28 czerwca 2015

Kolejne odejścia? Kontuzja Kurta

Kontrakt Taryn Terrell i Awesome Kong podobno wygasa za kilka dni, a ich pojawienie się na Slammiversary ponoć ma być ich ostatnim. Troche dziwna sytuacja, bo przecież Kong powróciła dość niedawno, a Taryn narzekać raczej nie powinna.

Kurt Angle będzie nieobecny przez jakiś czas. Czeka go operacja.

W szatni panują dość mieszane uczucia. Po pierwsze większość zawodników jest zdziwiona, że przez 18 miesięcy Jeff Jarrett był traktowany jak wróg publiczny, a teraz jak gdyby nigdy nic pojawia się na Impactcie i na Slammiversary. Wiele osób uważa, że jak TNA chciało zrobić invasion angle to powinni to zrobić z House of Hardcore, z którymi współpracują i którzy ściągają sporo ludzi na swoje gale. A jeśli chodzi o zwolnienia to zawodnikom wydaje się to zbyt dziwne i większość uważa, że jest to część storylinu. Muszę przyznać, że tak nagłe zwolnienia i to w takich ilościach również mnie dziwi.


PS: Wyniki z tapingów będą prawdopodobnie jutro wieczorem lub we wtorek rano.

14 komentarzy:

 1. No właśnie mi też coś nie pasi tyle zwolnień w krótkim czasie to jest story. A gdzie można obejrzeć Slammiversary?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego by wynikało że Kong podpisała kontrakt na pół roku bo przecież wróciła w styczniu. Dziwne gdyby dawali tak krótkie kontrakty. Taryn chyba też coś ostatnio przedłużała...

  OdpowiedzUsuń
 3. no i po co by taryn zwalniali storylinowo ? przecież ma swój program dollhouse, co by w inwazji uczestnbiczyła ? bez sensu, ostatnio są dziwne kontrakty w tna płacone od występów bezterminowo ktoś taki już miał

  OdpowiedzUsuń
 4. Bob Ryder ‏@brydertna 35 min.35 minut temu Zobacz tłumaczenie
  @davemeltzerWON @TDG3RD @chrise_316 @IMPACTWRESTLING Again, you are totally wrong. Taryn is contracted until March, Kong until December.

  Polecam TT Bob Ryder a nie jakieś głupie plotki idioty Meltzera czy innych sługusów tego idioty.

  OdpowiedzUsuń
 5. No właśnie. Kong powinna podpisać kontrakt na rok a nie tylko na pół roku. To mnie właśnie dziwi w tym rzekomym odejściu. Też mnie pamięć nie zawiodła że Taryn przedłużała umowę. Dziwne to wszystko, może pójdą do Jarretta i faktycznie zrobią invasion. Byłoby mega.

  OdpowiedzUsuń
 6. Taryn Terrell zdementowała plotki o jej odejściu
  #jebacMeltzera

  OdpowiedzUsuń
 7. Heh, ciekawi mnie jedno, skoro wszyscy doskonale zdajecie sobie sprawę jak wiarygodnym źródłem informacji jest Meltzer, to dlaczego każdego następnego newsa puszczonego w świat przez tego zerowca łykacie jak młode pelikany? Weźcie się zastanówcie.

  OdpowiedzUsuń
 8. pisząc newsa powinno się zawsze podawać źródło informacji, zawsze gdy pojawia isę nazwisko meltzer traktuje takiego newsa z przymrużeniem oka

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak Tupak pisze " podobno " to wiadomo, ze news ten pochodzi od Meltzera. Chyba, ze ma juz informacje, ze jest inaczej to jedzie od razu po nim jak to mialo wiele razy miejsce. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Slammiversary świetna gala. Storm z Magnusem skradli show. Nie chcę żeby Cowboy odchodził, to powinien być mistrz.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlatego ja sobie założyłem TT i obserwują wszystkich ludzi z TNA. Bob Ryder bardzo często dementuje plotki i idiotyzmy Meltzera. Polecam.
  Slammy - dobra gala.

  OdpowiedzUsuń
 12. podobno dixie napisała że storm i magnus zostają

  OdpowiedzUsuń
 13. Magnus oficjalnie w GFW.

  OdpowiedzUsuń
 14. z wf: "Pojawiła się informacja, że ponoć wszyscy wrestlerzy TNA transferowani do GFW mają wziąć udział w angle'u inwazji TNA na GFW i wcześniej, czy później powrócą na Impact Wrestling."

  robi się ciekawie

  OdpowiedzUsuń