8 kwietnia 2015

Newsy

Manik w ostatnim wywiadzie powiedział, że TNA ma kilka dużych projektów do zrobienia w okresie letnim. Narazie jednak nie może nic więcej powiedzieć, gdyż nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jak myślicie o co może chodzić? Według mnie może chodzić o live eventy w Indiach lub może nawet kilka tapingów. 

Discovery Communications z dumą ogłosiło ostatnio, że Destination America osiągnęło najlepszy wynik kwartalny od czasu powstania kanału. Kanał ten znalazł się w Top 20 najlepiej rozwijających się kanałów kablowych.
Dzięki współpracy Discovery Communications z TNA Wrestling Entertainment LLC oraz Mountain Monsters Destination America zdobyto ponad 42 mln widzów w ciągu tego kwartału. 
Destination America weszło również do Top 20 kanałów z najszybszym wzrostem w zakresie publiczności i dystrybucji.
Dodatkowo Discovery Communications jest firmą nr 1 na świecie w zakresie płatnej telewizji osiągając ponad 1,5 mld ludzi w 210 krajach.


6 komentarzy:

 1. Destination america wszystko ładnie pięknie, tylko szkoda że tna nic z tego nie ma póki co.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowe kontrakty telewizyjne za granicą.
  Warto pamiętać, że DC posiada Eurosport i możliwe, że nawet w Polsce za jakiś czas znów będziemy oglądać TNA w TV.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak do tna przyszedł hogan w 2010 wierzyłem że w 2015 bedą rywalizować nawet z wwe, a tu minęło 5 długich lat a produkt jest gorszy niż był i ma mniejszą oglądalność, szkoda że tak to wyszło, mam nadzieje że gfw pokaże w lipcu coś lepszego i bardziej przemyślanego niż tna

  OdpowiedzUsuń
 4. Tour w Chinach, Indiach i Australii.

  Oficjalnie potwierdzone

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko zalezy od tego jak pojdzie sprzedaz biletow. Jak dobrze pojdzie to moze beda tapingi.

  OdpowiedzUsuń