. Pewnie jak zwykle ktoś ponarzeka ale ja obejrzałem go od deski do deski i nie było nic bezwartościowego

  OdpowiedzUsuń
 9. UP
  Zgadzam się ale może poza walką Ala Snowa z Grado która momentami była lekko nudna ale za to koniec walki był bardzo fajny. Super Impact, bardzo ciekawy. Ciekawi mnie tylko że jeszcze nikt nie narzekał :D pewnie dlatego że już nie ma się czego czapiać

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawi mnie tylko co was skłoniło, żeby pisać o poprzednim epizodzie w artykule o odejściu Joe z TNA... oh, nie ma tematu? No to pewnie z tego samego powodu jeszcze nikt na ostatni Impact nie narzekał - bo po prostu nie ma gdzie.Czasem mam wrażenie, że to Tupak musi ogarniać cały blog i zwyczajnie przy tym nie wyrabia.Kiedyś raporty, wywiady, nowinki, ciągle coś się działo... a dzisiaj jeden news na tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 11. UP
  Na TNA nie ma już za co narzekać to zacząłeś narzekać na blog? hahahahah

  OdpowiedzUsuń
 12. Wpierw życie prywatne, później internety.

  Czasem jest po prostu tak, że nie ma o czym pisać, a czasem tak jak teraz, czyli po prostu nie mam na nic czasu, bo jestem w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Patrząc na to, że to Tupak ogarnia praktycznie wszystko to i tak świetnie sobie radzi. Chłopak nawet w swoje urodziny dawał wam wyniki z gal i newsy. Tak szczerze to gdyby nie on to o TNA mielibyście bardzo mało newsów napisanych na innych portalach, a większość pochodziłaby od Meltzera. Warto pamiętać, że Tupak nie ma 15 lat, żeby cały czas przesiadywać przed komputerem.

  OdpowiedzUsuń