2 września 2015

Przeniesienie z Teksasu do Nashville

Smutna wiadomość dla wszystkich, którzy uważają, że TNA ma gigantyczne problemy finansowe przez co nie płaci swoim pracownikom. Jak się okazuje zaległości w wypłatach wcale nie wynikały z problemów finansowych, a czysto technicznych. Działy prawne i do spraw wypłat były w siedzibie Panda Energy. Zdarzało się, że dział TNA był czasem zamykany na kilka tygodni ze względu na sprawy organizacyjne. Panda Energy jest gigantyczną firmą, więc tak mały oddział dla TNA musiał po prostu ginąć na tle innych, dużo większych jak i ważniejszych działów dla firmy.
Przeniesienie tych działów do siedziby głównej TNA ma sprawić, że takich zaległości nie będzie, a i samo TNA będzie miało większą swobodę w kwestii codziennych wydatków.
Oczywiście możecie przeczytać również, że Panda Energy po prostu odcina się od TNA i już niedługo zostanie sprzedane, bo przecież zbliża się koniec roku, a limit sprzedaży TNA musi zostać wyczerpany.

5 komentarzy:

 1. http://www.cww.aaf.pl/news.php

  OdpowiedzUsuń
 2. Co z tego skoro zaraz na AT przeczytasz że TNA upada, bo pewnie Brama zwolnią. Nie mają przecież kasy, nie mają zawodników, nic nie mają a do jasnej cholery do końca roku mieli upaść! Prorokowi N. z AT zostało 120 dni modlitw żeby TNA upadło bo inaczej wyjdzie na KOMPLETNEGO idiotę.
  Chociaż w sumie już wyszedł bo teraz wkręca że od 2015 roku będzie upadać co jest wierutnym kłamstwem bo pisał że upadnie do KOŃCA 2015r,!

  Hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 3. Niko i Meltzer płakali jak czytali.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozjebałeś :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Juz widze mema z twarza NIKO i tym napisem xD

  OdpowiedzUsuń