27 maja 2015

ROH vs TNA


BREAKING: @RingOfHonor is coming to Destination America! Wednesday, June 3 at 8/7c!

Już od czerwca ROH będzie nadawane na tym samym kanale co TNA.
Co ciekawe obie federacje mają być emitowane w środę.
Nie wiem czy to żart czy nie i jakie to będzie miało konsekwencje dla TNA. Może za pomocą DA obie te federacje będą współpracować? Czy może jednak ROH i TNA nadal będą ze sobą konkurować?


Bob Ryder:
Welcome to the neighborhood @RingOfHonor!
Taz:
Congrats to the HUNGRY on their NEW deal!

Joe Koff C.O.O ROH:
" I can't think of a better neighbour than TNA, we need to work with each other together"

40 komentarzy:

 1. skąd to wziąłeś ? na stronie da i roh nic takiego nie ma, to jakiś fake chyba

  OdpowiedzUsuń
 2. a jest na twitterze da hahahah ale jaja

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe co na to dixie carter i pracownicy tna hahaha

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.facebook.com/DestinationAmerica

  Oficjalny fanpage DA

  OdpowiedzUsuń
 5. dla nas tylko lepiej, bo teraz obie federacje bedą się starać aby to ich tygodniówka wypadła lepiej, ciekawe co z tego wyniknie, jednym słowem szok

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli TNA zleci z anteny niedługo. Carterówna nie pozwoli sobie na to, żeby ROH na DA miało wyższe ratingi. A tym bardziej że o tym nie wiedziała. Pewnie jeszcze ROH będzie miało wyższe ratingi..

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.gg.pl/dysk/swYm5sv7CM2TsgYm5sv-_AI/Styles.png

  Ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 8. UP skąd już wiesz, że ROH będzie miało wyższe ratingi?

  OdpowiedzUsuń
 9. jaja jeśli okaże się że wyleci z da, będzie to ośmieszenie tna i cios poniżej pasa

  OdpowiedzUsuń
 10. a może niedługo szykuje się połączenie tna z roh ? ale to raczej niemożliwe

  OdpowiedzUsuń
 11. A może to będzie jakaś współpraca, która ma na celu zakończenie dominacji WWE? Jeśli będą konkurować to faktycznie może być niedobrze

  OdpowiedzUsuń
 12. Po prostu ROH robi o wiele lepszy wrestling. Mają BYŁYCH ludzi z TNA i ja gdybym mieszkał w USA wolałbym zdecydowanie obejrzeć AJ, Danielsa, Kaza niż obecnie nudne story z Anglem. Gdyby jeszcze X Division była na poziomie to tak. Widąc to już po ratingach jak TNA zleciało.. Raptem 400k osób ogląda..

  OdpowiedzUsuń
 13. Destination America poinformowało, że stacja rozpoczyna współpracę z Ring of Honor! Premiera będzie miała miejsce 3 czerwca i emisja nastąpi bezpośrednio przed nowym epizodem Impact Wrestling. W chwili obecnej nie mamy potwierdzenia, czy ROH będzie na stałe emitowane przed Impact Wrestling, ale prawdopodobnie tak właśnie będzie i w środy oglądać będziemy 2-programowy blok wrestlingu na DA.

  Pierwsze wieści z zaplecza są takie, że ROH negocjowało z Destination już od kilku miesięcy i rozmowy te prowadzone były niezależnie od kontaktów z TNA. Na razie wiadomo tyle, że ROH na antenie oglądać będziemy mogli na pewno do końca 2015 roku, a jeśli współpraca będzie się dobrze układać, to umowa ma zostać przedłużona.

  Jaka jest reakcja TNA? Ponoć zawodnicy otrzymali informację o specjalnej konferencji, która ma się odbyć jeszcze dziś. Podczas niej Dixie Carter zapewne wypowie się jak wygląda sytuacja na linii TNA-Destination i o emisji Ring of Honor. Na razie wiemy tyle, że zawodnicy TNA nic nie wiedzieli o przybyciu ROH na Destination, co na Twitterze potwierdził MVP.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zresztą widać wkurwienie MVP na TT, więc pewnie reszta też się wkurzy. DA nic nie mówiła o tym DIXIE to pewnie będzie niezły raban..

  OdpowiedzUsuń
 15. jeżeli dixie o tym nie wiedziała, to destination america zadało cios poniżej pasa, ciekawe co wyjaśni ta konferencja

  OdpowiedzUsuń
 16. będzie afera niezła

  OdpowiedzUsuń
 17. Tupak to ktoś dodał Dixie do posteru, pewnie żeby ośmieszyć ją.
  Niezła Beka, TNA może niedługo zlecieć z anteny.. DA nieźle wyruchało TNA..

  OdpowiedzUsuń
 18. Cholernie chciałybym współpracy ROH z TNA, wyobrażacie sobie walkę : Addiction vs. Wolves vs. Hardys ? Marzenie TT..

