26 marca 2016

TNA Impact Wrestling 22.03.2016 - Arkao&Giero

Zaczynamy od przypomnienia wydarzeń sprzed tygodnia. Najważniejszym było zgarnięcie TNA World Heavyweight Championship przez Drew Galloway'a po wykorzystaniu walizki Feast or Fired na Mattcie Hardym.


I to właśnie nowy mistrz otwiera dzisiejsze show. Przy okazji w tle komentatorzy przypomnieli, że został pierwszym zawodnikiem, który wykorzystał walizkę na głównym mistrzostwie. Drew określa poprzedni epizod jako najbardziej chaotyczny w historii, ale koniec końców zdobył pas. Dodał iż niezależnie co ludzie myślą o wrestlingu, to on jest prawdziwym mistrzem. Przypomina iż kiedyś został określony jako "The Chosen One", ale dopiero po piętnastu latach zdobył coś na czym mu naprawdę zależało. Chce teraz spowodować, by każdy spojrzał na TNA kompletnie inaczej. Zamierza być walczącym mistrzem i zaakceptuje każde wyzwanie.

Przerywa mu Matt Hardy, który wychodzi ze swoją żoną, Spudem i Tyrusem. Nazywa Drewa zwykłym oszukańcem. Twierdzi, że to co Galloway zrobił mu tydzień temu, to nic innego jak rabunek. Powiedział iż tydzień temu walka w której brał udział to Handicap Match. Reasumował iż po tym jak pokonał dwóch rywali Drew ukradł jego tytuł.

Galloway odpowiedział iż po prostu wykorzystał nadarzającą się okazję. Hardy oznajmia iż zamierza też to zrobić i wykorzysta dzisiaj swoją walkę rewanżową, a przy okazji będzie miał za sobą swój cały brand.

Drew szykuje się do walki, bowiem odrzucił pas i zabrzmiała muzyka Jeffa! Wychodzi na rampę z mikrofonem i uważa iż jeżeli jest ktoś kto zasługuje na title shota, to on. Wszyscy doskonale wiedzą w jaki sposób został wydalony z pojedynku przez dwóch lunatyków. Drew odpowiada iż da mu tego title shota, na co Matt każe mu nie wtrącać się w rodzinny biznes i pyta Jeffa dlaczego nie zniknie z jego życia. Jeff odpowiada iż nie zamierza gdziekolwiek się wynosić.

Przerywają mu atakujący go od tyłu Eric Young i Bram! Z kolei Spud, Tyrus i Matt zaczęli atakować Drewa w ringu. Bram i EY wyjmują stół, sygnalizując iż zamierzają zrobić Jeffowi to co kilkanaście tygodni temu! Hardy próbuje wrócić do walki i cała bójka przenosi się do ringu. Tam jednak mamy sytuację dwóch na pięciu. Nawiązuje się współpraca między heelami, którzy zyskali inicjatywę i Eric próbuje tym razem Drewa posłać Piledriverem w stół. W tym momencie brzmi jednak muzyka ECIII! Biegnie do ringu z krzesłem na co piątka rywali ucieka.

Carter podchodzi do dochodzącego do siebie Galloway'a. Uważa iż nie bez powodów Drew został nowym mistrzem, ale są też ludzie, którzy równie dobrze na to zasłużyli. Podkreśla iż za każdym razem tracił TNA World Heavyweight Championship nie był ani przypięty, ani poddany przez submission. Szanuje Drew za to co robi, ale pas mistrzowski który jest na jego barku zawsze podkreślał pozycję Ethana w TNA i był nagrodą za to co robił. Zatem zapominając o wszystkich, którzy do tej pory wmieszali się do zeszłotygodniowej walki wieczoru... Ethan chce pojedynku o pas mistrzowski.

Jakby tego było mało zabrzmiała muzyka Mike'a Bennetta. Widać, że grupa heelów będąca poza ringiem jest oburzona. Bennett mówi do Ethana, że wierzy iż wszystko co wydarzyło się tydzień temu nie było bez powodu. Przypomina też o tym, że to on jako ostatni przypiął obecnego TNA World Heavyweight Championa. Twierdzi iż to on zasłużył na title shot, na co Drew każe mu się zamknąć, podobnie jak pozostałym. Dodaje iż tak jak powiedział zamierza walczyć z każdym w każdym możliwym momencie i miejscu. Bez wahania twierdzi iż może walczyć ze wszystkimi obecnymi.

Ale ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia i jest to sama Dixie Carter. Ogłasza iż wszyscy zmierzą się w Gauntlet Matchu o miano pretendenta do TNA World Heavyweight Championship.

***


Czas na Open Challenge Beer Money! Bobby Roode i James Storm są już w ringu. W odpowiedzi na stage wychodzi Robbie E i zapowiada iż zmierzą się z byłymi mistrzami tag team... dołącza do niego Jessie!

