28 września 2016

Newsy

Ostatni Impact Wrestling oglądało 377 tysięcy widzów. Jest to wzrost względem poprzedniego odcinka.

Zbliża się Bound for Glory, a więc czas na złowrogą wróżbę od Dave'a Meltzera. Otóż według naszego ulubionego i jakżesz obiektywnego dziennikarza TNA nie ma środków na zrobienie gali PPV, że o kolejnych tapingach lepiej nie mówić. Troche dziwnie się czyta taką informacje, gdy mieliśmy debiut Sandowa, Cody'ego Rhodesa, a i jego żona podpisała kontrakt z federacją, a można również  znaleźć informacje, że TNA jest chętne do pozyskania Paige. Skąd więc taka informacja? Pewnie przez to, że w ostatnich dniach ponoć Dixie Carter rozmawiała z przedstawicielami WWE o wykupieniu przez nich TNA. Kolejna dziwna informacja od Meltzera, bo jak wszyscy wiemy i czego wujek Dave nas uczy od lat WWE nie ma pojęcia o istnieniu TNA, więc skąd pomysł, że chcą ich wykupić?
Według mnie w niedziele odbędzie się BFG, w następnych dniach będą tapingi, a na nich lub na początku 2017 roku usłyszymy, że TNA zostało wykupione przez Billy Corgana, a Dave Meltzer zaraz po PPV będzie pisał, że morale w szatni mocno spadły, bo taka informacja zawsze pada od niego po tym jak news z wykupieniem / upadkiem / bankructwem nie wypala.

Billy Corgan w ostatnim wywiadzie dla ESPN mówił, że chce wykupić TNA tylko sam proces jest dość skomplikowany. Po wykupieniu prawdopodobnie zmieni nazwę federacji, by zacząć od nowa.

15 komentarzy:

 1. Jakby nie oceniać Dixie Carter, myślę że jest rozsądną kobietą, zna wrestling od podszewki i wie jaka była historia WCW. Na pewno życzy jak najlepiej swoim zawodnikom i chciałby, żeby zagineli w przepaściach największej federacji.
  Tak jak piszesz, zastanawiam się dlaczego zatrudniają nowych zawodników, myślą o nowych. Mają wgląd do konta i wiedzy czy lepiej już odpuścić i nie robić nadziei zawodnikom, które się po prostu nie ziszczą.

  OdpowiedzUsuń
 2. jeb*ć meltzera i wwe

  OdpowiedzUsuń
 3. Tupak potrafisz pocieszyć człowieka. Mam nadzieję że będzie tak jak piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w to wszystko nie wierze, nie raz TNA miało upaść i nie upadło. Głupie gadanie Meltezera i reszty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba być przy teorii że Corgan mógłby kupić federacje, i w tym momencie połączyć się z GFW, żeby z Jarretem ratować biznes. Wiem że to dziwne, ale jak padły słowa o zmanie nazwy, to GFW wpadło mi do głowy. Zmiana pasów na te z GFW i mamy dobrą sytuacje na rynku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie to Jarrett powinien zamknąć to całe GFW bo to jakaś pomyłka. Nie dość że nie mają umowy telewizyjnej (a mówił że szybko to załatwi) to 3/4 jego 'rosteru' to obecni lub byli wrestlerzy TNA. Mogłaby być fuzja lub ewentualnie Jarrett zamyka GFW, kupuje TNA i wtedy ewentualnie jakieś zmiany.

  Cieszy to, że Corgan ewidentnie chce zająć się TNA i chwała mu za to. Wszystko zależy od Dixie.
  Corgan ma być dzisiaj w ESPN Radio więc może więcej się dowiemy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Corey Jacobs na Twitterze podał żę wwe wycofało się z wykupienia TNA.

