30 czerwca 2015

Wyniki tapingu z 27.06.2015

Impact Wrestling 29.07 i 05.08

Velvet Sky defeated Madison Rayne - Xplosion

Knockouts Title match
Brooke defeated Marti Bell

Bobby Lashley defeated Tyrus

Eli Drake defeated Drew Galloway

Mr. Anderson defeated Bram

Dixie Carter i Mike Tenay wprowadzili Jeffa Jarretta do Hall of Fame. Nie wiem czy było to tylko przedstawienie ( jak do tej pory na Slammiversary ), a prawdziwe Hall of Fame odbędzie się kiedy indziej czy jednak to była ta właściwa ceremonia. Pojawił się również Al Snow oraz Shane Helms.

Three-on-one handicap match
Gail Kim defeated The Dollhouse

Rockstar Spud defeated Austin Aries
( Zasady walki były takie, że jeśli Aries wygra Spud traci "Rockstar" ze swojego ring name'u. A w przypadku wygranej Spuda, Aries opuszcza TNA ). Aries dostał owacje na stojąco po walce.

Mahabali Shera beat James Storm by DQ

Full Metal Mayhem match for the World Heavyweight Title
EC3 defeated Matt Hardy

Eric Young defeated Chris Melendez

Steel Cage Match
Hernandez defeated Lashley

14 komentarzy:

 1. To chyba jakiś żart. Jak AA miał odejść przy takiej stypulacji to mogli mu chociaż dać jakiegoś poważnego przeciwnika a nie tego Spuda. W ogóle nie podoba mi się promowanie spuda bo on był dobry jako przydupas dixie a oni dali mu 2 razy tytuł X Division oraz walke na Destination X mimo że wcale nie ma wielkich umiejętności a ogląda się go kiepsko.

  OdpowiedzUsuń
 2. spud jest zajebisty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Stypulacja pojedynku po byku :) Myślałem, że nic mnie już w TNA nie zaskoczy, ale jak widać to jest zwyczajnie niemożliwe. Granice absurdu przekroczone po raz wtóry. Już nawet nie wiem, czy się śmiać, czy płakać czy po prostu dać sobie spokój z tym bagnem, w koło przecież tyle sensownych federacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co w tym nielogicznego ? Może mieli jakieś segmenty i to Aries zaproponował ? Tutaj widzimy tylko suchy wynik walki. Lepsze to niż sprzedanie kontuzji Ariesa żeby za jakiś czas powrócił do innej fedki i walczył na całego.

  OdpowiedzUsuń
 5. I żeby nie było że bronię tego. Jestem po prostu zdania, że musi poczekać z tą sytuacją do momentu emisji. Jeżeli ta walka wzięła się z dupy no to wtedy można pisać o idiotyzmie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Był jakiś segment ( piszę to z głowy, bo nie chce mi się szukać z braku czasu :D ). Aries mówił Bully'emu, że zasłużył na title shota na pas WHC, ale wraz z Roodem poszli po pasy TT. Bully zaoferował mu title shota na pas X Division, ale ten odmówił twierdząc, że Spud nie ma nic do zaoferowania.

  OdpowiedzUsuń
 7. kiedy był taki segment? jak spud był mistrzem x division to bullyego nie było w tna

  OdpowiedzUsuń
 8. Lipnie to zrobili, nie mogli już że go Roode atakuje po tej 5. walce... przynajmniej coś by to zbudowało, a ze Spuda nie będzie nigdy poważna postać. Szkoda, że AA odchodzi z TNA... większa strata niż odejścia: AJ Stylesa czy Samoa Joe

  OdpowiedzUsuń
 9. taaa wole Stylsa, który dał tej federacji tyle co pewnie ze 2 albo 3 Ariesów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Eli Drake defeat Drew Galloway !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo podobno Eli swietnie sie sprzedał w roli Heela

  OdpowiedzUsuń
 11. Potwierdzone. Storm poza TNA. Czyli z dawnej grupy Fortune już tylko pozostał Roode.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten segment byl na tym tapingu.

  OdpowiedzUsuń
 13. w przypadku Roode to efekt współpracy, nie odszedł z TNA

  OdpowiedzUsuń