5 lipca 2015

TNA Impact Wrestling 1/7/2015 - Raport

TNA Impact Wrestling 1/7/2015


Znalezione obrazy dla zapytania Impact Wrestling

Już dzisiaj czas na wielką walkę, w której to Ethan Carter III postawi na szali swoją imponującą serię zwycięstw a Kurt Angle pas mistrza świata. Czekają na więc wielkie emocje, bowiem oprócz tego zobaczymy też starcie o pas kobiet oraz drużyn. 


Match nr 1 - Losers Must Disband Elimination Match
The Beat Down Clan (MVP, Hernandez, Low Ki and Kenny King) vs. The Rising (Drew Galloway , Eli Drake and Micah)

Walkę rozpoczęli MVP oraz Drew, którzy okładali się uderzeniami ale Szkot zainkasował Clothesline oraz Big Boot w głowę. Następnie jeszcze serię ciosów w narożniku, Montel chwycił się lin i udało się mu dokonać zmiany z Ki. Low sprowadził przeciwnika ale Drew wykonał serię uderzeń i dokonał zmiany z Micahem. Ten wymierzył Body Slam oraz Leg Drop. Nie dało mu to wiele, bowiem Low dokonał zmiany z Kennym, który osłabił przeciwnika dusząc go w narożniku. Następnie okładał nadal rywala .1...Kickout. Micah nie miał ochoty jeszcze się poddawać więc otrzymał Suplex. Kenny dokonał zmiany z Montelem i teraz to on osłabiał przeciwnika. Micah nie mógł nic zrobić a ponownie do ringu wskoczył King. Zaaplikował rywalowi kilka uderzeń i zmienił się z Ki. Ten wykonał efektowne Enzuigiri .1....2.....3....Micah wyeliminowany. Do ringu wskoczył Drake. 

Po reklamach BDC obijało Gallowaya. Low Ki naskoczył na jego głowę ale nie dało to jeszcze eliminacji. Walka była kontynuowana i Ki zapiął oponentowi dźwignię na żebra. Następnie wykonał Dropkick ale wpadł na Backbody Drop. Zmiana z Elim i ten wymierzył MVP'iemu Clothesline oraz Superplex dla Kinga. Wyskoczył jeszcze efektowną Planchą prosto na Portera. Akcja wróciła do ringu, lecz Drake nie mógł wejść, bowiem zaczęła go boleć noga i sędzia pokazał znak X. Sędziowie zabrali go na zaplecze ku radości BDC. Galloway został więc sam. Wszedł do środka razem z Hernandezem. Zawodnicy wykonywali na sobie uderzenia ale to Amerykanin zdominował go w narożniku. Drew odpowiadał i przez chwilę pojedynek był bardzo wyrównany. Zmiana z Kennym i ten zaspał rywala uderzeniami i Dropkickiem. Low Ki nie trafił z Enzuigir, bo trafił w Kennego. Galloway wykonał Roll Up dla Ki .1....2.....3...Ki wyeliminowany. Po chwili przypiął Kinga 1....2....3....Drew został już tylko z dwoma rywalami. Wykonał Bicykle Kick dla Hernandeza ale MVP zahaczył go przy linach. Szkot wpadł na Powerbomb od Hernandeza a MVP zaaplikował Playmaker. Zaczął krzyczeć na wstającego Gallowaya. Ten uderzył Hassana ale sam otrzymał potężne kopnięcie w głowę .1...2....3...The Rising przestało istnieć. 

Czas Walki – 16.40 
Ocena Walki - ** i 1/2 (Kiepska walka, która była znośna tylko z faktu, że był to pojedynek eliminacyjny. Nic wielkiego to nie było a The Rising przestało istnieć i to dobra decyzja, bo prawda jest taka, że tylko Galloway z nich był godny uwagi. Drake i Micah pewnie będą się obijać jako jobberzy.) 

Podczas segmentu na zapleczu dowiedzieliśmy się, że Ki został ciężko ranny. Więc w logice TNA odszedł. 

Magnus wyszedł na ring mówiąc na początku, że Storm jest sukinsynem, którego nie kochają rodzice. Zapowiedział także swoją żonę czyli Mickie James, która tradycyjnie zebrała dobrą reakcję. Powiedziała ona, że powinna słuchać Magnusa od samego początku. Wyszło to bardzo sztucznie, bo Magnus zachowywał się tak jakby nie nie wiedział, że przegrał na PPV ;) W końcu pojawił się na arenie James Storm razem z Khoyą. James przypomniał jak łatwo było mu manipulować kobietą. I mógłby mieć w swojej stajni każdą kobietę. James była wściekła i zaproponowała by ona i Magnus zmierzyli się ze Stormem i jego partnerką w Tag Team Matchu. 

