5 maja 2015

TNA Impact Wrestling 1/05/2015 – Raport

TNA Impact Wrestling 1/05/2015 – Raport
Hardcore Justice to najbardziej brutalna walka roku w TNA. Dzisiaj czeka na Ladder Match o pas X Division, Drew Galloway oraz Low Ki za pomocą stalowej rurki będą chcieli pokazać że to ich stajnia jest lepsza. W Main Evencie za to TNA World Heavyweight Champion Kurt Angle będzie chciał pokonać Erica Younga w Stretcher Matchu. Jednakże pas mistrzowski nie będzie na szali.

Street Fight Match
The Hardy Boyz and Davey Richards vs The Revolution (Khoya, Manik and Abyss)
Gdy przenosimy się na arene to walka już trwa za ringiem. Ulubieńcy fanów zdominowali sytuacja okładając przeciwnikow przedmiotami. W ringu Richards wykonywał ciosy Manikowi a po chwili dołożył też Backbody Drop. Face'owie kompletnie zdominowali sytuacje w ringu. Davey wyniósł Manika i po kilkunastu sekundach wykonał Suplex. Khoya za ringiem doszedł do siebie i obijał Jeffa śmietnikiem. To samo stało się z Manikiem, który zaaplikował Neckbreaker. Tylko że między liny wpadli bracia i Jeff z pomocą brata wyrzucili lotnika z ringu Dropkickiem. Następnie na Dropkick trafił też Abyss, Matt nie chciał być gorszy i zaaplikował monsterowi DDT. Jeff wskoczył na narożnik lecz Manik zrzucił go na krocze, Matt zajął się lotnikiem jednak wtedy Abyss i Khoya pomogli mu . Hindus cisnął Jeffem o matę wykonując mu Powerbomb. Do tego zaczął on dusić byłego TNA Championa, Manik między linami wymierzył Richardsowi efektowny Dropkick. Teraz to Revolution zdominowali akcje przez co tempo lekko siadło. Mimo to Manik nie przestawał wykonując wilkowi Suplex i Leg Sweep. Młodszy z braci Hardy doszedł do siebie atakując Khoye śmietnikiem, niestety wtedy otrzymał serię ciosów prętem od Abyssa. Matt pojawił się w odpowiednim momencie atakując całe Revolution krzesełkiem. Następnie chwycił za krzesełko i nim także wymierzył kilka uderzeń. Manik za to ciągle dominował Richardsa a po chwili zajął się Mattem i Jeffem atakując ich kijem oraz śmietnikiem. Następnie wszedł do ringu gdzie to trafił na Big Boot od Daveya. Richards wszedł na narożnik lecz Manik do niego doskoczył, nagle pojawili się wszyscy zawodnicy i doszło to warstwowego Powerbomba z narożnika. Abyss wyszedł z tego najlepiej i teraz chwycił Daveya, tylko że ten uniknął Chokeslama i sam zadał dwa bardzo mocne kopniaki. Następnie wyrzucił Hindusa z ringu i trafił w Abyssa Suicide Divem, Jeff Hardy wymierzył kilka sekund później Planche. Matt powalił w ringu Manika a Davey wykonał Diving Double Foot Stomp ..1.....2....Kickout. Abyss przerywa pin i wykonuje Richardsowi Chokeslam. Pojawił się Jeff lecz trafił na clothesline, potwór zrobił nabieg jednak Hardy trafił go krzesełkiem a Matt wymierzył Twist of Fate. Młodszy brak wskoczył szybko na trzecią linę dokładając Swanton Bomb ...1....2....3..Bracia i Davey wygrywają.

Czas Walki – 10.00
Ocena Walki (Bardzo przyjemne rozpoczęcie tygodniówki. Dzięki dodaniu kilku przedmiotów walkę oglądało się z ciekawością bo i skład był dość dobry. Nie licząc kiepskiego Hindusa i słabego Abyssa to każdy pokazał coś pozytywnego. Najlepszą robotę zrobili chyba Davey oraz Manik lecz to nic dziwnego.)

Po walce pojawił się wściekły James Storm, który kazał Abyssowi iść na zaplecze. Ten się postawił szefowi lecz w końcu ruszył na Backstage.

Nadszedł czas na segment Mr Andersona, który powiedział że tłum jest dziś dość żywy. Widać było że Karl ma coś do zakomunikowania Carterowi. Ten pojawił się na arenie oczywiście w obecności Tyrusa, który trzymał nad głową tablicę „EC3 2015 For Champ”. Fani cały czas skandowali do Ethana na zmianę „you can't wrestle” oraz „ye he can chant”. Gdy nareszcie Carter doszedł do głosu to powiedział Kenowi że jego kampania jest bardzo poważna. Anderson spytał się więc czy Ethan chce naprawdę tytułu, jeśli tak to musi ją wygrać. Bratanek Dixie powiedział że zostawiał zakrwawione największe gwiazdy oraz pokonał wszystkich Hall of Famerów. Jest niepokonany oraz nie do pobicia. Ethan dodał jeszcze że streak jest dla niego najważnieszy więc Ken odkrył swój plakat. „Beat The Streak”. Nie bawiło to Cartera i powiedział że przypisze Andersona do swojego streaku. Ken wyzwał więc go do walki „na żywo” 8 maja a fani zagłosują nad stypulacją, Ethan stwierdził że demokracja nie działa ale jeśli to jest to co ma zamknąć Andersona to się zgadza.

