13 września 2015

Kilka informacji o przeszłości

Pamiętacie ten wspaniały długoterminowy storyline, w którym to Samoa Joe został porwany i miał wrócić jako Main Eventer? A więc pomysł na to, aby zamaskowani ludzie porwali Samoa Joe, których przywódcą miał się okazać Superfly Jimmy Snuka wymyślił Eric Bischoff, ale i tak oberwało się Vince'owi Russo. Pomysł szybko został porzucony, a Joe później wrócił z tatuażem na twarzy.

Eric Bischoff spotkał się z kreatywnymi ( Russo i Ed Ferrara ). Podczas tego spotkania podarł skrypt, gdyż mu się nie spodobało i chciał sam zabookować debiut swój i Hogana. Jak się okazało duża część z tego skryptu znalazła się później na Impactcie z 4 stycznia. Szkoda tylko, że nie postanowiono zostawić walki Barbed Wire Massacre.

Vince Russo w 2009 roku odbył kilka poważnych rozmów z Bretem Hartem odnośnie jego przybycia do TNA. Rozmowy miały miejsce, gdy TNA już podpisało kontrakt z Hoganem, który to zablokował przyjście Breta Harta wykorzystując swoją pozycję. Chwilę później Bret Hart powrócił do WWE.

8 komentarzy:

 1. Jak to łatwo mieć kilka kretów na własnej posesji

  OdpowiedzUsuń
 2. TNA zrobiło ten sam błąd co WCW - zakontraktowało Russo i Bischoff'a. Oni obaj mogą razem działać. Do tego doszedł Hulk i mieliśmy powtórkę z najgorszych lat WCW. Dobrze, że TNA nie podzieliło losu WCW.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko nie ma na horyzoncie osób, które wzięły by za łeb to wszystko. Hemme miała zajmować się divami TNA, brak efektów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hemme już się chyba dywizją KO nie zajmuje bo z tego co pamiętam dostała jakaś fuchę w innej branży i robi teraz tylko za announcera

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze mówiąc póki JJ wraz GFW zaczynają działać o stację TV, Dixie powinna myśleć o czystkach w kadrach, bo to może pozwoli im się obudzić i wziąść w garść

  OdpowiedzUsuń
 6. Jarrett znalazł na razie TV w UK.
  Dixie sobie podróżuje po Francji, niby ustala tapingi w Indiach jednak to za mało. Za 3 tygodnie się gale nagrane kończą a nie ma dalej ustalonych nowych tapingów w Orlando.
  Słabo to wygląda..

  OdpowiedzUsuń
 7. A czołowi zawodnicy na celowniku Vinca

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak się nie umie promować swoich zawodników to trzeba kraść innym.
  EC3 to obecnie prawdziwa gwiazda, której dano czas i odpowiedni gimmick. U Vince'a zginie w tłumie, dopóki tam będą niektórzy.
  Zresztą widać tam "promocję" Steena, Ambrose'a.

  OdpowiedzUsuń