Carter szykował się do walki o pas razem z Tyrusem 

Match nr 2 - TNA Tag Team Title 30-Minute Iron Man Match
Dirty Heels vs The Wolves

Walkę rozpoczęli Davey oraz Austin. Aries powalił rywala i i wykonał Roll Up. Nie dało mu to jeszcze pinu a walka była kontynuowana. A Double dokonał zmiany z Roodem ale ten wpadł na kopniaka i nadszedł czas na Eddiego. Ten po szybkim wykręceniu ręki także dokonał zmiany, wilki się tak wymieniały aż Edwards nie dołożył Foot Stompu przeciwnikowi w osłabioną rękę. Bobby dokonał zmiany z Austinem i ten opanował sytuacje. Nadszedł ponownie czas Bobby'ego, powalił on rywala i po chwili ponownie zmienił się z partnerem. Aries wykonał Side Slam .1.....2...Kickout. Eddie sprowadził oponenta do narożnika samemu dokonując zmiany. Richards wyczyścił ring i po chwili ponownie klepnął partnera. Drużynowo powalili oni Austina a następnie rzucili Bobby;ego na liny osłabiając jego nogi. Edwards wrzucił Kanadyjczyka prosto na kopnięcia partnera. Aries wykorzystała nieuwagę Eddiego i szykował się do wykonania Brainbustera. Zamiast tego to on wpadł na Suplex. Teraz nadszedł czas na Richardsa i Roode'a, Wilk zapiął dźwignię na nogę ale Bobby zdołał dojść do lin. Richards wrzucił oponenta do narożnika i tam Edwards wykonał mu kilka uderzeń w klatkę piersiową. Ponowna zmiana i tym razem to Davey wykonał Snap Suplex. Wilki znowu się zamienili i po kopniaku w brzuch Roode wpuścił do środka Austina. Ten wymierzył kopnięcie w głowę Edwardsa a następnie sam zaaplikował Russian Leg Sweep. Zmiana z Bobbym i ten zaaplikował wiele mocnych kopniaków. A Double osłabiał nogę Eddiego i zapiął mu jeszcze dźwignię. Wilk dotknął lin ale zainkasował szybko kolejne uderzenie. Nadział przeciwnika jeszcze na nogę Bobby'ego i sam dokonał zmiany. Roode atakował Edwardsa serią ciosów w narożniku. Osłabił także nogę oponenta i zapiął ponownie dźwignię na tą kończynę. Po chwili dokonał zmianyi razem z Austinem rozciągnął nogę przeciwnika. Austin zaatakował żebra rywala a następnie wynieśli oni przeciwnika ale ten wykonał Double Frankenstainer i zmianę z Richardsem. Ten zrobił istną czystkę w ringu. Davey wykonał także Suplex dla Roode'a .1......2.....Kickout. Wilki obijały Bobby'ego i Richards zainkasował mu imponujący Diving Headbutt ! Aries przerwał pin. 

Po reklamach zostało już tylko 11 minut walki. Stan rywalizacji to ciągle 0-0. Bobby obijał Richardsa i wyrzucił go za liny. Aries nie czekał i poleciał na przeciwnika Lariatem i posłał wilka do środka .1.....2....Kickout. Walka jest kontynuowana i Roode wykonał z Austine połączony Dropkick i powerbomb ..1.....2...Edwards przerywa. Bobby jednak nie rezygnował ale po katapulecie Davey zrzucił z narożnika Austina i sam naskoczył na Roode'a. Kanadyjczyk został jeszcze odkopany i Edwards wyskoczył na Ariesa z ring i następnie zaaplikował Bobby'emu Missile Dropkick. Następnie Enzuigiri oraz Driver z narożnika .1......2...Kickout. Eddie przerwał i zaczął obijać Roode'a. Aries jednak do nich dołączył. Richards dał radę powstrzymać rywali a potem Wilki wykonały Roll Up na Bobbym .1......2....Kickout. Edwards padł na akcję drużynową ale także nie dał sobie wykonać Roll Upa. Kanadyjczyk rzucił przeciwnika na matę a Aries zapiął Horns of Aries. Bobby przytrzymał Daveya ale ten się wyrwał i wykonał Foot Stomp. Wolves chcieli wykona Finisher i wykonali Ariesowi kopniaka w klatkę piersiową a następnie wykonali Roode'a i dołożyli dwa Diving Foot Stompy .1.....2....Bobby przerywa. Roode wyciągnął Richardsa. A następnie osłabił razem z partnerem Edwardsa wykonując Spinebuster oraz 450 Splash .1....2...3..1-0 dla Dirty Heels. Aries chciał natychmiast wykonać kolejne przypięcia ale się nie udało. Austin wyrzucił Edwardsa za ring by grać na czas. Roode zaatakował przeciwników a Aries zaaplikował im Suicide Dive. Zostały tylko 2 minuty. Eddie wykonał przeciwnikowi serię uderzeń ale Austin wykonał uderzenia w narożniku. Niestety wpadł na podwójną akcję od Wolves .1.....2....3.....1-1. Bobby wrzucił z narożnika Daveya i wykonał uderzenie pasem w głowę Edwardsowi. Bobby był wścikły i wyniósł oponenta ale ten wykonał Roll Up .1...2...3...2-1 dla Wilków ….5....4...3...2...1....Wilki wygrywają pasy !! 

