19 listopada 2016

Newsy

Oglądalność ostatniej tygodniówki wyniosła 336 tysięcy osób. To wzrost względem zeszłego tygodnia. TNA miało 114 miejsce w amerykańskiej kablówce.

The Rock 'N' Roll Express ma być podobno jednym z TT który weźmie udział w Total Nonstop Deletion w posiadłości Matt'a. Panowie mieli już nagrać kilka segmentów. Według doniesień udział w TND ma brać wiele TT (nawet tuzin!), jednak są to pilnie strzeżone informacje.

7 komentarze:

Marcin Kaczmarczyk pisze...

Oby w następnym tygodniu było jeszcze lepiej.

Damian pisze...

Pewnie dużo zależy od tego, jakie mecze w tym czasie lecą w NBA, NHL i co Amerykanie wybierają.
Oglądalność waha się w granicach 300-350 k więc nie jest źle.

TND może pobić rekord :-)

Damian Szczęsny pisze...

Czy macie pomysł jakie drużyny mogą wystąpić na TND? Podobno ma być wiele tag teamów z lat 80. i 90., ale tak naprawdę o wrestlingu z tamtych czasów nic nie wiem.

Damian pisze...

Mogą pójść w stare TT z TNA - np. Crimson/Morgan, British Invasion, Hernandez/Homicide. Nie zdziwię się jak pojawi się Shark Boy/Curry Man (bez Danielsa).

Inna kwestia w jakiej to będzie formule, wszyscy na siebie czy jakiś eliminator.

Anonimowy pisze...

tylko szkoda, że idą w vintage a nie w nowe formacje lub takie które warto pokazać szerszej publiczności. Więc nie jestem jakoś przekonany do tego planu, nawet jeśli będzie jednorazowy pokaz

Anonimowy pisze...

Czytałem kilka tygodni temu, że to sam Matt Hardy ściagał tag teamy na nagrania w swojej posiadłości i miał zaprosić na nie Young Bucks oraz team Bulldog/Hoyt (nie pamiętam jak oni się nazywają).

Anonimowy pisze...

Hardzi do creative teamu

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.