7 maja 2015

Newsy


Już jutro odbędzie się Impact Wrestling, który będzie nadawany na żywo.
TNA ujawniło, że w walce wieczoru, którą będzie walka o pas Kurt Angle vs Eric Young będzie sędzia specjalny, który wcześniej był mistrzem TNA. Aktualnie nie wiadomo kto to może być.

Umowa TNA z W-1 wygasła i raczej nie zostanie przedłużona. Dlatego właśnie TNA wcześniej zrezygnowało z Sanady.

TNA ponownie współpracuje z AAA co zostało potwierdzone przez Boba Rydera.

Podobno ring TNA został poprawiony, dzięki czemu znacznie łatwiej się w nim walczy ( wszyscy pewnie pamiętają, że niektórzy narzekali na zbyt napięte liny ).

Podobno TNA negocjuje sprawę współpracy z jakąś federacją japońską. W-1 odpada, NJPW raczej też ze względu na współpracę z ROH ( choć trzeba przyznać, że taka współpraca tych trzech federacji byłaby bardzo dobra dla biznesu ), więc prawdopodobnie chodzi o NOAH.

Prawdopodobnie w tym roku TNA powróci z Impactami do Nowego Jorku.

Na tapingach podobno ma być obecny wrestler z AAA.

Możliwe, że TNA będzie organizowało 2 wyjazdy do UK w roku.

Podobno Dave Meltzer nie został zaproszony na ostatnią konferencje co oczywiście mu się nie spodobało. Ta sytuacja sprawiła, że Gail Kim wybuchnęła śmiechem wraz z innymi wrestlerami TNA. Czyżby to był powód ostatniego newsa o tym, że ktoś z TNA chce odejść do WWE?

20 komentarzy:

 1. tna miało zajebisty klimat tak do 2011, od tamtej pory jest już co raz gorzej, pamiętam jak wtedy oglądałęm impacty z wypiekami na twarzy, dużo gwiazd, dywizje tag team, x dywizja, knockout, kontrowersyjne i ciekawe story, świetne walki, to było piękne

  OdpowiedzUsuń
 2. nie marudź, teraz też jest zajebiście

  beka z meltzera xd frajerzyna zasłużył żeby go nie szanować

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieje, że na tych tapingach będzie Gunner, bo ostatnio to chyba był na lockdown

  OdpowiedzUsuń
 4. Gunner nie był na poprzednich tapingach bo kręcił zdjęcia do filmu. Teraz pewnie się pojawi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli spodziewajmy się w tym tygodniu WIELU NIEPRAWDZIWYCH informacji. Meltzer będzie się mścił.

  OdpowiedzUsuń
 6. na jakiej stronie najlepiej ogladac TNA na żywo?

  OdpowiedzUsuń
 7. tak wygląda skład na AAA Lucha World

  Mexico 1: (Alberto el Patron, Myzteziz, Rey Mysterio Jr.)
  Mexico 2 (Hijo del Fantasma, Texano Jr., Psycho Clown)
  Mexico 3 (Blue Demon Jr., Dr. Wagner Jr., Solar)
  Japan 1: Team NOAH (Taiji Ishimori, Atsushi Kotoge, Yoshihiro Takayama)
  Japan 2: Team AJPW (Kenzo Suzuki, Tiger Mask III, Masamune)
  USA 1: Team ROH/Lucha Underground (Moose, ACH, Brian Cage)
  USA 2: Team TNA/Lucha Underground (Matt Hardy, Ken Anderson, Johnny Mundo)
  Rest of The World (Angelico, El Mesias, Drew Galloway)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dixie na TT podaje że dzisiaj sędzią będzie ktoś z byłych mistrzów świata i nie są obecnie w rosterze. Ciekawe.
  Wiadomo że nie wróci Sting/Sabin/Foley/Samoa Je.. Zostaje RVD, Aj Styles, Bully.
  Marzenie to AJ, jednak to raczej nierealne..Może Bully ? Chyba że chodzi o tytuł NWA-TNA to pewnie będzie to Shamrock, marzenie Christian. Ah, trzeba oglądać na żywo :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chociaż tak patrząc to jednak wyraźnie pisze Mistrzostwo w TNA. Jest więc 7 potencjalna, Dixie pisze o 8 ? Dziwne to. Może LIVE to może Aj w końcu wróci, obecnie mogą walczyć na niezależnych scenach to pięknie by się połączyły wszystkie fedki. Hehe, marzenia ściętej głowy :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Znając TNA to pójdą po najmniejszej linii oporu i wróci Lashley albo Aries,ale nie byłbym zdziwiony,gdyby nagle wrócił taki Bully Ray albo ktoś ze ''starszego'' TNA przed 2010 jak np. Christian,ale to trochę nierealne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tylko,żeby nie wyciągnęli jakiegoś starego gościa,który nie będzie walczył jak Shamrock czy Raven.Ważne,aby to był człowiek,który może wnieść trochę do storyline'ów i powalczyć.