Ladder Match for X Division Championship
Rockstar Spud vs Tigre Uno vs Kenny King vs Mandrews
Gdy Spud wchodził do ringu to natychmiast zaatakował go Kenny. Gdy Tigre poradził sobie z Mandrewsem to wyskoczył za ring prosto na Kennego. Następnie Mark wszedł na narożnik i wyleciał na walczących przeciwników Shooting Star Pressem. Brytyjczyk wszedł do ringu lecz natychmiast dołączył do niego Kenny, walczyli przy drabinie a Tigre sprytnie wskoczył na nią i przez uderzenie King oraz Andrews wylecieli za ring. Meksykanin zaczął wchodzić po pas, niestety zrzucił go Spud i to on teraz zaczął się kierować po swój tytuł. Tylko że pojawił się Kenny atakując go potężnymi ciosami w plecy, po chwili pojawił się Andrews. King nie trafił z Moonsaultem z drabiny i sam po chwili zainkasował Tornado DDT. Nadszedł czas na Tigre Uno, który wykonał efektowny Slam na Andrewsie. Niestety Spud wyrzucił go z ringu, Brytyjczyk podszedł do drabiny lecz zainkasował kolejne ciosy od Kinga. Kenny jeszcze uderzył oponenta drabiną. KK ustawił przedmiot w narożniku i przy linach obił oponenta. Nagle pojawił się Mandrews z drugą drabiną i nadział na nią przeciwnika, następnie zaczął się kierować po pas mistrzowski. Tigre Uno przeszkodził mu i też wszedł na drabinę. Po kilku sekundach luchador wymierzył przeciwnikowi efektowne C4. Dwójka ta wyleciała z ringu i King zaczął kierować się ku pasowi, Spud chciał mu przeszkodzić i rozpoczęło się starcie cios za cios. Anglik wygrał je i wykonał nawet Enzuigiri. Następnie ruszył drabina po pas mistrzowski, z drugiej strony to samo zrobił Kenny. Panowie ponownie rozpoczęli pojedynek, King kopniakiem pozbył się oponenta lecz nagle wskoczył tam Tigre Uno. Wykonał kilka ciosów lecz jego także zrzucił członek BDC, tylko że znowu pojawił się Rockstar wymierzając serię uderzeń i zrzucając murzyna z drabiny. Spud miał już pas, jednak niestety do ringu wskoczył [b]Homicide[/b] i cisnął Rockstarem o drabinę ustawioną w narożniku. Kenny wykorzystał to wchodząc na drabinę i ściągając tytuł. King nowym mistrzem.

Czas Walki – 8.00
Ocena Walki – Absolutnie nie poczułem tej zmiany pasa, bowiem zostało to zrobione jakby na siłę by tylko BDC miało jakiś tytuł w swojej kolekcji. Z drugiej strony Spud jako mistrz wiele nie pokazywał więc odebranie mu tytułu było dość mądrym posunięciem. Zobaczymy czy King będzie lepszym championem niż Anglik.)

Eric Young pojawił się na arenie ciągnąc za sobą nosze, na których będzie chciał dzisiaj wywieźć Kurta Angle i wygrać z nim walkę. Było to indywidualne promo Younga, w którym ten szybko wyjawił że zostanie mistrzem TNA. Young stwierdził że wysłał już na nosze Lashleya, Roode'a oraz Ariesa a dzisiaj zakończy karierę Kurta Angle'a robią z nim dokładnie to samo. Mimo że pas nie będzie na szali to pokaże on światu że Kurta można pokonać. Dzisiaj zrobi to czego nie mogły dokonać legendy oraz ikony i zakończy karierę Kurta Angle.

BDC świętowało zwycięstwo Kennego Kinga a Low Ki szykował się do walki z Drew Gallowayem. W tym samym czasie Rockstar żałował że stracił pas X-Division.

Knockouts Championship Match
Taryn Terrel vs Brooke
Panie weszły w klincz i przez początkową fazę toczyły starcie fizyczne. Brooke zapięła Headlock lecz Taryn wykonała kilka uderzeń, mimo to wpadła pod kilka Shoulder Blocków. Następnie także Powerslam oraz Dropkick. Terrel wypadła z ringu i naradzała się ze swoją drużyną, mistrzyni weszła między liny lecz wtedy otrzymał dwa Neckbreakery ..1....2.....Kickout. Taryn doszła do siebie jednak ponownie otrzymała uderzenie oraz Diving Clothesline. Gdy sędzia nie widział to Jade podcięła Brooke i wykorzystała to Terrel wymierzając jej serię uderzeń. Brooke podnosiła się na nogi lecz mistrzyni zapięła jej Camel Clutch, gdy Taryn widziała że nic jej to nie da to uderzyła głową oponentki o matę. Do tego także Suplex oraz ponownie Neckbreaker ..1.....2....Kickout. Taryn była zła, zaczęła więc dusić rywalkę przy linach. Następnie weszła na narożnik, tylko że nie trafił z Diving Crossbody. Brooke wstała na nogi i zaaplikowała kilka ciosów a następnie Clothesline. Po chwili jeszcze odbicie od lin i cios łokciem, akcja przeniosła się w narożnik gdzie to była mistrzyni wymierzyła Flapjack. Następnie seria kopniaków oraz nabieg na Taryn, tylko że ta uciekła z ringu. Brooke wykorzystała to wyskakując Crossbody na nią i jej koleżanki. Akcja wróciła między liny i tam Tesmacher uderzyła rywalkę w twarz a do tego ponownie Flapjack. Do tego wejście na narożnik, niestety przyjaciółki Terrel odwróciły uwagę sędziego i zrzuciły ją z góry, Wykorzystała to Taryn wymierzając Cutter ..1.....2....3.....Mistrzyni broni pasa.

Czas Walki – 7.00
Ocena Walki – (Mało interesują mnie walki kobiet więc to starcie po mnie spłynęło.)

Po walce przyjaciółki obiły jeszcze Brooke. Terrel chwyciła za mikrofon i powiedziała że Kong i Brooke nie mogły jej pokonać to jest ich dom, dom dla lalek. Nagle pojawiła się jednak Gail Kim z mikrofonem, która zapytała się Taryn co się z nią stało. Ta powiedziała że już nigdy nie będzie w cieniu Kim, Terrel dodała że teraz to Gail będzie żyła w jej cieniu bo jest sama na trzy. Kim stwierdziła że nie jest sama. W tym momencie na arenie zabrzmiała muzyka Awesome Kong i ta pojawiła się na rampie.

