18 kwietnia 2016

Tom Fore nowym inwestorem ?


Jak donosi Meltzer (ech..) Tom Fore może być nowym inwestorem TNA. Kim jest Pan Fore ?

To założyciel i dyrektor SORA Development. Ma 20 letnie doświadczenie w budownictwie i branży deweloperskiej w Maryland, Pensylwanii i New Jersey. Ma dużą wiedzę budowniczą, ukończył Uniwersytet Towson. Ostatnimi jego dużymi budowami były m.in: Rowan Boulevard warty 300 milionów dolarów czy Makai Condominiums warty 21 milionów dolarów.
Strona internetowa:

http://www.soradevelopment.com/index.html

Z drugiej strony pojawiają się też informacje że istnieje grupa inwestorów, która chciałaby przejąć kontrolę nad TNA. Podobno w grupie są 2 osoby, które mają duże doświadczenie we wrestlingu.
Może nie jest to związane z TNA ale Eric Bischoff kilka tygodni temu napisał że niedługo wraca do wrestlingu - jest coś na rzeczy czy przypadek?

Według Wrestling Observer Dixie spędziła w ostatni weekend wiele godzin na rozmowach z potencjalnymi inwestorami, nie chce jednak sprzedać większościowego udziału.

Już od tego czwartku do niedzieli  tapingi w Orlando.

Eli Drake w wywiadzie udzielonym niedawno powiedział, że zawdzięcza bardzo wiele TNA i cieszy się że jest częścią federacji.

13 komentarzy:

 1. stawiam że na Slammy się pojawi nowy inwestor
  teraz tylko tapingi własnie do Slammy
  bedzie sie dzialo

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dobrze widzę to teraz Meltzer pisze że udziałowcami może być dwóch byłych wrestlerów/agentów TNA..

  Ciekawe to - propozycje ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jarrett by skońcvzył z GFW, wziąłby kumpli i kupiłby TNA. GFW z tego co widać jest syfem, gale rzadko, połowa rosteru to zawodnicy TNA - dałby sobie spokój..
  Dodać tego piosenakarza, Keitha bodajże + ewentualnie Bischoffa jako asystenta i byłoby fajnie.
  Tak to pewnie jakiś idiota to kupi, zresztą Dixie to też idiotka która przez tyle lat wręcz cofnęła TNA zamiast rozbudować..

  OdpowiedzUsuń
 4. Mówi się o braciach Harris - tych 2 łysolach, jeden z nich miał nazi t-shirt na gali :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Aroluxe. Z tą firmą są powiązani bracia Harris.
  Jak dla mnie to by była najgorsza opcja z tych wszystkich. Choć z drugiej strony - znają się na wrestlingu.

  OdpowiedzUsuń
 6. PWInsider więcej pisze o TNA/Aroluxe:
  http://tiny.pl/g7vq9

  Nie wiem co o tym myśleć..

  OdpowiedzUsuń
 7. wejdzcie sobie na attitude jak michcio klamie

  "Wygląda na to, że bracia Harris i ich Aroluxe Marketing to jedyni inwestorzy zainteresowani takim układem." to nic ze TNA ma kontrakt z SonySix warty 60 milinow + emnisja w 123 krajach - nie mają kasy nawet na tapingi (hahahahaha)

  "Wygląda na to, że bracia Harris i ich Aroluxe Marketing to jedyni inwestorzy zainteresowani takim układem." sam PWInsider pisze że rozmowy trwają ze sponsorami strategicznymi + Aroluxe

  debilizm attitude przeraza

  OdpowiedzUsuń
 8. tzn w najpierw mialo byc to
  "To właśnie dzięki pomocy finansowej Aroluxe ostatnie tapingi Impact mogły w ogóle się odbyć i prawdopodobnie właśnie dzięki ich wsparciu odbędą się też tapingi zaplanowane na przyszły tydzień. "

  to nic ze TNA ma kontrakt z SonySix warty 60 milinow + emnisja w 123 krajach - nie mają kasy nawet na tapingi (hahahahaha)

  OdpowiedzUsuń
 9. zreszta wystarczy komnetarze poczytac pod tygodniowkami - zauwazcie ze np. taki niko sobie wybiera to co bylo najslabsze lub nudne i to opisuje.
  swietna walka ec/bennett czy 4TT - nic nie opisal, a gowniany swgemnt shery tylko dlatego zeby powiedziec innym (a debile go sluchaja i powtarzaja) ze tna jest nudne i glupie.

  zdelegalizowac attitude!

  OdpowiedzUsuń
 10. N!KO o TNA pisze źle, albo wcale. Pamiętam jak kiedyś był bardzo dobry Impact, którego każdy chwalił, wtedy N!KO o dziwo nie napisał żadnego posta. Dlatego dobrze, że jest ktoś taki jak Tupak czy Damian, którzy potrafią znaleźć newsy nie tylko od Meltzera. I w dodatku piszą innym stylem... takim z którego nie pokazują, że chcą, aby to TNA padło.

  Attitude i WrestleFans pisało o tym, że Anderson powiedział "Fuck TNA". Który portal napisał o sprostowaniu Andersona? Albo chociaż jak brzmiała cała wypowiedź Andersona?

  OdpowiedzUsuń
 11. "Wygląda na to, że bracia Harris i ich Aroluxe Marketing to jedyni inwestorzy zainteresowani takim układem."
  Można się obronić słowami "takim układem", czyli jedyni inwestorzy, którzy nie chcą pakietu kontrolnego. Problem w tym, że nikt nie wie czy oni chcą ten pakiet kontrolny czy też nie.
  Ale wiadomo napisane jest tak, żeby rzucało się w oczy "jedyni inwestorzy".

  Ja bym napisał, że TNA negocjuje z trzema grupami inwestorów, którzy zainteresowani są przejęciem pakietu kontrolnego ( tak gdzieś wyczytałem, a dziwnym trafem mało kto o tym pisze ) oraz z Aroluxe, które być może zadowoli się pakietem mniejszościowym z możliwością późniejszego przejęcia pakietu kontrolnego. Bo i takie informacje można przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Taka informacja mała.
  TNA współpracuje z Aroluxe od początku roku. Pamiętacie jak były informacje, że TNA zatrudniło braci do produkcji? Chodziło właśnie o to.
  Ponoć umowa była taka, że Aroluxe zapłaci za tapingi i wiele innych rzeczy, a TNA później zwróci im te pieniądze. Gdyby tak się nie stało to mogą ubiegać się o pakiet większościowy firmy.

  OdpowiedzUsuń
 13. – Segment z Gallowsem i Andresonem. Wyjaśniali, że pokazują tylko swoją siłę i nie mają zamiaru współpracować ze Styles’em. Zapowiedzieli, że zadebiutują oficjalnie na następnym Raw przeciwko braciom Uso.

  OdpowiedzUsuń