  OdpowiedzUsuń
 12. Powiedz mi jak miałby wrócić Lashley, albo Aries skoro oni nigdzie nie odeszli?

  Według mnie Ken Shamrock, Bully Ray lub ( broń nas Boże od tego ) RVD.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak dla mnie to ta osoba nie zostanie w TNA na długo. Będzie to takie przypomnienie widzom przed tym jak na Slammiversary ogłoszą go HoF.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bo to jest TNA-ich booking nie ma nic wspólnego z logiką.Już nie raz pompowali napięcie do granic,a potem szli po najmniejszej i najgłupszej linii oporu.Tak i teraz może być.

  Ja tam nie chcę Shamrocka,bo po pierwsze już jest po 50-tce,dawno nie walczył nigdzie,więc nie wiadomo jak tam u niego z formą,a po drugie to jest jednak duże nazwisko,większe od takiego np. Ray'a i raczej nie wróciłby na pełen etat tylko występowałby sporadycznie i głównie kręciłby się w walkach o pas WHC.

  OdpowiedzUsuń
 15. WWE Transformed, It's begining i wiele wiele innych. Nie tylko TNA pompuje coś co później zawodzi fanów.

  A po co kogoś aktualnie jeszcze do walki o pas WHC? Przecież w tym aspekcie TNA jest ustawione na długi czas.
  Według mnie powinien to być właśnie ktoś kto wróci jednorazowo lub pojawi się tylko na tych nagraniach, dojdzie do HOF i tyle go będziemy widzieć. Jak tak będzie to osobiście będę bardziej zadowolony niż ze stałego zawodnika.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie chcę RVD, to byłaby porażka i bym się mocno pogniewał na TNA. Nie dość że charakter ma do dupy to jeszcze wg mnie nic ciekawego w TNA nie pokazał.. Jeżeli to osoba która miała pas TNA to pasuje tylko on lub Bully, chyba że przekonali jakoś AJ - marzenie.

  Jeżeli to Shamrock (miał pas NWA a nie TNA) to pewnie będzie tylko sędzią i wprowadzony zostanie do HoFu. Chyba że AJ na jedną noc i go wprowadzą na Slammi.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zresztą każdy z byłych WHC może się pojawić jako sędzia i później go wprowadzą do HoF. Może Samoa Joe będą chcieli uhonorować ?

  OdpowiedzUsuń
 18. @UP
  A ty myślisz,że jak przyjdzie taki Shamrock albo Raven to nie będzie chciał walczyć w ringu?Wręcz przeciwnie,a znając TNA i ich obsesję na punkcie dużych nazwisk wrzucą go do feudu z main eventerem.Dlatego wolę,aby to był ktoś kto może jeszcze zrobić w miarę zjadliwą walkę,a nie ludzie koło 50-tki niećwiczący na bieżąco,którzy po 5 minutach walki będą ledwo stać w ringu.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mogą ewentualnie dostać ostatnią walkę na pożegnanie i wprowadzenie do HOFu. Z takiej opcji byłbym nawet zadowolony, gdyby było widać że mają jakąś formę. Z tego co widziałem na yt Raven ma dosyć wrestingu, wygląda jak wrak i nie w głowie mu wrestling. Shamrock mógłby jeszcze coś z siebie wykrzesać.

  Zresztą trzeba poczekać, pewnie to Bully wbije, przyłączy się do The Rising a później zdradzi i się skumpluje z MVP. Znamy TNA i wiemy że uwielbiają stajnie i tak może to się skończyć. Dodatkowo Velvetka wróci i będzie przecw DollHouse.

  OdpowiedzUsuń
 20. Podobno jest duża szansa że sędzią będzie Bully Ray. Ma wrócić z Velvet Sky czyli swoją życiową partnerką.

  OdpowiedzUsuń