27 marca 2016

Angelina Love poza TNAAngelina Love napisała na Twitterze, że jej kontrakt z TNA dobiegł końca i jest wolną agentką. Na tę chwilę TNA nie przedłużyło z nią kontraktu i zawodniczka przyjmuje propozycje od federacji niezależnych. Czy Angelina pożegnała się na stałe z TNA? Według mnie tak i już niebawem to samo stanie się z Velvet Sky. Obie panie zobaczymy za parę miesięcy w WWE.

8 komentarze:

Damian pisze...

Czyżby to oznaczało że następna będzie Velvet ? :-)

Jeffrey Nero pisze...

Zarówno Angelina jak i Velvet już odchodziły z TNA i wracały, więc od razu nie wieszczył bym przejście do WWE.

Anonimowy pisze...

Bubba Ray widzi Velvetke w wwe, więc...

Tupak pisze...

Kontrakt Velvetki konczy sie za 3 - 4 tygodnie. Narazie ani slowa o checi przedluzenia kontraktu ze strony TNA.

Anonimowy pisze...

A co tam może Bully Ray w WWE, były mistrz TNA co w WWE robi za jobbera i tyle w temacie, z resztą jak każdy inny były wrestler TNA... pewnie gdyby został w TNA to kreatywni jakoś pociągnęliby dalej ostatni gimnick Velvet, a tak to już tylko czekają na wygaśnięcie jej kontraktu.

Anonimowy pisze...

Jobber jak każdy inny wrestler z TNA. Ciekawe, Joe prawdopodobnie zdobędzie pas NXT, AJ ma udany feud z Y2J'em. Bully Ray po przejściu do wwe jest kompletnie bez formy wiec co się dziwić...

Anonimowy pisze...

Jericho to jeszcze większy jobber, do tego na pół etatu... a NXT to marketingowo 3. liga WWE. Różnica jest taka, że TNA kontraktuje mało znanych zawodników i potrafi ich nieźle wykreować, a WWE bierze wykreowanych, wychodząc z założenia, że nikt ich nie zna, bo przecież poza WWE wrestling nie istnieje i kreuje ich na nowo.

Anonimowy pisze...

Jericho jest legendą WWE, podkłada się nowym, bo chce ich podpromować. Nie jestem typowym "fanem" WWE, NXT może marketingowo jest 3 ligowcem, ale ringowo bije RAW i SmackDown na głowę. WWE bierze wykreowanych? Takie przykłady jak Reigns, Corbin czy Eva Marie to raczej nie są te wykreowane gwiazdy z innych bardzo znanych federacji, ale nie przeczę, że jest tam wiele gwiazd wykreowanych przez TNA.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.