19 listopada 2016

Newsy

Oglądalność ostatniej tygodniówki wyniosła 336 tysięcy osób. To wzrost względem zeszłego tygodnia. TNA miało 114 miejsce w amerykańskiej kablówce.

The Rock 'N' Roll Express ma być podobno jednym z TT który weźmie udział w Total Nonstop Deletion w posiadłości Matt'a. Panowie mieli już nagrać kilka segmentów. Według doniesień udział w TND ma brać wiele TT (nawet tuzin!), jednak są to pilnie strzeżone informacje.

7 komentarzy:

 1. Oby w następnym tygodniu było jeszcze lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie dużo zależy od tego, jakie mecze w tym czasie lecą w NBA, NHL i co Amerykanie wybierają.
  Oglądalność waha się w granicach 300-350 k więc nie jest źle.

  TND może pobić rekord :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy macie pomysł jakie drużyny mogą wystąpić na TND? Podobno ma być wiele tag teamów z lat 80. i 90., ale tak naprawdę o wrestlingu z tamtych czasów nic nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogą pójść w stare TT z TNA - np. Crimson/Morgan, British Invasion, Hernandez/Homicide. Nie zdziwię się jak pojawi się Shark Boy/Curry Man (bez Danielsa).

  Inna kwestia w jakiej to będzie formule, wszyscy na siebie czy jakiś eliminator.

  OdpowiedzUsuń
 5. tylko szkoda, że idą w vintage a nie w nowe formacje lub takie które warto pokazać szerszej publiczności. Więc nie jestem jakoś przekonany do tego planu, nawet jeśli będzie jednorazowy pokaz

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałem kilka tygodni temu, że to sam Matt Hardy ściagał tag teamy na nagrania w swojej posiadłości i miał zaprosić na nie Young Bucks oraz team Bulldog/Hoyt (nie pamiętam jak oni się nazywają).

  OdpowiedzUsuń
 7. Hardzi do creative teamu

  OdpowiedzUsuń