15 kwietnia 2016

Newsy

Dave Meltzer napisał, że przeprowadzka TNA spowodowana jest nakazem eksmisji.

Ponoć inwestorzy już pomagają finansowo federacji. Negocjacje odnośnie udziałów wciąż trwają, gdyż Dixie nie chce tracić pakietu kontrolnego, ale możliwe, że będzie do tego zmuszona.

Ostani Impact oglądało 286 tysięcy widzów.

Anderson wyjaśnił w ostatnim wywiadzie swoje słynne "Fuck TNA". Większość od razu mówiła, że Anderson jest zły na TNA i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Prawda jak zwykle jest inna. Anderson mówił, że na gali ICW było ok 5 - 6 tysięcy widzów ( głównie smartów ), a atmosfera panowała jak za dawnego ECW, gdzie można było powiedzieć po prostu wszystko. Publika zaczęła skandować "Fuck TNA" ( słynny chant, gdy na gali federacji niezależnej pojawia się ktoś z TNA ), więc Anderson wziął mikrofon i odpowiedział publice.
"I’m Ken Anderson. I don’t work for TNA anymore. Fuck TNA! Well fuck You too! "
Oczywiście na filmiku nie ma całości tylko wyrwany fragment. Warto również dodać, że Anderson grał wtedy heela, więc takie zachowanie było wręcz wskazane w tej sytuacji.
Anderson przyznał również, że w TNA ma wielu przyjaciół, nie zamierza oczerniać firmy, gdyż świetnie się bawił podczas całego pobytu w federacji. Ma również nadzieje, że TNA odniesie sukces.
Tak więc FUCK ..... tu sobie wpiszcie kogo chcecie.

2 komentarze: