7 lipca 2017

Wyniki tapingów z dnia 06.07.2017


Nagrano materiał, który będzie wyświetlany do 10 sierpnia. 17 sierpnia odbędzie się specjalny odcinek Impacta na żywo pod nazwą Destination X.

Xplosion

Tyrus def. Mahabali Shera
Dezmond Xavier def. Braxton Sutter
Drago def. Idris Abraham
Laurel Van Ness def. Ava Storie
Andrew Everett & Octagonito def. Davey Richards & Demus 3:16

Impact

LAX (Santana, Ortiz, Homicide) def. Alberto El Patron, Dos Caras, El Hijo de Dos Caras - w trakcie walki interweniował Low-Ki, którego działania spowodowały porażkę drużyny El Patrona. Okazało się, że to właśnie on będzie nowym członkiem LAX.

Grado, Braxton Sutter & Suicide def. KM, Fallah Bahh & Mario Bokara - Grado przypiął KM'a. Po walce pojawili się Joseph Park oraz Laurel Van Ness. Grado uznał, że w poprzednim tygodniu jego propozycja małżeństwa została przerwana przez napastnika. W tym tygodniu tak się nie stanie - Brytyjczyk jednak został znowu zaatakowany przez Kongo Konga, ale tym razem LVN nie chciała żeby Kong wykonał swój Diving Splash na rywalu.

EC3 wyszedł do ringu i mówił jakim to jest wspaniałym mistrzem. Okazało się, że cały czas mówił on do pasa, a następnie zdecydował razem z pasem, że powinni stąd odejść.

Sienna wyszła do ringu i zastanawiała się kim będzie jej tajemnicza rywalka z którą zmierzy się ona na Destination X. Chciała też aby Karen wyjawiła kim jej przeciwniczka będzie. Jarrett pojawiła się oraz stwierdziła, że nigdy nie lubiła Sienny. Jej przyszła oponentka jest zawsze gotowa i będzie to Gail Kim. Kanadyjka również się pojawiła i powiedziała, że planuje pokonać Siennę, zabrać jej pas i odejść z nim na emeryturę. Po tym doszło do brawlu.

El Hijo de Fantasma & Naomichi Marufuji def. Laredo Kid & Garza Jr.

Kongo Kong def. Grado & Joseph Park - Laurel znowu zatrzymała Konga przed wykonaniem swojego Splasha. Wkurzyło to Kongo, który postanowił wykonać Scoop Slam na Van Ness. Interweniował Tyrus, który zatrzymał jego próbę oraz zmierzył się wzrokiem ze swoim możliwym oponentem.

Street Fight Match - LAX def. Veterans of War - LAX wygrali dzięki interwencji reszty grupy. Podobno w trakcie walki kij do kendo poleciał w stronę publiczności oraz uderzył jakąś kobietę.

Super X Cup Second Round - Taiji Ishimori def. ACH

Lashley, Trevor Lee & Low-Ki def. Alberto El Patron, Sonjay Dutt & Matt Sydal

Po walce doszło do świętowania urodzin Jeffa Jarretta, ale ten segment nie będzie pokazany w telewizji.

Karta Destination X:

X-Division Title Ladder Match - Sonjay Dutt vs Trevor Lee
Super X Cup Final Match - Taiji Ishimori vs Dezmond Xavier
GFW Knockouts Title Match - Sienna vs Gail Kim
GFW Unified Title Match - Alberto El Patron vs Lashley

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz