20 czerwca 2015

Gunner poza TNA?


Wszystko wskazuje na to, że Gunner opuścił TNA. Na twitterze napisał : "Thanks to all of Impact wrestling fans and the guys I worked with. Blessed to have worked with you (cont) http://tl.gd/nk2v4r"

15 komentarzy:

 1. Materiał na mistrza. Szkoda. Teraz żeby tak samo nie było z Bramem bo walczy w jakiś dziwnych walkach zamiast kręcić się wokół WHC.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne walki mają go wypromować. Obija byłych zawodników, potem będzie obijał byłe legendy. Robią z niego nie tylko psychola, ale i koksa rozwalającego wszystko i wszystkich. Albo nie mają na niego po prostu pomysłu i wymyślili takie cuś :) Takie mam marzenie, by AJ wrócił na jedną galę i z Bramem walczył, no, ale tak na pewno się nie stanie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak mu się spodobało na planie filmu wojennego, że zamierza teraz robić karierę w Hollywood?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widzę w nim potencjału by mógł nieść federację na swoich barkach; wiadomo z musu to i do Magnusa się przywykło. Miał dobry program ze Stormem, ale samego Gunnera mieliśmy tylko w ringu, a o całą otoczkę dbał James. Pasowałby mi do Revolution: Storm, Gunner, Bram.

  OdpowiedzUsuń
 5. I tak od Lockdown go nie było, więc to mniejsza strata niż Samoa Joe albo AA(jeżeli odejdzie).

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym chciał Revolution w składzie: Storm, Gunner, Bram i Eric Young(on by najmniej pasował, ale co tam). Storm by został WHC, Bram z Gunnerem mistrzami Tag Team, a Young X-division i wtedy by to była przekozacka stajnia.

  OdpowiedzUsuń
 7. A dlaczego nie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam.Moglby mi ktoś podać jakiś link lub datę wtedy gdy w TNA zaczął się czas Aces&Eights?Byłbym bardzo wdzięczny,bo chciałbym jeszcze raz przeżyć tamte świetne gale.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sarkastyczne, ale masz. Ciesz się.
  14 czerwca 2012.

  OdpowiedzUsuń
 10. A&8 to najlepszy gimmick w TNA. To co się działo w tamtym okresie to naprawdę świetna robota. Zresztą doceniona w biznesie.

  OdpowiedzUsuń
 11. raczej tylko dołączenie bullyego na lockdown było warte uwagi

  OdpowiedzUsuń
 12. Jakie dołączenie? On tam był od samego początku. Grupa od samego początku robiła bardzo dobre wjazdy na pozostały rooster począwszy od spuszczenia wpierdolu Stingowi.

  OdpowiedzUsuń
 13. A ma ktoś może po polsku tamte czasy w tna?Bo ja to wtedy ogladalem na Orange Sport i nie moge tego znaleźć nigdzie w internecie

  OdpowiedzUsuń
 14. wątpię żeby ktoś nagrywał te gale, chyba nawet wwe z ec mało kto nagrywa

  OdpowiedzUsuń