  Wg Wrestling News Co. głównym złem TNA w ostatnich latach była Dixie Carter - m.in. nie chciała sprzedać udziałów Jarrettowi, Keithowi (muzyk, kumpel Jarretta) i Viacom.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już pojawiają się informacje, że BFG jak i tapingi po odbędą się zgodnie z planem. Więc pojawił się news od "anonimowego zawodnika", który boi się o swój występ na BFG i ogólnie boi się o swoją przyszłość, czyli w skrócie morale w szatni spada.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tupak nie wprowadzaj ludzi w błąd. W ESPN radio sam Corgan przyznał, że jest źle i będzie się starał zrobić wszystko co w jego mocy, ale co się stanie to już nie będzie zależne od niego. Trochę obiektywizmu fani Ti en ej

  OdpowiedzUsuń
 10. Podczas wywiadu dla Busted Open Radio prezydent TNA Billy Corgan odniósł się do pogłosek, które wieściły prawdopodobną rezygnację z organizacji gali Bound for Glory.

  Corgan stwierdził, że będzie obecny w niedzielę w Orlando bez względu na wszystko. Zaznaczył także, że to właśnie on zatwierdzał poprzednie porozumienia w kwestiach finansowych, dzięki którym odbyły się ostatnie trzy rundy tapingów Impact Wrestling. Prezydent TNA zapewnił także, że zrobi wszystko, zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i osobistej, by gala odbyła się zgodnie z planem. Potwierdził też, że starał się pozyskiwać większość udziałów federacji z własnych środków finansowych.

  Corgan przyznał, że cokolwiek stanie się w najbliższych dniach, będzie to już poza jego kontrolą i nie zaważy na jego obecności w Orlando. Poinformował też, że roster TNA wspiera go w procesie wykupienia federacji. Odnośnie sytuacji TNA, Corgan powiedział tylko:

  "Wystarczająco dużo powietrza uszło już z tego balonu. Czas go ponownie napompować i pozwolić mu być tym, czym może być."

  To co fani Ti en ej ? Corgan jest w zmowie z meltzerem i spiskują przeciwko ti en ej ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Przecież jest wyjaśnione - Corgan + Aeurolux mają część udziałów więc oni chcą pomimo wszystko zorganizować BfG + tapingi.

  Zdecydowaną większość udziałów ma jeszcze Dixie i jak widać ona jest zdesperowana żeby to sprzedać i mieć święty spokój. Jak widać nie obchodzi ją już komu to sprzeda - ważne żeby się tego pozbyć.

  W ESPN będzie dzisiaj więc z pewnością wiedzieć będziemy więcej. Co do Meltzera - można całą listę jego kłamstw zrobić nt TNA. Są lepsze źródła informacji niż on - np. Mike Johnson czy Corey Jacobs.

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja Wam powiem że to wszystko pic na wodę - ma to na celu jak najlepsze wypromowanie BFG jak i TNA. Zakładam że Billy już jest dogadany z kimś a teraz po prostu łazi po mediach i promuje TNA. Ludzie są ciekawi co dalej z TNA więc z pewnością obejrzą BfG. Jak widać zainteresowanie jest duże co tylko sprzyja TNA.

  Dziwnym trafem TNA niby ma problemy finansowe a kontraktują Rhodesa i jego żonę, wcześniej Moose'a czy Benneta z Marią + Sandowa którzy pewnie niezłą kasę mają.

  Meltzer natomiast to ZERO i KŁAMCA - nowa telewizja w styczniu, świetne tapingi a ten DEBIL pisał o słabiutkich moralach. FRAJER i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Na ten moment możliwe, że nawet bez odpowiedniej umowy – Bound For Glory i kolejne nagrania telewizyjne odbędą się bez problemów. "


  "Corgan przyznał, że cokolwiek stanie się w najbliższych dniach, będzie to już poza jego kontrolą i nie zaważy na jego obecności w Orlando. Poinformował też, że roster TNA wspiera go w procesie wykupienia federacji."
  Tu według mnie chodzi o to, że nie ważne co się stanie z udziałami Dixie ( czy sprzeda jemu czy WWE ) on i tak pojawi się w Orlando na BFG. Bo to co zrobi Dixie jest poza jego kontrolą.

  OdpowiedzUsuń
 14. "Prezydent TNA zapewnił także, że zrobi wszystko, zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i osobistej, by gala odbyła się zgodnie z planem."

  Przyznał, że jest źle i to zauważyłeś, ale nie zauważyłeś, że powiedział również to? I gdzie tu kłamstwo Tupaka, skoro pojawiają się newsy, że PPV odbędzie się normalnie?

  OdpowiedzUsuń