29 października 2016

Newsy


Tygodniówkę TNA oglądało w tym tygodniu 362 tysiące osób. To wzrost względem poprzedniego epizodu. TNA zajęło 133 miejsce w amerykańskiej kablówce.

Kolejna rozprawa Corgan vs TNA/Dixie ma być w poniedziałek i możliwe, że na niej poznamy wyrok. Według wielu osób Corgan może przejąć udziały jeżeli faktycznie miał sporządzoną umowę z Dixie i ją zaprezentuje. Jeżeli nie będzie w stanie tego udowodnić to najprawdopodobniej pozew zostanie oddalony a Dixie/Aroluxe wypłacą mu pieniądze przez niego zainwestowane i Corgan odejdzie z federacji.

Tutaj mały skrót z rozprawy.


Jeżeli Aroluxe przejęłoby udziały w TNA to chcą znacząco obniżyć koszty. Możliwe że TNA nagrywałoby tylko 4 razy w ciągu roku - nagrywaliby na 3 miesiące tygodniówki.

W przyszłym roku najprawdopodobniej nie będzie UK Touru - chyba że sytuacja finansowa TNA się poprawi.

2 komentarze:

  1. Bądź co bądź strona Dixie ma trochę racji - Corgan nie ma na tyle funduszy by kupić TNA po jej wartości rynkowej i liczy na zakup w taki oto sposób... czym tak naprawdę działa na szkodę TNA, bo niefajnie jak brudy czyści się publicznie.

    Póki nie znajdzie inwestora to mam w d... jego działania i bardziej niż zbawcę widzę w nim gościa wbijającego gwóźdź do trumny TNA!

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja myślę, że od kiedy pan Corgan pojawił się w federacji, to zaczęło się troszkę naprawiać, a gwoździem do trumny są niestety decyzje pani Carter, która prowadzi swymi działaniami do tego że federacja za długi poszła by w cudze ręce za długi przez które stałaby w zastoju, a Corgan może coś zmienić i poprawić, może nawet stworzyć nowe warunki współpracy z innymi fedetacjami

    OdpowiedzUsuń