14 grudnia 2016

Jeff Jarrett wróci do TNA?!

Jak poinformował John Pollock z Live Audio Wrestling władze Anthem Sports & Entertaiment spotkały się ostatnio z Jeffem Jarrett'em - jednym z założycieli TNA. Według Pollocka spotkanie miało miejsce w poniedziałek 5 grudnia.

Jeff Jarrett miał spotkać się z Ed'em Norholmem, który obecnie zajmuje się nadzorowaniem działań federacji. Norholm podobno zabiegał o to spotkanie żeby dowiedzieć się jak funkcjonowała federacja kiedy jej częścią był Jarrett.

Według Pollocka na chwilę obecną nie ma tematu powrotu Jarretta do federacji, jednak w przyszłości jest to możliwe - tym bardziej że Anthem Media w niedługim czasie powinny mieć całkowitą władzę w TNA. Jarrett w przyszłości mógłby wrócić do federacji w jakiejś formie, jednak jego obecna federacja GFW istniałaby dalej. Jarrett mocno zabiega o umowę telewizyjną dla GFW i odbywa wiele spotkań.

Dodatkowo władze TNA szukają kogoś na miejsce Dave'a Lagany, który niedawno odszedł z federacji. Podobno TNA chciałoby zatrudnić nowe 2/3 osoby do creative teamu. Dodatkowo przy ewentualnym powrocie Jarretta wraz z nim miałby wrócić Scott D'Amore.


Oczywiście trzeba poczekać na rozwój sytuacji - rok temu było story GFW vs TNA i skończyło to się krótkim programem + wprowadzeniem Jarretta do HoF.

2 komentarze:

  1. a broken matt od dluzszego czasu pisze ze nadchodzi wielka zmiana w 2017 roku w Tna - ciekawe o co mu chodzi, moze wlasnie o jarretta.
    fajnie byloby widziec jarretta, a Gfw mogloby byc 2 show Tna skoro i tak korzysta z ludzi Tna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sądzę, że poszukiwanie do nowych osób do zespołu kreatywnych jest bardzo dobrym pomysłem. Przede wszystkim potrzebny jest powiew świeżości, większość zawodników jest albo bardzo dobrych, albo dobrych, więc oto nie trzeba się martwić. Widać, że nowe władze próbują stworzyć lepszy produkt niż dotychczas, dlatego chwała im za to. Mam nadzieję, że nie będą zapatrzeni w siebie i TNA będzie lepsze w 2017 roku i następnych latach.

    OdpowiedzUsuń