Reklama Slammiversary, które będzie w formacie PPV.

Pipe on a Pole Match
Low Ki vs Drew Galloway
Zasady walki są takie że trzeba ściągnąć rurkę zawieszoną nad ringiem. Galloway zdominował siłowo starcie wyrzucając za ring mniejszego przeciwnika. Tam go jeszcze dopadł i rzucił na stalową barierkę, kilka sekund później zaaplikował także kilka chopów. Mimo to Low Ki odpowiedział krzesełkiem. Członek BDC nadział przeciwnika na stalowe schodki i teraz to on wykonał Chop. Chciał jeszcze wykorzystać krzesełko jednak nie trafił z rzutem i Drew przejął je atakując oponenta. Szkot nadział Suplexem rywala na krawędź ringu, tam wymierzył ponownie chop. Ulubieniec fanów wrzucił między liny krzesło, następnie ruszył po rurę ale Ki zatrzymał go kopniakami. Fani skandowali „This is Awesome” ale to była wielka przesada. Senshi chciał nadziać rywala na krzesło, nie udało się to ale zamiast tego Amerykanin wymierzył Corner Clothesline i serię ciosów. Niestety Drew zdołał rzucić nim o matę, następnie wymierzył serię mocnych kopniaków. Europejczyk ustawił przeciwnika na narożnik i doszedł do niego, chciał wymierzyć Superplex tylko że to się nie udało. Low Ki wymierzył za to Diving Foot Stomp przeciwnikowi i ten spadł na krzesło ...1....2...Kickout. Amerykanin był bardzo bliski ściągnięcia rurki, przeszkodził mu Galloway i gdy zaczęli walczyć to rurka spadła. Drew zaklinował się między linami nogami, mimo to udało mu się zrzucić przeciwnika z trzeciej liny. Do tego chwycił za rurkę, lecz gdy był w locie to wpadł na kopniak od oponenta. Teraz to Amerykanin chwycił za ten przedmiot, niestety nie trafił z ciosem i wpadł na Future Shock DDT ..1....2....3....Drew ponownie zwycięża.

Czas Walki – 7.00
Ocena Walki – W pewnych momentach tej federacji nie można traktować poważnie. Po jaką cholere była ta stypulacja skoro wygrać można było przed ściągnięciem rurki ? Czy ktoś inteligentny mógłby mi to wyjaśnić ? Na co komu rurka jak można było używać krzesełka ? Całe szczęście wygrywa Galloway i pewnie teraz musimy poczekać na Slammiversary gdzie pewnie podejmie MVP.)

Po walce BDC zaatakowało Szkota, tylko że pojawiło się The Rising i widząc walkę dwóch stajni obraz się urwał.

Zobaczyliśmy na ekranie że wcześniej dziś doszło do spotkania przed supermarketem między Jamesem Stormem a Mickie James. Podczas ich rozmowy James wziął na ręce syna Magnusa.

Na arenę przy świetnej reakcji fanów wszedł Magnus. Były TNA World Heavyweight Champion powędrował do ringu gdzie jednak nie mógł nawet nic powiedzieć bo natychmiast zagrała muzyka Jamesa Storma. Kowboj powiedział że nie jest osobą, która szuka jeszcze jednej szansy. Anglik odparł że docenia to co Storm zrobił dla Mickie w walce z Bramem. Tylko że teraz James przekracza granicę i zaczyna manipulować jego żoną. Ona nie jest członkinią Revolution a mimo to Storm chce wbić klin między nim a Mickie. James odparł że robi to wszystko jako przyjaciel, jednak ktoś tu ma chyba problem z zaufaniem. Magnus wynajął kamerzystę by chodził za Mickie i widział ich spotkanie na parkingu. Storm zna dłużej Mickie niż Magnus i zaciekawiło go czemu James nie mówi o wszystkim swoje mężowi. James stwierdził więc że Anglik powinien porozmawiać ze swoją żoną.

Main Event – Stretcher Match
Eric Young vs Kurt Angle
Young rozpoczął pojedynek brutalnymi ciosami, lecz mistrz opanował sytuacje wymierzając Clothesline. Niestety Eric doszedł do siebie wyrzucając oponenta za ring, tylko że tam Kanadyjczyk wpadł na potężne ciosy. TNA Champion wrzucił oponentem o stalową barierkę i następnie o schodki. Akcja wróciła do ringu, tam mistrz wymierzał uderzenia w narożniku i dołożył Corner Clothesline. Kilka sekund później chciał to zrobić jeszcze raz lecz nie trafił, więc Eric nadział go na stalowy słupek i olimpijczyk wyleciał z ringu.

Gdy wracamy po reklamach to Yound dominował w ringu, zadał kilka uderzeń jednak wpadł na Belly To Belly Overhead Suplex. Kanadyjczyk wypadł z ringu, więc Kurt ruszył za nim. Tylko gdy chciał zrobić naskok z krawędzi to otrzymał cios w brzuch, następnie uderzenie o schodki i naskok na głowę mistrza. Young ruszył na rampę i wrócił z noszami, Kurt nie chciał na nie wejść. Yound wykonał mu kopniaka i wszedł na krawędź ringu, Amerykanin doskoczył do niego chcąc dołożył German Suplex. Niestety po ciosach łokciem wypadł on za ring. Young wrzucił przeciwnika do środka i nie trafił ciosem z kolana. Wtedy otrzymał serię uderzeń oraz German Suplex, następnie jeszcze kilka razy ta sama akcja. W końcu Young wyszedł za liny, tam jednak też Angle szykował się do Suplexa. Wtedy otrzymał kopniak w krocze, Kanadyjczyk za ringiem szykował się do Piledrivera. Zamiast tego Angle wykonał katapulte na stalowy narożnik oraz Angle Slam za ringiem. Publika skandowała „USA”, za to zapaśnik chciał umieść przeciwnika na noszach. Zrobił to i zaczął przywiązywać, tylko że Young nie chciał się poddać. Zadał cios w głowę i wrzucił Angle'a do ringu, tam próbował zapiąć Figure 4 Leg Lock. To się nie udało, tak samo skończyła próba Piledrivera i teraz to Kurt zapiął Ankle Lock. Kanadyjczyk się wydostał i mistrz trafił w goły narożnik, teraz Eric wiedział co zrobić i wymierzył swój kończący Piledriver. Kilkanaście sekund później jeszcze jeden Piledriver od Erica, gdyby tego było mało to Young dołożył kilka kopniaków i zapiął noszę kończąc walkę.

