13 marca 2017

Newsy

Ostatnia tygodniówka miała oglądalność 292 tysiące osób. Jest to nieznaczny spadek o 1000 osób względem zeszłego tygodnia. Nie sprawdziły się przewidywania niektórych osób, że wraz z odejściem braci Hardyz będzie duży spadek oglądalności.

W dniach 30/31 maja federacja ma udać się do Indii na tour. Nagrywane będą tam tygodniówki na czerwiec, przed PPV Slammiversary 2017 które odbędzie się 2 lipca.
Spekuluje się że w tym roku odbędzie się również UK Tour - w okolicach września/października.

Scott D'Amore jest Vice Prezydentem Impact Wrestling w sprawach międzynarodowych. Był on na galach NOAH, gdzie oficjalnie podpisano porozumienie pomiędzy Impact Wrestling/NOAH.
Moose, Storm i Edwards wystąpili na galach NOAH, gdzie stoczyli podobno świetne pojedynki (szczególnie chwalono Moose'a).

Tymczasem na profilu na Youtube pojawiło się video zapowiadające powrót LAX:


W ostatnich dniach strona Impact Wrestling została zmieniona. Również strona sklepu TNA została odświeżona a tam bryluje Don West i jego kolejne promocje.

5 komentarzy:

 1. ciekawe co jest w tej walizce

  OdpowiedzUsuń
 2. Duże spadki może i nie, ale przeciętnym, aż do bólu bookingiem, który jest oparty o promocję nie-wrestlerów nie da się przyciągnąć odbiorców do takiej marki jaką jest TNA/Impact.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ten jeden koleś nagrania nie był w Lucha Undergroud?

  OdpowiedzUsuń
 4. W białej koszulce

  OdpowiedzUsuń