9 maja 2015

Impact Wrestling 15.05.2015 - spoilery

Match 1) Robbie E defeated Jessie Godderz
Walka ta odbyła się 3 razy. Pierwsze dwie trwały po kilka sekund i Jessie prosił Robbiego o restart.
Po walce doszło do bójki między nimi, a na pomoc wbiegł Zema Ion.

Match 2) Best of Five Series: The Wolves defeated The Dirty Heels

Match 3) Mr. Anderson defeated Tyrus

Promo Magnusa, który powiedział, że nigdy nie przeprosi za rozbicie gitary na głowie Jamesa Storma. Magnus prosi Storma, aby przyszedł na ring, ale zamiast niego wychodzi Abyss, który chciał się zrewanżować za swojego przywódcę. Doszło do bójki, do której dołączył Manik i Khoya.

Segment z udziałem Kurta i Chrisa Melendeza, jak zawsze doszło do wazelinki. Angle mówił, że walczył na Igrzyskach Olimpijskich dla USA, ale Chris walczył na wojnie przez co był gotów poświęcić swoje życie, a następnie przedstawił go jako wzór do naśladowania dla młodszych. Zaproponował również Chrisowi wspólną walkę dzisiejszego wieczoru. Kurt podziękował również The Rising za pomoc, na co odpowiedział Drew Galloway, że Angle jest najlepszy na świecie, więc w przyszłości spotkają się w walce na co zgodził się Kurt.
Eric Young domagał się rewanżu na co również zgodził się Kurt Angle, ale na jego warunkach - będzie to I quit match. A dziś zobaczymy Hardcore War! BDC wchodzi do ringu, rozbrzmiewa muzyka Lashley'a, który wykonuje speara Ericowi Youngowi, a Angle przedstawia wszystkim swojego ostatniego członka zespołu.

Match 4) Marti and Jade (with Taryn Terrell) defeated Rebel and Brooke.

Match  5) Hardcore War: Team Young (Eric Young, Low Ki, Kenny King, Bram, and MVP) defeated Team Angle (Kurt Angle, Chris Melendez, Mica, Drew Galloway, and Lashley)

7 komentarzy:

 1. Bez rewelacji, ale nie tak źle.

  OdpowiedzUsuń
 2. pół tapingu nagranego, nie widział tego jeszcze w tv, ale już wie, że bez rewelacji... kocham polskich "fanów" wrestlingu! polaczki cebulaczki rulez!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oceniam to co jest napisane w tym newsie o co Ci chodzi pajacu ?

  OdpowiedzUsuń
 4. pajac to cię spłodził

  OdpowiedzUsuń
 5. oj dziecko dziecko...

  OdpowiedzUsuń
 6. coś źle napisałem? oceniasz książkę po okładce, film po tytule? łatwiej od razu od pajaców wyzywać

  OdpowiedzUsuń
 7. sam zacząłeś z jakimiś cebulakami, więc nie rozumiem o co się wkurwiasz teraz

  OdpowiedzUsuń