Czas Walki – 13.00
Ocena Walki – To w Stretcher Matchu nie trzeba wywieźć rywala za linie ? Zresztą jesteśmy w TNA więc tutaj wszystko jest możliwe. Szkoda że zepsuli takim akcentem tak przyjemną walkę. Fajnie że Eric wygrał bo pas nie był na szali a teraz Kanadyjczyk wygląda mocno jako pretendent. Oczywiście pasa nie wygra lecz może być dobrym przystankiem przed Ethanem Carterem.)


Tym akcentem kończymy tą tygodniówkę. Kilka mocnych wpadek jak olanie rurki w meczu „z rurką” czy końcówka Stretcher Matchu. Mimo to było całkiem solidnie a wydarzeniem gali jest nowy mistrz X-Division.

76 komentarzy:

 1. podsumowanie niestety pokazuje logikę tna, takie głupoty mamy na co drugiej gali i jak tu traktować tna poważnie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda na to, że planowany tour TNA po Chinach został odwołany. Informację taką podał portal ProWrestling.net, który zaznacza, że główną przyczyną było to, iż potencjalny promotor tego touru uznał, że nie byłoby to opłacalne pod względem finansowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. A co w przypadku tna jest opłacalne finansowo ?

  OdpowiedzUsuń
 4. arkao uważasz że to co jest w wwe jest święte? każda federacja może sobie ustalić własne zasady, w wwesyfie trzeba wywieźć rywala poza linię (debilizm) w tna wygląda to inaczej. proste.

  zgodzę się co do rurki, skoro były możliwości pinów to po co ona tam wisiała?

  OdpowiedzUsuń
 5. Crimson mógłby wrócić w piątek live i dołączyć do Rising. Obecnie BDC ma przewagę a na Slammiversary możnaby zrobić walkę 4vs4.

  OdpowiedzUsuń
 6. crimson za chudy jest, niepoważnie się prezentowawł

  OdpowiedzUsuń
 7. było już zapowiadane, że na majowych tapingach powróci pope angelo dinero

  OdpowiedzUsuń
 8. kto ustawia te walki w tna ? osoby te powinny być zwolnione dawno temu, bo ośmieszają tna, tylko problem w tym, że tna pewnie nie zauważa tych głupot skoro pokazują taki produkt w tv.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jutro w las vegas jeff jarret organizuje konferencję prasową i ujawni roster gfw, ale pewnie nie odsłoni od razu wszystkich kart gdyż zostawi na pewno jakieś debiuty na lipcowe tapingi tv. Ma byc też jakiś gość specjalny. I co niedowiarki gfw nie istnieje co ? roster może dupy nie urwie, ale to dopiero początek tej federacji, jestm przekonany że będzie to bardziej solidny produkt niż tna.

  OdpowiedzUsuń
 10. "A co w przypadku tna jest opłacalne finansowo ?"
  Ehh.... Byleby zgnoić nawet jak się nie wie o co chodzi. TNA miało być tylko jedną z paru federacji, które miały wziąć udział w tym tourze. To nie TNA uznało, że im się to nie opłaci, a ktoś kto zaproponował taką "wycieczkę" TNA.

  OdpowiedzUsuń
 11. nie zgnoić, tylko to odrazu wiadomo, że coś związanego z tna nie będzie opłacalne nawet dla samego tna,a co dopiero dla osób trzecich

  OdpowiedzUsuń
 12. A ten znowu o tym gfw... jakbyś nie zauważył to ten blog jest poświęcony TNA, a po raz setny twoje pisanie tu o tym gfw to jakbyś znowu serwował nam reklamę Media Expert :P

  OdpowiedzUsuń
 13. niedługo sam będzie oglądał gfw wiec nie marudź, poza tym to czemu często wspominacie jakie to wwe jest słabe skoro to blog o tna ? więc ja wspominam o gfw, gdyż kogoś może to interesować, tym bardziej że jest to nowa federacja założyciela tna

  OdpowiedzUsuń
 14. Człowieku masz Ty mózg?
  Tam miało być kilka federacji. TNA byłoby tylko na 3 występach w ciągu niecałych 2 tygodni. OGARNIJ DUPE

  OdpowiedzUsuń
 15. "kto ustawia te walki w tna ? osoby te powinny być zwolnione dawno temu, bo ośmieszają tna, tylko problem w tym, że tna pewnie nie zauważa tych głupot skoro pokazują taki produkt w tv."

  Które walki masz na myśli? Co źle dobrali?