  OdpowiedzUsuń
 19. Przeciążyliście serwer :D
  Nie wiem jak u was, ale u mnie nie ma tła i komentarzy nie widać :D

  OdpowiedzUsuń
 20. to nie przypadek, szykuje się angle na miarę invasion z 2001!! jeszcze będę miał rację

  OdpowiedzUsuń
 21. niewiadomo narazie o co chodzi, ale przynajmniej coś się dzieje ciekawego, ciekaw jestem jutrzejszych newsów

  OdpowiedzUsuń
 22. będzie współpraca jak nic, a może połączą siły i zaatakują wwe? monday night wars, kto by tego znowu nie chciał przeżyć

  OdpowiedzUsuń
 23. marzenia, z drugiej strony dziwne żeby destination tak wyrolowało dixie, trzeba czekać na oświadczenie dixie, coś będzie można wywnioskować wtedy czy to było planowane czy nie

  OdpowiedzUsuń
 24. najlepiej jakby połączyli federacje i powstała nowa, ale to już zupełna abstrakcja, tna też raczej nie wykupi roh bo nie ma kasy , na odwrót też raczej nie, więc zostaje albo zaplanowana współpraca albo afera

  OdpowiedzUsuń
 25. Z tym wykupieniem jest tak, ze obie federacje teoretycznie nie maja na tyle.pieniedzy, by wykupic rywala. Jednakze za swoimi plecami maja olbrzymie firmy, ktore moglyby nawet wykupic WWE.

  OdpowiedzUsuń
 26. to tylko teoria, gdyby tak faktycznie było to tna i roh wyglądałyby zupełnie inaczej

  OdpowiedzUsuń
 27. "Dzisiaj o 15:00 (21:00 czasu polskiego) miała się odbyć konferencja prasowa z udziałem Dixie Carter, która miała się odnieść do tegoż ogłoszenia. Konferencja została jednak odwołana."

  Podejrzane to wszystko

  OdpowiedzUsuń
 28. hahaha ale beka z niektórych z was. Raz czytam w komentarzach, że TNA jest lepsze od WWE itd, a teraz, że zostało wyruchane przez DA bo oni zakupili prawa transmisji RoH. Skoro ktoś jest lepszy od dotychczas najlepszej federacji to czemu a obawiać się tych za plecami? Spokojnie trzeba poczekać troszkę i wszystko się wyjaśni. Ja się cieszę bo przynajmniej poziom pokazywania gali RoH będzie wyższy, a tam jest sporo ludzi, których chciałbym oglądać min. Styles, Daniels.

  OdpowiedzUsuń
 29. I tak najlepsze jest GFW, Niech też się DA nimi zainteresuje i można oglądać cały dzień wrestling. Dodatkowo współpraca między fedkami i jest gites!

  OdpowiedzUsuń
 30. A może Wednesdays nights wars napewno jest to dobry news dla fanów jak współpraca to dobrze jak rywalizacja tez dobrze

  OdpowiedzUsuń
 31. Joe Koff C.O.O ROH:
  " I can't think of a better neighbour than TNA, we need to work with each other together"

  OdpowiedzUsuń
 32. szykuje się coś mocnego i tyle w temacie

  OdpowiedzUsuń
 33. Nie będzie żadnej współpracy, a dixie nie wiedziała nic o roh na destination, ale to może i dobrze, bo teraz będzie bezpośrednia rywalizacja i poziom tna jak i roh wzrośnie, już nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 34. Jeżeli Dixie faktycznie nie wiedziała o tym to niezłe świństwo ze strony DA, Spike nie było idealne, ale przynajmniej uczciwe.

  OdpowiedzUsuń
 35. ile czasu antenowego ma dostać roh? 2h jak impact czy 1h?

  OdpowiedzUsuń
 36. Nadal bedzie trwalo godzine.

  OdpowiedzUsuń
 37. ROH wgl nagrywa gdzieś na stałe gale ? Nie oglądam ich szczerze mówiąc, wiem że sobie podróżują po USa ale mają gdzieś stałe miejsce ? Wgl mają jakąś dobrą oprawę, segmenty spoza ringu ?

  OdpowiedzUsuń
 38. wolves przedłużyli kontrakt z TNA

  OdpowiedzUsuń
 39. @2up
  Od niedawna mają titantron, ale żadnych fajerwerków i innych pierdół tęczowych rodem z WWE tam nie ma. Segmenty spoza ringu są nagrywane i puszczane na yt. W ringu jest ich bardzo mało. Każdy odcinek to właściwe same walki - 2 lub 3 w zależności od czasu.

  OdpowiedzUsuń
 40. Dokładnie walki są dosyc długie, to dobrze ale brakuje casu na segamenty pozaringowe np. w najnowszym odicnku są tylko 2 walkimi jakieś wywyiady na zapleczu, czyli bez fajerwerków. Ciekawe czy na destination zmienią trochę formułę programu czy pozostanie bez zmian wszystko.

  OdpowiedzUsuń