Beer Money Tag Team Invitational: Champions Beer Money vs The BroMans


Bobby rozpoczął walkę od zapięcia Headlocku, ale szybko sam został powalony przez Robbiego. Mimo to Kanadyjczyk opanował sytuacje i dokonał zmiany ze Stormem. E dokonał tego samego i wpuścił do środka Jessiego. Dwójka ta weszła w klincz, a po chwili kolejny i Storm sprowadził rywala do narożnika. Następnie zaatakował Godderza Enzuigiri oraz Clotheslinem. Uderzenie w narożniku, ale Jessie odpowiedział Powerslamem ..1......2...Kickout. Zmiana z Robbiem i BroMans wykonali kowbojowi podwójny kopniak w głowę, a sam E Diving Splash, który nie zakonczyl pojedynku. Ponownie czas na Jessiego i ten po powaleniu przeciwnika zapiął mu dźwignię na kark. Storm wstał na nogi i zawodnicy padli na matę po zderzeniu się Clotheslinem. Bobby i Robbie weszli do środka po dokonaniu zmiany i Tag Team Champion zdominował dwóch przeciwników. Wymierzył ranage dla Robbiego, ale Jessie przerwał pin. Zajął się więc nim Storm i Beer Money szykowali się do Double Suplexu. Robbie opanował jednak sytuację i BroMans wykonali swój finisher ..1......2...Storm przerywa pin. Kowboj zajął się Jessiem, a E właśnie Stormem. Na koniec Bobby powalił Robbiego, a sam został zaatakowany przez Godderza, który mu Boston Grab, ale wtedy wpadł na superick. Robbie za to otrzymał Backstabber oraz finisher Beer Money …...1....2...3...Mistrzowie wygrywają.
***
Promo Decay zapowiadające No DQ Match: Eddie Edwards vs Crazzy Steve***
Bram i Young w strefie wywiadów wyciągają numery z ich entrance'ami do Gauntlet Matchu. Przy okazji Eric ponownie zauważa człowieka w masce Willowa, ale ani Bram, ani Borash go nie zdążyli zobaczyć.***
No DQ Match: Eddie Edwards vs Crazzy Steve


Edwards zdominował rywala, ale po chwili obaj zawodnicy wypadli za liny. Tam Steve rzucił się na przeciwnika i przy pomocy Rosemarry podciął Eddiego na schodkach. Crazy wziął jeszcze rozbieg wykonując efektowny Cannonball Senton. Członek Decay wrzucił do ringu kilka krzesełek i po chwili obaj zawodnicy się tam przenieśli. Edwards otrzymał uderzenie krzesełkiem i Steve rozstawił jedno na środku ringu. Wpadł jednak na uderzenia Eddiego, lecz były TT Champion został podcięty i uderzył głową o stalowy przedmiot. Crazy ustawił przedmiot w narożniku między linami i sam wykonał kilka bardzo mocnych ciosów. Szaleniec ponownie uderzył oponenta krzesłem i ustawił kolejne w narożnikach. Eddie nie dał się tam posłać i sam cisnął Stevem o krzesło i po chwili zrobił to jeszcze kilka razy. Crazy zaliczył wszystkie narożniki i wtedy Eddie przeszedł do pinu ..1.....2....Rosemarry wyciąga sędziego z ringu. Edwards chciał zaatakować kobiete, ale przez przypadek zrobił to Steve, który wpadl jeszcze na Roll Up ..1......2......3...Eddie Edwards wygrywa.***
Maria wypowiada się o Gail Kim. Twierdzi iż może ona uważać, że Kanellis tylko mówi, a nic nie robi, ale to ona ostatnio przypięła mistrzynię. Ponadto... <delikatnie obróciła się, a kamera pokazała ją od góry do dołu> jest inny powód, który robi z niej pierwszą damę pro wrestlingu. Dodaje iż Gail jest od dłuższego czasu twarzą dywizji knockouts, ale w jej rękach pas mistrzowski nic nie znaczy. Ale w jej rękach... może to zmienić tą dywizję na zawsze.***
Widzimy rozmawiających Dixie Carter i Lashley'a na zapleczu. Prezydent jest zdenerwowana tym co zrobił Lashley w ostatnich tygodniach i podkreśla iż narobił sobie mnóstwo wrogów w krótkim czasie. Mimo to na coś się zgodziła, ale nie wiemy o co Lashley ją poprosił...***

