2 maja 2015

Slammiversary, IW

Slammiversary odbędzie się 28 czerwca w Orlando.
Szkoda, że mając dwie gale PPV postanowili jedno z nich zrobić w cichym Orlando zamiast wyjechać do Nowego Jorku, Las Vegas czy gdziekolwiek indziej, gdzie po prostu poczulibyśmy, że to nie zwykły Impact Wrestling.
6 komentarzy:

 1. Może i szkoda że w Orlando ale mają tam swój fanbase i gale ogląda się tam przyjemnie. Dośc dziwne jest to że grupka 400 ludzi potrafi stworzyć lepszą atmosfere niż 14 tys.
  Ostatnio impacty trzymają bardzo duży poziom, począwszy od dobrych walki (3way, Xdivison), do ciekawych storylinów.
  Ciekawi mnie przeciwko komu Kurt będzie bronił pasa. Chcialbym aby był to EC3 ale do slamiversary został już chyba niecały miesiąć a on już ma zajęcie. Dollhouse daje rade a szczególnie Terryn, która dobrze wypada przy majku a jeszcze lepiej wygląda ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Young push dostaje. Miałem nadzieję, że w walkę z Kurtem wmiesza się Aries, albo Roode i skopie dupe Ericowi, a tu nic, ale i tak Impact fajny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co prawda jest podane Orlando, ale nie powiedzieli, że będzie to w Universal Studio jak to robili w przeszłości, więc może zdecydują się na jakiś inny obiekt?

  OdpowiedzUsuń
 4. impact wrestling dzisiaj o godz 00:00 debiutuje w Rumuni na kanale discovery i to na tym głównym, jest więc szansa że u nas będzie podobnie
  http://www.discovery.ro/program-tv/discovery-channel/

  OdpowiedzUsuń
 5. jak się nazywa song z zapowiedzi Slammiversary?

  OdpowiedzUsuń
 6. To będzie w Universal Studio.

  OdpowiedzUsuń