  Revolution, Hardys, Wolves - trzy teamy feudujące na zmianę od dłuższego czasu. Skoro Eddie jest kontuzjowany to wrzucili Daveya do Hardasów. Gdzie tu problem?
  Ladder match bardzo dobrze obsadzony. X Division ma ograniczone możliwości więc nie wiem kogo byś tam jeszcze chciał dodać.
  Brooke dawno nie walczyła o pas i dostała taką szansę. Lepsze takie odświeżenie niż kolejna walka z Kong albo Kim.
  Drew i Ki z rurką miało sens. Zaczęło się od niej (debiutujący Drew rozciął głowę Kiego), później Ki się zemścił a teraz dokończyli wszystko 1na1. Co tu jest, kurwa, nie tak wg ciebie?
  Young od dawna kręci się przy Kurcie więc to logiczne że musiał z nim w końcu walczyć. EY rozpieprza wszystkich więc musieli dać taką stypulację żeby promować jego szaleństwo. Mogli dać im też last man standing ale to szczegół bo cel został osiągnięty. Young to teraz psycho heel rozpierdalator.

  OdpowiedzUsuń
 16. zaczyna się pierdu pierdu o gfw, idę po popcorn

  OdpowiedzUsuń
 17. Komuś kto przewija gale lub wchodzi na tego bloga, aby ponarzekać tego nie wytłumaczysz. Nawet jak powiesz, że tekst jest tu pisany na czarno to powie, że się mylisz, a GFW pokaże prawdziwe czarne literki. :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie uważam że wszystko z WWE jest święte ale zasady walki są ogólne i powinno się ich trzymać. Bo inaczej wychodzi tak sam idiotyzm jak TLC Match na przypięcia

  OdpowiedzUsuń
 19. Arkao, w TNA nie ma TLC matchu.
  Chyba, że mówisz o WWE to ok :D

  OdpowiedzUsuń
 20. No właśnie. Idąc tokiem myślenia Arkao, wszystkie stypulacje powinny mieć takie same nazwy, bo tak robi WWE. Niech sobie każda federacja po swojemu robi walki. Wolę zwykłe zapięcie pasów niż patrzenie jak w wwe zawodnik nieudolnie próbuje wywieźć przeciwnika poza linię (raz udaje nieprzytomnego by na ostatnim metrze poderwać się do życia, debilizm).

  OdpowiedzUsuń
 21. Tupak to był przykład. :)

  Panie anonimowy to mogli wyjaśnic zasady oficjalnie

  OdpowiedzUsuń
 22. WWE upada nawet nie stać ich na szelki do noszy :D

  OdpowiedzUsuń
 23. "Panie anonimowy to mogli wyjaśnic zasady oficjalnie"

  proszę:
  https://www.youtube.com/watch?v=nESOEalwVg4

  w tv też wspominał że wystarczy przypiąć rywala szelkami do noszy

  OdpowiedzUsuń
 24. Do gościa któregośtam.

  TNA JEDZIE do Chin, i po co było mądrzenie się że NIE MAJĄ KASY i się im NIE OPŁACA.

  OdpowiedzUsuń
 25. Na rynek chiński tna nadaje się jakościowo idealnie, niech jadą do Chin i już nie zwracają.

  OdpowiedzUsuń
 26. ty się nadajesz do burdelu, idź i nie wracaj.

  OdpowiedzUsuń
 27. Z góry przeproszę wszystkich normalnych śledzących bloga, bo chcę wspomnieć o GFW, ale muszę to uczynić. Pytanie do gościa, który tak wychwala fedkę Jarretta: co teraz czujesz po ogłoszeniu części rosteru? Podaję żeby wszyscy wiedzieli - Tapa, Rosita, DH Smith, Moose, Gabriel, Gallows, Karl Anderson, Sanada, Hoyt, Masters. Normalnie zgraja jobberów. Dalej twierdzisz, że ta fedka będzie wymiatać?

  OdpowiedzUsuń
 28. Tak, bo to tylko część rosteru, rozmowy są prowadzone z zawodnikami roh i tna którym kończą się umowy, oraz innymi zawodnikami ze sceny niezależnej, do tego należy dodać zawodników z kilkunastu federacji z którymi współpracuje gfw czyli między innymi aaa i njwp, na pewno aj styles będzie w gfw, ale jarret też nie może wszystkich kart odsłonić przed tapingami tv w las vegas, tapingi tv odbędą się za dwa miesiące więc jeszcze kilka osób dołączy do gfw, największym plusem gfw jest właściciel czyli jeff jarret, a nie dixie carter i już w tym momencie gfw pokonuje tna, ale poczekajmy do tapingów

  OdpowiedzUsuń
 29. Śmieszny ten roster, same jobbery i odpady. Jedynie Gabriel i Sanada ciekawi ( choć Japoniec ma wybuchowy temperament i pewnie dlugo tam nie pobedzie ). + Rosita za wygląd.
  Kilkanaście fedek na Jarreta ? Zapomnij, max 5 z Nim będzie współpracować. ROH nie pozwoli sobie na współpracę, bo jak wejdą do TV to GFW będzie konkurencją. Czyli Styles wybierze albo Jarreta albo ROH.

  Jarrett się zesra do konca tego roku i pewnie sobie da pas pierwszemu i to na wieleee miesięcy.

  PS. Stworzysz sobie blog o GFW ? Bo jak będą już "federacją" to mógłbyś sobie stworzyć wlasny blog i tam pisać.

  OdpowiedzUsuń
 30. GFW najlepsza fedka ever... miała taka być... chuj z tego wyszedł... a nie zaraz, przecież : "to tylko część rosteru, rozmowy są prowadzone z zawodnikami roh i tna którym kończą się umowy, oraz innymi zawodnikami ze sceny niezależnej, do tego należy dodać zawodników z kilkunastu federacji z którymi współpracuje gfw czyli między innymi aaa i njwp, na pewno aj styles będzie w gfw, ale jarret też nie może wszystkich kart odsłonić przed tapingami tv w las vegas, tapingi tv odbędą się za dwa miesiące więc jeszcze kilka osób dołączy do gfw" - pewnie tylko AJ dojdzie, a po za tym kilku jobberów, no ale to fedka marzeń, TNA,WWE i chuj wi co jeszce ssą pałke a GFW rulez! Jeszcze 2 miesiące tych bredni i będzie spokój na blogu z pierdoleniem tych głupot o GFW.

