17 lipca 2015

Newsy

Kurt Angle przeszedł kolejną operację. Po ostatniej wystąpiły pewne komplikacje, ale wrestler podobno już czuje się dobrze. Przed wyjazdem do Londynu Angle odczuwał ból po czym zaczął tracić czucie w kończynach, a nawet pojawiły się problemy z oddychaniem. Wszystko przez to, że w rdzeniu kręgowym zaczęła się zbierać większa ilość płynów.

Możliwe, że TNA we wrześniu opuści Destination America. Ponoć sama federacja nie jest zadowolona z tego jak układa się współpraca ze stacją, a i kontrakt z ROH za plecami musiał ich zdenerwować, więc TNA po cichu już szuka nowej stacji. Aktualnie jakby TNA zniknęło z TV w USA będzie ciągle wypłacalna przez wpływy z zagranicznych umów telewizyjnych. Dzięki nowym kontraktom dla zawodników mogą spokojnie zniknąć na kilka miesięcy. Podobno najważniejsi wrestlerzy w TNA zostali nakierowani na taką informację przez zarząd.

Już w przyszłym tygodniu powinniśmy dostać pierwsze informacje odnośnie Bound for Glory.


3 komentarze:

 1. I dobrze, powinni olać DA, bo dojebali z ROH tak chamsko,że aż scyzoryk się w kieszeni otwiera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze jest to że hejterzy dalej hejtują TNA z powodu niskich oglądalności a ROH, które w ich mniemaniu miało mieć o wiele większą oglądalność ma ponad 2 razy mniejszą oglądalność. Ogólnie bekę mam z tych hejterów, już nawet nie wchodzę na pewien portal bo tam jak jest jakiś news o TNA to od razu wieszczą upadek.
  A najlepsze jest o że pan prorok z AT się wycofuje z tego, bo pisał że upadek TNA zacznie się w tym roku. A przecież wyraźnie 2 lata temu stwierdził że właśnie do końca tego roku z mapy wrestlingu zniknie TNA.
  Bekaaaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba to wytknalem na forum, ze mial byc calkowity upadek, a nie gorsze czasy. :D upadek zaczal sie przeciez w 2002 xD

   Usuń