27 maja 2015

Revolution

James Storm w jednym z wywiadów powiedział, że początkowy plan dla The Revolution był inny. Przede wszystkim ta grupa miała się składać z zupełnie innych osób: Storm, Gunner, Sam Shaw, Lance Hoyt i Crimson. Trzeba przyznać, że taki skład wyglądałby znacznie lepiej niż aktualne Revolution. Storm z Gunnerem są przyjaciółmi w życiu prywatnym, więc na pewno Storm robiłby wszystko, aby akurat Gunner dobrze wypadał. Crimson pasowałby do nich idealnie pod względem warunków fizycznych, a i ringowo też nie jest z nim tak źle. Do tego Sam Shaw, który mógłby stać się prawdziwym psycho heelem. Szkoda, że plany jednak zostały zmienione, ale kto wie może teraz Revolution zacznie nabierać blasku? Podobno TNA chce wprowadzić do tej grupy kolejnych członków, a mówi się o powrocie Gunnera i Crimsona, więc może obaj panowie dojdą do Storma?

5 komentarzy:

 1. Taki skład na papierze wygląda duuużo lepiej. Crimson i Gunner wyglądem by pasowali do roli złych gości a że Shaw potrafi grać psychola to już wiemy. Hoyt tylko by mi średnio pasował ale i tak wolałbym jego od drewnianego hindusa i Abyssa. Może faktycznie jakieś zmiany tam nastąpią bo Revolution już się przejadło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka grupa byłaby świetna, same psychole no ale TNA zawsze musi coś pozmieniać i wyszła grupa słabiutka, tak samo jak Menagerie czy jak sie te cyrkowe pajace nazywały.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale gdyby ta druga wersja pojawiła się w tv i była identycznie bookowana to też pisalibyście o nich źle, bo robiliby za jobberów. Może to i lepiej, bo jak teraz zrobią zmiany, wywalą Manika, Abyssa, Khoye, pojawią się w ich miejsce Shaw, Crimson, Gunner i w takim składzie dostaną push to będzie mega.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno christy hemme odchodzi z tna, szkoda bo to moja ulubiona laska obok velvet sky, poza tym dobrze się sprawdziła w creative teamie jako opiekun dywizji knockout, za jej kadencji powstało the dollhouse czyli najciekawszy projekt obecnie w tna, dobrze że velvet sky wróciła przynajmniej

  OdpowiedzUsuń
 5. No takie Revolution to by biło na głowę BDC i Rising, ale niestety musieli to spierdolić, ale Storm coraz bardziej odpula obecną ekipę, więc może się coś zmieni.

  OdpowiedzUsuń