Czas Walki – 30.00 
Ocena Walki - *** i 3/4 (Uważam, że tutaj powinien być ten Full Metal Mayhem, który widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Poziom był oczywiście bardzo dobry ale mogło być mimo wszystko trochę lepiej. Mistrzami zostali Richards i Edwards co było dość oczywiste pamiętając, że Ariesowi kończy się kontrakt i wkrótce odejdzie z federacji.) 

Match nr 3 – TNA Knockouts Title Match
Taryn Terrell w/Jade and Marti vs. Awesome Kong vs. Brooke Tessmacher

Brooke rzuciła się na rywalkę i panie zaczęły pojedynek. W końcu Kong doszła do głosu powalając mistrzynie. Tesmacher wykonała dokładnie to samo. Następnie wymierzyły one Double Shoulder Block i Terrel wyleciała za ring. Gdy pretendentki zostały same i Kong zapięła Headlock. Taryn wykonała jej Missile Dropkick i wyrzuciła za liny ale nagle zaatakowała ją Tesmacher. Brooke wymierzyła Dropkick. Następnie zapięła duszenie oraz Suplex. Awesome wróciła atakując mistrznie i zaaplikowała jej Chokeslam ! Chciała wymierzyć także Running Splash ale wyciągnęła ją stajnia Taryn. W środku Tesmacher wymierzyła mistrzyni Spear. Weszła na narożnik ale zrzuciła ją Marti. Pojawiła się Kong, ponownie została zaatakowana przez Dollhouse i otrzymała Cutter od mistrzni .1...2....3....Taryn wygrywa. 

Czas Walki – 4.44 
Ocena Walki - * (Typowa walka kobiet) 

Przeprowadzono wywiad z Jeffem Jarrettem o jego niedzielnej walce na Slammiversary. 

Main Event – TNA World Heavyweight Championship Match
Kurt Angle vs Ethan Carter III

Kurt pojawił się przy nowym Theme Songu. Czuć, że walka ta jest bardzo znacząca i mimo iż nie jest ona pokazywana „live” to i tak budzi emocje. 

Zawodnicy weszli w klincz i Carter został zepchnięty do narożnika. Po chwili udało się mu zapiąć Headlock ale Angle sprytnie się wydostał. Po chwili pretendent został rzucony na liny ale odpowiedział Shoulder Block. Sprytnie jednak mistrz to powalił zapinając dźwignię na rękę. Carter zaatakował oczy oponenta i wykonał kilka mocnych uderzeń. Nagle wpadł na Belly To Belly Overhead Suplex oraz całą serię German Suplexów. W końcu chwycił się lin ale został wyrzucony za ring. Angle wyszedł za nim i po chwili wykonał efektowny Belly To Belly Overhead Suplex. Akcja wróciła do środka, lecz Ethan nie chciał tak szybko się poddać. Mimo to otrzymywał kolejne Suplexy. Pretendent odpowiedział mocnym Clotheslinem i kilkoma ciosami. Fani wymieniali się chantami a Carter zapiął ponownie Headlock. Mistrz zdołał wstać ale wpadł na Back Suplex oraz Stinger Splash. Pretendent wyniósł jeszcze oponenta wykonując Cutter. EC3 wykonywał uderzenia ale sam wpadł na odpowiedź, mimo to pchnął mistrza w stalowy narożnik. Następnie wykonał potężne DDT na krawędź ringu. 

