30 czerwca 2017

Impact Wrestling to od teraz Global Force Wrestling!

Ten news prawdopodobnie sprawi, że spadniecie z łóżka jak ja. Specjalnie wstałem żeby szybko powiadomić o tym co się stało. Jak dobrze wiemy to parę dni temu, Impact Wrestling oficjalnie nabył Global Force Wrestling. Nie jest to jednak ostatnia zmiana, bo według wielu portali - od teraz federacja będzie nosiła nazwę Global Force Wrestling. Zmianę podyktowało Anthem Sports, które uczyniło Jeffa Jaretta jednym z głównych szefów federacji, a on sam również optował za taką zmianą. Tygodniówki dalej będą nazywać się Impactami, a niedzielne Slammiversary będzie pierwszą galą pod szyldem GFW. Najprawdopodobniej oznacza, że pasy zostaną zunifikowane, ale znikną takie mistrzostwa jak Knockouts Championship czy Impact Wrestling Heavyweight Championship. Oficjele chcą oddalić negatywny wizerunek firmy, która zmagała się z takowym od kilku lat. Siedzibą federacji będzie Skyway Studios w Nashville, a sam Jarrett stwierdził, że federacja ma charakter globalny oraz, że współpracują oni z organizacjami w Meksyku czy Japonii. Wszystkie oficjalne sprawy dotyczące rebrandingu wydarzą się w niedzielę na PPV.

No ogólnie to zaskoczyli mnie totalnie. Nie wiem co mam o tym myśleć, ale jedno mnie wkurza -znowu będę musiał zmieniać wygląd strony. Dzięki Jeff.

8 komentarzy:

 1. Może być ciekawie, nowe pasy, nowa odsłona. Oby tylko szanowano nowe pasy od początku

  OdpowiedzUsuń
 2. No to nieźle się porobiło.. Cisnąłem po GFW a teraz ?!

  Kolejny 'świetny' news - Grado ma być obecny na tapingach..

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz bedzie to wygladac jakby federacja, ktora wydala kilka live eventow wykupila TNA...

  OdpowiedzUsuń
 4. To teraz nie będzie piętnastolecia TNA/IW tylko GFW:) To nic, że ma tylko trzy lata i była beznadziejną federacją.

  OdpowiedzUsuń
 5. W święto przemianują :-) Ale teraz będzie większe pole manewru, bo tak naprawdę brak inwestorów (poważnych)uniemożliwiał rozwoju, a teraz może być poważny krok i drugie życie dla obu grup, więc jestem za.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęsny, zgadza się... teraz to będzie beznadziejna trzy letnia federacja, zamiast... beznadziejnej piętnastoletniej XDDDD

   Pozdrawiam, Piotr Gilewski Dżunior

   Usuń
 6. Robicie jakieś zapowiedzi?

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak pojawi się dziś post z naszymi typami walk

  OdpowiedzUsuń