8 września 2015

Newsy

Na zapleczu TNA wiele mówi się o tym, że TNA ma sprowadzić ponownie jakąś dużą gwiazdę, która już w przeszłości pracowała dla TNA. Nie wiadomo o kogo chodzi i w jakim charakterze ta osoba miałaby pracować. Macie jakieś swoje typy? Czyżby ponownie Hulkster?

Już niedługo powinniśmy się dowiedzieć jaka czeka przyszłość TNA w TV. We wrześniu Destination America może rozwiązać kontrakt z TNA i większość zagranicznych portali uważa, że tak się stanie. Warto zaznaczyć również, że samo TNA nie było zadowolone z tego jak zachowało się DA w sprawie ROH.


20 komentarzy:

 1. Ja byłbym za Hoganem, tylko wtedy gdyby ZA DARMO.
  Stawiam osobiście na Storma, może Desmond Wolfe ? Chyba że Pope wróci do ringu z czego bym się cieszył :-)

  DA to syf taki sam jak Spike. Byłem bardzo podjarany że będą na tej stacji, myślałem że Discovery bardziej się zaangażuje..

  OdpowiedzUsuń
 2. Hogan już mało co nie doprowadził do upadku drugiej federacji i niech się buja. Wolfe zakończył już karierę. Pope również ale jak mu się zachce to może w każdej chwili wrócić do ringu. Storm? Słyszałem że się pożegnał po tapingach ale mają z nim materiały nagrane do samego BFG. Tu pewnie chodzi o kogoś kogo nie widzieliśmy ostatnio. Nie musi to być czynny wrestler bo TNA ostatnio szuka osoby do roli GM'a.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałem dużo wpisów, że może chodzić o Erica Bischoffa, który przecież ma powiązania z jakąś stacją telewizyjną i dzięki temu TNA przeszłoby do innej sieci. Problem w tym, że przecież Eric pozwał TNA, więc wątpie, żeby teraz nagle chcieli ze sobą współpracować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z wszelkimi wzmocnieniami rosteru trzeba poczekać do wyjaśnienia sytuacji z DA. To takie same szuje jak ci ze Spike. Dlatego nie ogłosili jeszcze dat kolejnych tapingów. Może ugadają się z Jarrettem i razem zagoszczą w innej stacji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Eric Bischoff to żadna gwiazda, tym bardziej duża :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Bischoff to menda. Na spółkę z Hoganem zniszczyli wCW i mało co nie powtórzyli swojego wyczynu z TNA.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może chodzi o Christiana? Albo któremuś wrestlerowi z RoH kończy się kontrakt?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie sądzę żeby to była gwiazda, która obecnie jest w ROH.
  Daniels/Kaz/AJ/Sabin dobrze tam sie czują więc ?

  Dla mnie mogliby na stałe podpisac kontrakt z Crimsonem, Pope by wrócił i załóżmy Morgan.
  Równie dobrze może to być RVD(nie!), Harris czy Storm.

  Mogliby zacząć jakies proma dawać :-) a przede wszystkim ustalić następne tapingi

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie najlepiej byłoby gdyby wróciła nowa stajnia The Revolution.
  Storm liderem, dalej Crimson, Shaw, Gunner i jakiś lotnik. Storm po główny pas, Crimson/Shaw/Gunner po pasy TT a lotnik do Xsów. To byłoby piękne.

  A pewnie się skończy jakimś Knuxem czy młodym Biscoffem :D

  OdpowiedzUsuń
 10. taaa znowu powtarzać Revolution, które od początku było źle prowadzone. Chciałbym powrót Stylsa. Nikt tak jak on nie rozgrzewał publiki w ostatnich latach.

  OdpowiedzUsuń
 11. Była źle prowadzona bo od samego początku Storm chciał miec innych ludzi w Revolution. Chciał mieć Gunnera, Crimsona, Shawa i jeszcze kogoś(nie pamiętam(. Dixie oczywiście się nie zgodziła i dostaliśmy pajaca Khoya, Manika który powinien być tylko i wyłącznie w X oraz Abyssa, czyli gościa który powinien już być na emeryturze.

  Styles pewnie wróci, ale dopiero za 2/3 lata i pewnie do HOFu tylko tak samo jak Daniels/Kaz/MCMG itp.

  OdpowiedzUsuń
 12. "The whole startup with the Revolution was a different vision than what I had in mind. TNA came and asked me if I would help these guys out a little bit, and I didn’t mind at all. My vision of it at the beginning was I wanted it to be me, Gunner, Sam Shaw, Lance Hoyt and Crimson. You look at that group and those are some bad boys. But they had a different vision of it and they asked me what I thought of it. I make the best out of everything that I’m given and if I’m able to help some guys out along the way, that’s what I’ll do. So far I've felt like I’ve elevated some of these guys up."

  Z wywiadu ze Stormem.
  Dostaliśmy za to syfiastą rewolucję z marnymi gościami, oprócz Manika. Abyss monster heel lub emerytua i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 13. Abyss to aktualnie jedna z najbardziej zasłużonych gwiazd w TNA, Z występujących aktualnie w TNA bardziej zasłużony jest tylko Kurt, no chyba że Roode jeszcze. Nie wysyłajcie jeszcze Abyssa na emeryturę - to jeden z najlepszych monster heelów

  OdpowiedzUsuń
 14. zasługi zasługami ale ten prawdziwy Abyss skończył się w 2009 roku

  OdpowiedzUsuń
 15. mi najbardziej brakuje w TNA Bad Influence mam nadzieję że kiedyś powrócą ;/

  OdpowiedzUsuń
 16. mi brakuje jakiegokolwiek teamu bo w TNA jest tylko The Wolves.

  OdpowiedzUsuń
 17. Mi się tam marzy wielki storyline, np. że Bullet Club wpada do TNA, robią zamęt jak w innych fedkach a na koniec wraca The Fortune i mamy epickie COŚ.
  Oczywiście nic z tego nie będzie ale można pomarzyć.
  Dixie powinna na głowie stawać żeby zacząć współpracować z ROH, NJPW, AAA, robić wszędzie promocje TNA..

  OdpowiedzUsuń
 18. Dixie to ma na razie swoje problemy. Gwiazdy uciekają, roster się kurczy a nowych EC3 czy innych Gallowayów brakuje. Niech się najpierw ogarną z tymi sprawami i dopiero później myślą o współpracach. Hogan narobił tam za dużo brudu i teraz długo trzeba będzie po nim sprzątać...

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeżeli chodzi o zaplecze to TNA powinno powalczyć o Dutcha Mantela,który chyba już się rozstał z WWE.A co do postaci telewizyjnej to nie zdziwiłbym się,gdyby tą ''wielką gwiazdą'' byłby ktoś pokroju np. Dreamera...

  OdpowiedzUsuń
 20. to pewnie kurt angle będzie

  OdpowiedzUsuń