  OdpowiedzUsuń
 31. TNA poinformowało że na impact live w walce Young vs Angle pojawi się były mistrz w roli sędziego specjalnego. Jest to osoba spoza rosteru. Kogo obstawiacie?

  OdpowiedzUsuń
 32. dajcie gfw się trochę rozkręcić, jeszcze sami będziecie to oglądać, także powoli, gwiazdy też bedą spokojnie, choć uważam że i tak obecne osoby w rosterze gfw są ciekawsze niż takie osoby w tna jak abyss, young, goderz, itd

  OdpowiedzUsuń
 33. Że co? W GFW są ciekawsze osoby? 0_o
  Od Abyssa i Godderza może i tak ale tylko od nich. Young jest zajebisty. Ale i tak roster GFW jak na razie składa się z samych jobberów. Porównywać to ich można co najwyżej do DDW. Pogadamy jak w GFW pojawi się np. Styles.

  OdpowiedzUsuń
 34. W ostatnim okresie TNA planowało dziesięciodniową trasę po Chinach, jednakże ostatecznie zrezygnowano z takich zamiarów. Spotkało się to ze sporą dezaprobatą i niezadowoleniem ze strony gwiazd TNA, które liczyły na dodatkowy dochód. Wiele z nich wykazało zainteresowanie przejściem do innych organizacji, w tym WWE, ale samo WWE jak na tę chwilę nie wykazuje tego z wzajemnością.

  I po co ktoś tam gadał, że się czepiam tna ? mówiłem że nie jadą, ale wy za wszelką cenę bronicie tna, to jest śmieszne

  OdpowiedzUsuń
 35. Niby skąd masz informacje że chciały przejść gdzie indziej ? Podaj źródło, chyba że to sobie tworzysz we własnej głowie lub słuchasz idioty Meltzera.

  Ty za to bronisz GFW choć to GÓWNO na chwilę obecną. Hipokryta pierdolony, hahaha.

  OdpowiedzUsuń
 36. Dziecko koniec tej dyskusji

  OdpowiedzUsuń
 37. No i jak zwykle od roku twojego pierdolenia o GFW.
  Zero kontrargumentu - IDIOTA i tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń
 38. Przynajmniej raz w miesiącu pojawiają się głosy o niezadowoleniu rosteru TNA, chęci przejścia do konkurencji, itd. Urodziliście się wczoraj? Nie wiecie, że te fantazje wychodzą od Meltzera, który nienawidzi TNA? Podobnie jak z GFW. Ktoś sobie ubzdurał, że to może być poważny gracz na rynku. Realia są inne. Ciężki start będą mieli od początku i jak przetrwają rok to już będzie sukces.

  OdpowiedzUsuń
 39. Dobra nie kłóćmy się, ja uważam że gfw będzie ciekawsze niż tna, czas pokaże jak to będzie

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak na razie to ten roster GFW oprócz Andersona i Sonnena,jeżeli będzie walczył w ringu jest bardzo mizerny,żeby nie powiedzieć bardzo słaby.Nie ma tam żadnego bardzo dobrego mówcy oprócz Sonnena i heel'owego Jarretta,a z umiejętnościami ringowymi też jest bardzo przeciętnie.Na obecną chwilę to obawiam się,że szykuje się takie trochę Ring Ka Kin w wersji międzynarodowej

  OdpowiedzUsuń
 41. Przy takim rosterze GFW to nawet całe Bullet Club im nie pomoże-tam wyraźnie brakuje mówców i gwiazd.

  OdpowiedzUsuń
 42. to jest zaledwie 10 osób, dajcie im troche czasu, są prowadzone obecnie rozmowy z takimi osobami jak team 3d, shelton benjamin, roderick strong, będzie prawdopodobnie aj styles, może aries też przejdzie, poza tym bedą nowi zawodnicy mniej znani.

  OdpowiedzUsuń
 43. A co w tna to sami geniusze wrestlingu są niby? Jest dosłownie kilka osób na poziomie jak aries czy roode, a reszta to zapychacze, przy których zawodnicy zaprezentowani przez gfw to wręcz wirtuozi wrestlingu, wymienić można choćby tyrusa czy khoye

  OdpowiedzUsuń
 44. Sonnen ma byc komentatorem.
  Dziwi mnie, ze tak bardzo bronisz tego rosteru, bo gdyby ci zawodnicy przeszli do TNA to pisalbys, ze sciagneli odpadki z konkurencji. Wiekszosc to odpadki z TNA i WWE, ktore czasem pojawiaja sie na scenie niezaleznej. A reszta to osoby z NJPW, ktore nie maja kontraktu z GFW, a beda pojawiac sie sporadycznie. Ja Jarrettowi zycze jak najlepiej, bo pewnie skusze sie na kilka gal GFW by wyrobic sobie opinie. Ale aktualny roster nie powala.
  Zastanawia mnie rowniez to, ze na samym poczatku o tym projekcie wygadal sie Konnan i Homicid. Homicide jest w TNA, a i AAA wydaje sie, ze byc moze wznowi wspolprace z TNA na stale.

  OdpowiedzUsuń
 45. Sądzisz, że to już koniec rosteru gfw ? bedą i lepsi spokojnie, poza tym wszyscy są solidni ringowo, nie to co w tna gdzie połowe rosteru stanowią pajace, a do zreczy nadaję się z 10 osób, tna jest zrujnowane, w main eventach zamiast oglądac aj stylesa, oglądamy erica younga, niektórzy zawodnicy nie chcą nawet juz przyjść do tna bo ma tak zszarganą opinię, ufam bardziej jarretowi niż dixie i jestem pewny że gfw będzie solidniejszym i bardziej pzremyślanym produktem, widac to już po wyborze komentatora, profesjonalizm

  OdpowiedzUsuń
 46. Były zawodnik UFC został komentatorem wrestlingu. No pełen profesjonalizm, bo przecież każdy komentator wcześniej musi być zawodnikiem MMA...

