19 marca 2015

Kota Sekifuda w TNA, Helms, Konnan o TNA

Big Japan Wrestling ogłosiło, że ich 19 letni zawodnik - Kota Sekifuda wyjedzie do USA, gdzie nabierze doświadczenia. Prawdopodobnie zobaczymy go w TNA.

Gregory Helms, który był obecny na ostatnich tapingach pracował jako agent.

Konnan ostatnio wypowiedział się o TNA.
"TNA always tried to get a Latino superstar, but they don't even know what they're doing. Even if WWE wasn't around, TNA would still be the number two company in America. They just don't know what they're doing.
It starts at the top with Dixie Carter. She doesn't know s--t about wrestling. She pushed herself on TV as hard as she could with as bad as she is. She let AJ Styles go, he was the heart and soul of that dressing room. She let guys like Sonjay Dutt go, Samoa Joe just left. They really put a lot of stock into ex-WWE and WCW guys who just took their money and bounced. They pushed Robert Roode and James Storm and Eric Young, who had been there so long they were kind of stale. They don't know how to brand their product and they do a lot of stupid writing that doesn't make sense. They have some good talent, but losing Joe was a big blow. I'd have done everything possible to keep him. They have a small roster, it looks kind of stale. The only cool stuff there is MVP's stuff."

8 komentarzy:

 1. Niech się Konnan lepiej zajmie AAA,bo takiego idiotyzmu(lepsza promocja mentora przedstawianego jako dziadka chodzącego o lasce od mistrza federacji) jaki ostatnio miał miejsce w LU to dawno nie widziałem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Można mieć wiele wątpliwości do Konnana, jednak napisał dużą część prawdy. Pozbycie się AJ, głupie decyzje pozbycia się innych dobrych wrestlerów i ogólne całe złe zarządzanie, np. ściągniecie Hogana.
  Taki Sonjay też wiele zróbił dla TNA a co miał z tego ? NIC - nawet nie miał pasa X Division a prowadził dobry feud z Lethalem..
  Za mało młodych talentów, brak szkółki. Lipa.

  OdpowiedzUsuń
 3. AAA moze sie pochwalic tym jak przez pare dni organizowali ppv i dopiero wczoraj im sie udalo.

  OdpowiedzUsuń
 4. najpierw były złe warunki atmosferyczne, a potem mieli wypadek , dobrze że w ogóle te ppv się odbyło, a tna jakie jest każdy wie, potencjał ogromny, ale zarządzanie to KATASTROFA

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak to TNA pozbyło się Stylesa? Odszedł z własnej woli a Dixie sama przyznała że nie może się pogodzić z jego stratą.

  Taki świetny lotnik jak Sonjay faktycznie zasłużył na pas i dziwne że przez tyle lat go nie dostał. Ma pecha że walczył w najlepszych latach dla dywizji, kiedy o tytuł X biło się wielu genialnych zawodników, ale teraz powinien dostać stały kontakt i tytuł.

  Za mało młodych talentów? Magnus (29 lat), Galloway (30), Bram (29), EC3 (32), Spud (32), Zema Ion (29), Manik (30) i uwaga... Mark Andrews (23). To są młodzi zawodnicy z ogromnym potencjałem, niektórych ograniczają głupie gimmicki (napisałem to od razu bo pewnie taki zarzut byś wyprowadził do DJ Z i Manika). Może TNA sprowadzi Crimsona (30), ostatnio debiutowały jakieś Knockouts.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dj z to akurat fajny gimmick, coś nowego i na czasie, za to manik to odwrotność i na dodatek ten tandetny kostium z bezsensownym kapturkiem i dziadowska maska, juz by lepiej w samych gaciach wyglądał

  OdpowiedzUsuń
 7. crimson nie jest przekonujący i jakiś taki za chudy, na ostatnich tapingach debiutowało kilku młodych zawodników, ale kto zostanie w tna na dłużej nie wiadomo

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz odwolano przez zla pogode to fakt na to wplywu nie mieli. Ale za drugim razem nie zalatwili sobie pozwolenia na organizowanie gali. Wypadek byl pozniej.

  OdpowiedzUsuń