8 lipca 2017

Newsy


Odwołując się do PWInsidera - mówi się o tym, że Bobby Lashley może zakończyć swoją wrestlingową karierę. Członkowie America's Top Team, grupy treningowej MMA, do której należy Lashley, chcieli żeby ten zakończył swoją karierę w GFW i skupił się całkowicie na MMA. Bobby jeszcze nie skomentował tej sytuacji, ale można spodziewać się, że wystąpi on na pewno na kolejnych tapingach. 

Smutnych newsów to nie koniec, bo z ringiem pożegnała się Velvet Sky. Zdecydowała ona, że porzuci karierę wrestlerki na rzecz studiów, które chce ukończyć. Obiecała jednak, że nie porzuci pracy na rzecz szkółki wrestlingu w Danbury.

Podobno ostatnio podczas tapingów GFW na zapleczu zjawił się Jay Lethal. Oczywiście nie wiadomo jaki to miało charakter, być może chodziło o zwykłą, przyjacielską wizytę. 

Na Destination X, które odbędzie się 17 sierpnia na żywo, zostaną zaprezentowane nowe pasy mistrzowskie. Jeszcze nic nie zostało potwierdzone, ale można spodziewać się takiego ruchu ze strony federacji. 

DeAngelo Williams, partner Moose'a ze Slammiversary stwierdził, że nie zamierza kontynuować dalszej kariery w ringu. Przyznał, że GFW zaproponowało mu kontrakt, ale ten odmówił. Co ciekawe, jego występ był darmowy, bo Williams dedykował go swojemu wujkowi. Moose na swoim Twitterze napisał, że DeAngelo do walki trenował jedynie trzy dni.

Diamante podczas Slammiversary doznała kontuzji kolana i prawdopodobnie będzie potrzebowała operacji. Podczas ostatnich tapingów kulała, ale udało jej się przepracować je do końca za co otrzymała wiele pochwał.

Tutaj taka ciekawostka - z WWE pożegnał się Austin Aries. Co to może znaczyć dla GFW? A to, że Austin być może zastanowi się nad powrotem na stare śmieci. Warto obserwować newsy, bo następne tapingi odbędą się po 17 sierpnia.

3 komentarze:

 1. Jeśli Aries miałby wrócić to dopiero na BFG. Wtedy gdzieś minie te 90 dni. Byłoby fajnie jakby Aries wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aries ? Byłoby super.
  A widzieliście newsa że Dixie Carter ma wystąpić na WWE Network i mówić o Kurcie Angle'u ? Duża niespodzianka.

  Już nawet teoria się pojawiła że Dixie została zatrudniona w WWE a że Aries jej nie znosi to się zwolnił - haha

  OdpowiedzUsuń
 3. Aries w GFW - super sprawa, a Lashley niech zostanie, bo go lubię.

  OdpowiedzUsuń