8 lipca 2015

Newsy

25 lipca Abyss i Tyrus mieli wziąć udział w gali Heroes & Legends V. Jak się okazało TNA będzie ich potrzebować na tapingach, więc zostali wycofani z tej gali.

Następne tapingi zapowiadają się bardzo ciekawie, gdyż już 22 lipca kiedy to Impact będzie nadawany z małym opóźnieniem ma dojść do rozpoczęcia storylinu z inwazją GFW na TNA. Eric Young już zdąrzył zrobić małą wymianę zdań z Jeffem Jarrettem za pomocą Twittera przez co możemy spodziewać się Erica na nagraniach GFW. Musimy uzbroić się w cierpliwość i zobaczymy jak wyjdzie kolejna inwazja w TNA.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dodatkowa ciekawostka: tapingi Impact mają się odbyć w dniach 22-25 oraz 27-30 lipca. Jak widać 26 lipca jest jednodniowa przerwa a tego dnia taping telewizyjny ma GFW. Czyżby najpierw 22 Jarrett ze swoją ekipą zawitali na Impact, a 26 wjazd na GFW zrobi TNA? Niech wreszcie zrobią coś co przyćmi WWE.

Anonimowy pisze...

No niby mogą coś zrobić, jednak kiedyś sam jarrett mówił że nie zamierza zbytnio współpracować z TNA, skoro sam współpracuje już z ROH i bodajże NJPW.
Ciekawe jest też to, że Dixie wraca do TV. Może Jarrett wleci z GFW do TNA i w końcu wyjebią Dixie z firmy. Niech Jarrett kupi TNA i w przyszłości połączą się fedkami i współpracują z ROH, AAA i LU - marzenia.

Zapewne gówno z tego wyjdzie, ale marzyć można..

Tupak pisze...

Mi się wydaje, że Jarrett mówił o tym, że początkowo zamierzał współpracować tylko z ROH i NJPW. Wiedział jaki stosunek do niego miała Dixie w tamtym okresie, więc nawet nie zaczynał rozmów o potencjalnej współpracy. Teraz wszystko się zmieniło.

DarkLock pisze...

Fajnie że TNA będzie współpracować z GFW

Anonimowy pisze...

na pewno coś się szykuje bo eric young już ukradł jarrettowi jego pas kotm i zrobił zadymę na live evencie gfw, ey jest kozak

Anonimowy pisze...

przecież już wiadomo, że 22 lipca będzie inwazja gfw na tna, a 24 lipca tna robi najazd na gfw, zapowiada się ciekawie, ale pewnie na dłuższą metę nic z tego nie wyniknie jeżeli jarret nie wykupi tna, skończy się to jakąś walką druzynową i tyle, jarretowi chodzi o promocję gfw, a tna walczy o ratingi, stąd ta nagła współpraca

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.