  Powiedz mi, gdzie w słowach "ale AKTUALNY ROSTER nie powala" przeczytałeś między wierszami, że według mnie w GFW będzie 10 ludzi?

  A w TNA nie ma solidnych ringowo zawodników? Serio według Ciebie oglądanie Erica Younga w ringu ( w aktualnym gimmicku, a nie komedianta ) jest bolesne?

  OdpowiedzUsuń
 47. A co tylko zawodnik wrestlingu może być komentatorem ? Studiów dla komentatorów wrestlingu też nie ma, on zna się na sportach walki, zapewnie jest fanem wrestlingu, a co najważniejsze ma dobrą gadkę.A co do erica younga pytasz poważnie ? eric young robi tylko piledriver i nic poza tym nie da się go słuchać i oglądać jako heela, a najlepsze jest to jego IM WORLD CLASS, nie mogę opanowac wtedy śmiechu, heel jak cholera, to jest tragedia jakaś, a zamista tego pioi\nka powinien być w main evencie aj styles

  OdpowiedzUsuń
 48. sonnen ma talent i się w tym odnajdzie lepiej niż znawcy typu taz, którzy co z tego, że znają się na wrestlingu jak nie mają tego czegoś, zobaczysz, że będzie świetnym komentatorem

  OdpowiedzUsuń
 49. Tupak, a Josh Mathews to niby taki znawca wrestlingu ? Na dodatek ma wadę wymowy

  OdpowiedzUsuń
 50. Josh Mathews miał już styczność z komentowaniem gal wrestlingowych zanim przyszedł do TNA. Sonnen nie miał i o to mi chodziło. Nie miałem okazji słuchać jego wywiadu, aby zobaczyć czy ma to coś. Jeśli ma to ok, ja będę szczęśliwy słuchając dobrego komentarza podczas gali, a jak nie to ktoś inny będzie za niego nadrabiał.

  Dla Ciebie Eric jest słaby w ringu, a dla mnie dobry. Każdy lubi co innego.

  OdpowiedzUsuń
 51. Josh mathews miał styczniść z komentowaniem wrestlingu oraz trenował u tazza a co najważniejsze dobrze, się go słucha nawet samemu. Poza tym skąd wiesz że napewno będzie dobrym komentatorem, może byc fatalny nie masz pojęcia jaka będzie jego przyszłość tak samo jak GFW

  OdpowiedzUsuń
 52. zakończmy już te spory, mam nadzieję że gfw tak jak i tna będzie super, a to dla nas fanów tylko lepiej, że powstają kolejne federacje, to może wpłynać pozytywnie też na tna, konkurencja jest dobra dla biznesu i liczę, że my fani wrestlingu tylko na tym zyskamy

  OdpowiedzUsuń
 53. Z mojej strony jest zwykla dyskusja. Spinac sie nie mam zamiaru. :D jestem na to za stary xD
  Zgadzam sie w 100% z Toba. Konkurencja sprawi tylko, ze fani zyskaja. Dlatego wlasnie obejrze pierwsze gale GFW, a byc moze zostane z nimi na stale ze wzgledu na Jarretta.

  OdpowiedzUsuń
 54. trzeba poczekać do tego lipca na tapingi, wtedy będzie można coś ocenić, swoją drogą ciekawe gzdie bedzie można je obejrzeć, czy już podpiszą jakiś kontrakt tv czy w necie

  OdpowiedzUsuń
 55. Już widzę te feudy między stajniami w GFW,bo to do tego doprowadzi.Tam poza Jarrettem,D'amore'm,Sonnenem,Andersonem i z potencjalnych nabytków Bully Ray'em nie ma bardzo dobrych mic skill'ów .Drugim LU to też nie będzie,bo za mało tam widowiskowych wrestlerów,by czymś ''zakryć'' te potencjalne braki w promach i feudach.

  OdpowiedzUsuń
 56. czyli według Ciebie dotychczasowa połowa rosteru gfw jest dobra na mikrofonie i to jest źle ? w tna na 40 zawodników dobrych na mikrpfonie jest kilku, czyli gfw wypada o lepiej do tej pory lepiej niż tna, oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 57. kto z dotychczasowego rosteru GFW jest dobry na mikrofonie? tak patrzę na nazwiska i widzę jednego - Karl Anderson, ale i tak nie umywa się on do najlepszych z TNA.

  OdpowiedzUsuń
 58. @2UP
  Jaka połowa rosteru?2 zawodników,ekspert/komentator/okazyjny wrestler,założyciel/okazyjny lub stały wrestler i współudziałowiec/manager to jest połowa rosteru?...

  OdpowiedzUsuń
 59. W porównaniu w TNA na mikrofonie dobrzy są:Roode,Aries,Storm,EC3,Angle,MVP,Galloway(naciągane,ale i tak solidny poziom),Young(naciągane,ale i tak solidny poziom),Rockstar Spud,Matt Hardy i Eli Drake czyli jakby nie patrzeć gwiazdy większego formatu+solidny midcard.A dodatkowo są jeszcze wrestlerzy prezentujący solidny,ale nie wybitny poziom tacy jak:Magnus,Gunner,Bram czy Kenny King.Więc tych zawodników jest sporo,dużo więcej niż tych z GFW+ część z nich to wrestlerzy o zdecydowanie wyższym statusie niż ci z federacji Jarretta poza oczywiście samym Jeffem.

