22 czerwca 2015

Samuel Shaw zwolniony


@TheSamuelShaw: Time to explore new artistic ventures. Thanks to everyone at @IMPACTWRESTLING that helped maximize my talents.

Będzie wam go brakowało? 

9 komentarzy:

 1. Gunner i Shaw zwolnieni. A idźcie w p.... Tak to jest jak się nie umie wykorzystać potencjału. Inwestujcie w kulawego Melendeza lepiej, dajcie mu pas X-Division!

  OdpowiedzUsuń
 2. Słaby zawodnik. Nie sprawdził się zarówno w X Division jak i w gimmicku psychola (początek miał obiecujący ale im dalej tym było gorzej). Dobrze że go pogonili. Niech ściągną kogoś obiecującego lub Crimsona na stałe.

  OdpowiedzUsuń
 3. A co pokazał Crmison?? Melendez to szczerze mówiąc 0 przy Shaw. W sumie tak jak Crimson przy Gunnerze, ale lepiej ściągać kogoś kogo nikt nie chce zamiast dać szanse komuś kto już coś pokazał w TNA.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogli dać mu jeszcze szansę, bo nie był taki zły, ale na WHC to materiał na pewno nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, nie będzie, bo wyraźnie nie mieli na niego pomysłu, poza tym przez długi czas i tak nie było go widać i tak naprawdę, to zdążyłem już o nim zapomnieć :) Zdecydowanie bardziej brakuje mi Brittany, kto wie, może gdyby została, to jakoś by się jej wątek z Shawem rozkręcił i coś by z tego jeszcze ciekawo wyszło... no ale tego się już nigdy nie dowiemy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "A co pokazał Crmison?"

  Jako debiutant od razu dostał dużą rolę kiedy zapowiadał nadejście nowych "they". Niezłe mic skille, niepokonany przez rok, mistrz tag teamowy z Morganem. Obiecujący zawodnik w przeciwieństwie do Gunnera a tym bardziej Showa.

  OdpowiedzUsuń
 7. podobno wwe jest zainteresowane jayem lethalem i gunnerem, ale się porobiło, nigdy bym nie pomyślał, że wwe będzie zainteresowane "odpadami" z tna

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ma takiej federacji która nie zmarnowałaby żadnego wrestlera. Nie był zbyt dobry, może w zamian przyjdzie jakiś lepszy zawodnik

  OdpowiedzUsuń
 9. Prawda jest taka,że ani Gunnera ani Shaw'a mi nie żal.Gunner poza wizerunkiem nie miał niczego nadzwyczajnego.W ringu przeciętny,proma dawał mierne,a czasami bardzo słabe,aż dziw,że tak długo go promowali kosztem odstawienia Crimsona.Dziwię się też,iż WWE go chce przecież oni mają jeden taki total package z takim wizerunkiem w głównym rosterze(Ortona),a chcą bardzo wybrakowaną wersję.Co do Shawa no niestety,ale w ringu było bardzo marnie,a dodatkowo na takie małe pokłady charyzmy to dostał zbyt trudną postać do odgrywania.Jak nawet Bram czasami przynudza podobną postacią to czemu ktoś taki słaby aktorsko jak Shaw miałby tego nie robić.Reasumując obydwa zwolnienia/odejścia słuszne i po żadnym nie będę tęsknił.

  OdpowiedzUsuń