Knockouts Title #1 Contender’s Match: Jade vs Marti vs Rebel


Zawodniczki Dollhouse przepychały się na początku walki i Rebel została zaatakowana jako pierwsza. Marti wymierzyła jej całą serię kopniaków przy linach, a Jade Running Knee Stomp. Obie zawodniczki chciały przypiąc Rebel, ale ta doszła do siebie i zaczęła je atakować. Marti chciała przypiąć rywalkę, lecz Jade nie chciała się na to zgodzić. Musiało więc dojść do kłótki przyjaciółek, które jednak nadal atakowały razem Rebel. W końcu jednak same zostały powalone przez przeciwniczkę, która wyleciała na nie Diving Crossbody ..1.....2...Kickout. Belle unikneła Leg Dropa i sama była bliska zakończenia walki. Wymierzyła Russian Leg Sweep, lecz nie zakończyło to pojedynku. Rebel uniknęła akcji w narożniku, lecz Jade teraz zaatakowała ją wykonując kopniaka w plecy. Do tego także Running Strike ..1.....2....Kickout. Rebel wpadła na duszenie oraz Suplex. Udało się jej opanować sytuację, ale akcja przeniosła się na narożnik, gdzie Belle powaliła obie przeciwniczki. Teraz przez przypadek uderzyła Jade i sama wpadła na Roll Up od Rebel, lecz Jade zaatakowała je obie serię kopniaków. Wykonała im obu także Leg Sweep ..1....2....3....Jade pretendentką do pasa.
***
Segment Grado i Shery. Zapowiadają za tydzień największą imprezę w historii TNA, celebrującą ostatnią wygraną Grado.***
TNA World Title #1 Contender’s Gaultlet Match


Walkę rozpoczęli ECIII oraz Bobby Lashley. Ethan został powalony, ale odpowiedział uderzeniami w narożniku oraz Sholder Blockiem. Następnie Stinger Splash oraz kolejne ciosy w narożniku. 3...2.....1....Rockstar Spud! Lashley doszedł do siebie wykonując Suplex, ale nie trafił ze Spearem. Rockstar rzucił się na Cartera, który łatwo go zdominował. Do głosu doszedł jednak Bobby ponownie wykonując Suplex dla Ethana. Spud wykorzystał to aplikując rywalowi kopniaki przy linach. Gdy tylko Carter poradził sobie z Anglikiem to ponownie ruszył na niego Bobby. ….3......2.....1....Mike Bennett! The Miracle pojawił się na arenie razem z żoną i gdy wskoczył do środka to rzucił się na niego Ethan. Cała trójka jednak skupiła się na byłym mistrzu, który był w bardzo dużych tarapatach. Carter nie mógł nic zrobić, a nadszedł czas na …...Erica Younga. Kanadyjczyk ruszył na Ethana, ale zaatakował także Spuda i Bennetta. Nikt nie dał się jednak wyrzucić za liny mimo że Spud był bardzo blisko eliminacji. ..3.....2.....1....Tyrus! Spud nareszcie został wyrzucony przez Ethana, który skupił się teraz na Lashleyu.

Po reklamach Bobby Lashley robił czystki w ringu powalając wszystkich i wykonując Spear dla Mike'a. To samo czekało Tyrusa, który szybko pożegnał się z rywalizacją, bo został wyrzucony. W międzyczasie zjawił się także Bram, ale przez przypadek zaatakował Younga eliminując partnera. Bobby udanie wyrzucił także Brama i świętował, lecz w ringu pojawił się The Pope eliminując byłego mistrza. Lashley wrócił do środka, ale wtedy wyrzucił go Ethan Carter. Angelo przeniósł się za ring, gdzie to rzucił się na zawodnika MMA i zawodnicy wyszli aż na zapleczu. W ringu zostali Bennett i Carter, ale czas na Matta Hardy'ego. Były mistrz otrzymał się mocnych ciosów, ale w końcu sam rzucił się na Cartera. The Miracle pomógł Mattowi obić Ethana. Carter wpadł na Enzuigiri od byłej gwiazdy RoH, a Hardy dołożył efektowne Uranage! ...3.......2.....1...Jeff Hardy! Jeff zaatakował wszystkich rywali, ale zosta szybko podcięty przez własnego brata. Miracle skupił się na Carterze, ale Matt wymierzył młodszemu bratu Suplex. Następnie jednak Carter powalił przeciwników, lecz szybko otrzymał Cutter od Mike'a. Bennett zrobił nabieg, ale EC3 odsunął linę i Miracle wyleciał. Mike chwycił Cartera za ręke, a Hardy wyrzucił go za ring. W środku zostali już tylko bracia, którzy stanęli naprzeciwko siebie. Jeff został podcięty na narożniku, a Matt dołożył mu uderzenie przy macie. Młodszy brat chciał walczyć, ale wtedy otrzymał Uranage. Następnie były mistrz zapiął Sleeper Hold ale otrzymał Facebuster oraz Dropkick i kolejny Dropkick w narożniku. Jeff był bardzo blisko wygranej, lecz wtedy Matt zawisł na linach i sam chciał wyrzucić brata. Udało się mu wejść ponowie do środka i tam wykonał Twist of Fate i był bardzo blisko wygranej. Jeff był już po drugiej stronie lin, ale udało się mu przerzucić oponenta nad linami i wygrać walkę.

Drew Galloway po walce wychodzi na stage i kiwając głową wzniósł pas mistrzowski ku górze. W ten sposób kończymy kolejny epizod Impact Wrestling.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz