13 października 2016

Billy Corgan pozywa TNA!

Billy Corgan złożył pozew przeciwko TNA! Nie wiadomo o co poszło, ale pewnie o pieniądze. Jak zapewne wiecie Corgan z własnych pieniędzy finansował tapingi i chciał przejąć firmę, lecz na przeszkodzie stanęła Dixie Carter. Początkowo wszystko miało iść wszystko po myśli Billy'ego, lecz w ostatnim czasie Dixie strasznie komplikuje wszystkie sprawy, więc pewnie Corgan ma dość czekania. Na dniach powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej o tym pozwie.

Alberto del Rio w jednym z wywiadów dał do zrozumienia, że jeśli oferta z TNA będzie korzystna to z niej skorzysta. Nie byłoby to pewnie na pełen etat, a raczej coś w stylu Cody'ego.

6 komentarzy:

 1. Jeżeli TNA upadnie to przestaje interesować się wrestlingiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałem, że Dixie ma choć trochę rozumku w swojej małej główce, ale się myliłem. Mam nadzieję, że teraz się przestraszy i przemyśli swoje błędy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przemyśli bo ona nie wyciąga wniosków z własnych błędów. Dixie to tępa blachara. Poróżniła się z Jarrettem i przez to TNA straciło Stylesa, słuchała się Hogana z Bischoffem od których zaczęły się problemy TNA. Oni sobie uciekli i mają wszystko w dupie a TNA nie zaliczyło po nich ran do dzisiaj. Dixie dalej szkodzi i jeśli ma honor to niech wreszcie sprzeda udziały Corganowi i nie robi więcej szkód bo TNA faktycznie upadnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem po prostu ciężko sprzedać coś co się miało od x lat. Może nawet zdaje sobie sprawe, że jak tego nie zrobi to będzie ciężko i TNA może upaść, ale i tak nie sprzeda. Ewentualnie liczy na jakąś lepszą ofertę od WWE choć sama mówiła, że fedki Vince'owi nie sprzeda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bizne$ i tyle. Mówiło się, że Corgana nie stać na wykupienie TNA w pojedynkę i... tu raczej nic się nie zmieniło, więc chłop myślał, że da hajs na Slami i kilka nagrań plus coś tam dorzuci i Pixi odsprzeda mu fedke... Wg mnie to trochę przerzucanie winy na Carter, a cała sprawa ma podłoże w tym, że Corgan nie jest wstanie za TNA zapłacić odpowiedniej sumy i takim oto pozwem próbuje zrzucić winę na Carter, do tego podburza cały roster i fanów TNA, więc w obecnej sytuacji albo chcę wywrzeć ogromną presję i falę nienawiści na Carter albo wziąć to co dał i w drogę.

  OdpowiedzUsuń