Gdy wracamy po reklamach to Carter trzymał oponenta w duszeniu. Mistrz się podniósł wykonując serię uderzeń. Został rzucony w narożnik, lecz mimo to Angle zaaplikował przeciwnikowi Clothesline. Ethan chciał odpowiedzieć tym samym jednak zamiast tego zaaplikował kilka German Suplexów. Mistrz Olimpijski nie dał rady wykonać Angle Slamu więc wykonał kolejne German Suplexy .1...2.....Kickout. Carter odpowiedział Jawbreakerem, lecz sam wpadł na Angle Slam !! ..1....2...Kickout !! Kurt zapiął przeciwnikowi Angle Slam, ten jednak sprytnie posłał mistrza za ring. Tam czaił się już Tyrus wykonując Clothesline. Gdy Kurt wrócił do środka to był bliski otrzymania finishera rywala. Zamiast tego sam zapiął Ankle Lock a po chwili wykonał kolejną serię German Suplexów. Tyrus pojawił się na krawędzi ringu, lecz Kurt cisnął w niego Ethanem i wymierzył Angle Slam !! .1.....2.....Kickout. Mistrz Olimpijski zapiął rywalowi Angle Lock, lecz został odepchnięty i Kirt wymierzył przeciwnikowi Belly To Belly Suplex w sędziego. Pojawił się Tyrus aplikując potężny Body Slam. Sędzia doszedł do siebie a Carter wykonał Headlock Driver .1.....2......Kickout !! Ethan nie wierzył, że walka jeszcze trwa. Jego ochroniarz chwycił za krzesełko i chciał wejść do ringu. Sędzia był wściekły i wyrzucił go z areny. Inni arbitrzy pomogli wyjść Tyrusowi. Carter chciał ponownie wykonać finisher lecz zamiast tego wpadł na Angle Lock. Wydawało się, że nie zdoła już dojść do lin. Lecz zacisnął zęby ochraniaczem i w końcu udało się mu odkopać przeciwnika. Mimo to Ethan ledwo co wstał. Angle już się czaił, jednak gdy wyniósł rywala to ten wykonał Roll Up 1......2......3....Ethan Carter nowym mistrzem wagi ciężkiej !!! 

Czas Walki – 20.00 
Ocena Walki - *** i 3/4 (Nadszedł nowy czas dla TNA z mistrzem, którego każdy chciał od przynajmniej kilkunastu miesięcy. Carter i Angle zrobili do tego bardzo dobrą walkę, gdzie to Angle przyjął postać bestii obsypującej rywala serią Suplexów. Mi osobiście ten Roll Up nie przeszkadzał, bo to jest część postaci Ethana i trzeba przyznać, że i tak go tutaj mocno zabookowali.) 

Tym fragmentem kończymy ten odcinek Impact Wrestling.

8 komentarzy:

 1. Coś tutaj cicho ostatnio. Koleś od hejtowania wyjechał?
  Tymczasem Aries w ROH.

  OdpowiedzUsuń

 2. Pojawiają się głosy, że podczas lipcowych tapingów Impact Wrestling rzeczywiście dojdzie do jakiegoś storylinu z inwazją Global Force Wrestling na TNA. Ponoć największe wydarzenie, które zapoczątkuje ten program będzie miało miejsce 22 lipca, kiedy to IW będzie emitowane tylko z kilkugodzinnym opóźnieniem względem nagrań.

  W kontekście planowanego konfliktu GFW-TNA, warto wspomnieć, że na Twitterze doszło w tym tygodniu do kłótni Erica Younga z Jeffem Jarrettem i ponoć zawodnik TNA ma się zjawić w weekend na galach GFW.

  Co do Global Force Wrestling to ich tapingi TV nabierają rumieńców, bo na oficjalnej stronie federacja poinformowała, że w Las Vegas zjawi się też Mickie James. Przypomnę, że poza tym potwierdzone jest już między innymi pojawienie się Bobby'ego Roode'a, Magnusa, Sonjay'a Dutta czy Chrisa Sabina.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj była wspólna gala TNA i GFW a tu cisza.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie było żadnej gali

  OdpowiedzUsuń
 5. Chodzi Ci pewnie o ONO TNA vs GFW.
  To fantasy booking.

  OdpowiedzUsuń
 6. wiem Tupak, najpierw się podjarałem jak zobaczyłem tytuł i od razu o tym napisałem a po rozwinięciu tekstu dopiero zauważyłem że autor zabawił się w bookera :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No to się popisałeś. Nie napiszesz o jakimś nagłówku z Onetu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty ARKAO ... zobaczymy kurwa jak bedziesz komentował jak na pózniejszych tapingach Eli wygra z Gallowayem i kto tu bedzie wtedy jobberem

   Usuń