  OdpowiedzUsuń
 60. Dla jasności, bo chyba nie rozumiecie o co mi chpdzi, WIADOMO ŻE W TYM MOMENCIE TNA JEST LEPSZE NIŻ GFW, które zaprezentowało kilka osób narazie, wiec nie ma co porównywac rosterów chodzi mi o to, że w przyszłości będzie to lepszy produkt, tna jest zbyt niedopracowane i co z tego że mają tylu dobrych zawodników skoro nie potrafią tego sensownie wykorzystać, to juz lepiej wykorzystać jobbera umiejętnie niż gwiazdę bez jakiegokolwiek pomysłu

  OdpowiedzUsuń
 61. To powiedz mi skąd wiesz, że GFW będzie bardziej dopracowane pod względem produkcji, story itp?
  Skąd masz taką pewność skoro wiesz tylko, że szefem będzie Jarrett i znasz 10 wrestlerów. Nie masz żadnych informacji kto będzie bookerem, kto zajmie się produkcją i realizacją.

  OdpowiedzUsuń
 62. Będzie lepsze dlatego, że szefem nie jest Dixie Carter, on wszystkiego lepiej dopilnuje.

  OdpowiedzUsuń
 63. Zarząd GFW to:
  Jeff Jarrett(CEO)
  Karen Jarret (Executiv Vice Preident)
  Scott D'Amore (VP, International Relations)
  Chael Sonnen (GFW Color Analyst)
  Hermie Sadler (Member of Board of Directors)
  Jim Cornette i prawdopodobbie Eric Bischoff
  A produkcją ma zając się David Broome (creator of NBC's The Biggest Loser)

  OdpowiedzUsuń
 64. Chciałbym przypomnieć, że gdyby nie Dixie to TNA by upadło w pierwszym roku działalności. To Dixie była odpowiedzialna za kontrakt TV ze Spike TV i to Dixie była odpowiedzialna za kontrakt z Universal Studio. Mimo, że to Jarrett był teoretycznie szefem.

  OdpowiedzUsuń
 65. Jak chcesz się licytować to gdyby nie jarret to nie byłoby tna. Dixie daje tylko kasę i nic poza tym, tylko szkodzi, bo na niczym się nie zna i dopuszcza wszystkie te głupoty, bo nie wie m czy to jest dobre czy nie, a zarząd jeszcze gorszy skoro to wymyśla, ogólnie amatorka

  OdpowiedzUsuń
 66. Apogeum głupoty w TNA przypada na okres, gdy Dixie się jeszcze do niczego nie wtrącała.
  Załatwiła kontrakt ze studiem nagraniowym na wiele lat i stacją TV... No serio na niczym się nie zna.
  Jej jedyny minus jest taki, że jest za miła. Ma to swoje plusy, czyli zawodnicy lepiej się czują w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 67. Litości, tak Dixie się zna , niech Ci będzie.

  OdpowiedzUsuń
 68. Udowodniłem, że słowa "na niczym się nie zna" to gówno prawda.

  OdpowiedzUsuń
 69. Tak jest, Dixie to geniusz wrestlingowego biznesu. Widać, że sam nie masz o tym zielonego pojęcia, skończmy zanim skompromitujesz się do reszty.

  OdpowiedzUsuń
 70. Gdzie ja napisałem, że to wrestlingowy geniusz biznesu?
  Napisałem tylko, że pisanie "nie zna się na niczym" jest grubą przesadą i podparłem to argumentami. Ty do tej pory używasz jednego i tego samego argumentu, mianowicie "bo tak".

  OdpowiedzUsuń
 71. Nie warto pisać z tym gościem, ciągle widzi wady w TNA oraz równocześnie same zalety GFW. Nieważne że GFW nic nie nagrało, ma 10 słabych wrestlerów, nie ma kontraktu TV, nie ma w sumie nic. Wiadomo że przebije TNA, od razu będzie miało rating 2.0 i w ciągu pół roku sie zbliży do WWE.
  Bo tak, bo tak, bo tak jest.

  TNA jest głupie. Bo tak
  GFW jest fajne. Bo tak

  Itp. Itd.
  I tak od roku ciągle te same bzdury. Nie odpowiada na kontrargumenty, bo tak. Bo on wie najwięcej. Będzie tu tak pisał żeby wnerwiać ludzi bo tak.
  Zaraz pewnie napisze że jestem idiotą. A dlaczego ? Bo tak.
  Bo GFW jest najlepsze!

  Tna jest głupie! Bo tak!

  OdpowiedzUsuń
 72. Argumentami są głupoty na impactach które oglądaliśmy, wszystkich nie sposób wymienić także sobie daruje. Jeśli Tobie się podoba tna, to Cię nie przekonam żadnymi argumenatami. Ja oglądam tna tylko dlatego, że to jedyna alternatywa dla wwe z normalną tygodniówką w tv, jeżeli pojawi się jakaś lepsza daruje sobie tna, bo szkoda nerwów.

  OdpowiedzUsuń
 73. Glupota goni glupote.... wiec zeby cie nie przemeczac to wybierz piec z ostatnich impactow. Nie bedzie to pewnie dla ciebie zadnym wyzwaniem, ale poprpsze o jakis argument, dlaczego to wedlug ciebie jest zle.

  OdpowiedzUsuń
 74. Nie przekonam Cię, bo to kwestia gustu tak jak mówiłem, np. Eric Young w main eventach, wam się podoba, a według mnie oprócz piledrivera jest fatalny i powinien zostać zwolniony dawno temu. Ostatni impact na plus, dobre zmiany i powroty,

  OdpowiedzUsuń
 75. Według mnie powinno się dyskutować o GFW po pierwszych galach

  OdpowiedzUsuń
 76. mi tylko chodzi o fakt, że nawet z gorszym rosterem, z mniejszym budżetem itd. jeff jarret będzie lepszym szefem niż dixie carter i to nie podlega żadnej dyskusji, dlatego gfw już w tym momencie ma u mnie większe szanse na sukces niż tna,które go już nie odniesie pewnie

  OdpowiedzUsuń