18 sierpnia 2017

GFW Impact - wyniki tapingu z dnia 17.08.2017


Na samym początku zjawiła się Taryn Terrell, która powiedziała, że powróciła aby pomóc zakończyć karierę Gail Kim. Kanadyjka miała z tym wyraźny problem i przerwała Taryn, a następnie ją pogoniła.

oVe def. The Heatseakers

Pojawił się Grado, który powiedział, że jego czas już minął i chce się pożegnać z publicznością. Fani próbowali wspierać Brytyjczyka, który zdziwił się, bo przeszkodziła mu Laurel Van Ness w normalnym stroju - gimmick BROKEN został jej zabrany. Stwierdziła ona, że poczuła w sobie prawdziwą kobietę dzięki zachowaniu Grado. Po tych słowach to ona zaproponowała małżeństwo Anglikowi, który oczywiście się zgodził. Szczęśliwej parze chciał przerwać Kongo Kong, ale pogonił go Mahabali Shera.

Eli Drake wins Gauntlet for the Gold to become new GFW World Champion

Publika wspierała przez całą walkę Drake'a, który mógł cieszyć się wielkim popem. Johnny Impact zadebiutował i też dostał chwilowy pop, ale podobno nie był on tak spektakularny jak w przypadku nowego mistrza.

Kolejność wejść:

1. Eli Drake
2. Eddie Edwards
3. Mario Bokara
4. Eddie Kingston (powrót do federacji)
5. Braxton Sutter
6. Richard Justice (debiut w federacji)
7. EC3
8. Kongo Kong
9. Suicide
10. Mahabali Shera
11. Chris Adonis
12. El Hijo de Fantasma
13. Johnny Impact (debiut w federacji - nie licząc live eventów)
14. Garza Jr.
15. Fallah Bahh
16. KM
17. Taiji Ishimori
18. Bobby Lashley
19. Moose
20. Low-Ki

Ostatnia szóstka to Low-Ki, Lashley, Drake, Edwards, Impact i Moose. Wypadli Bobby oraz Ki, a po chwili ostatnimi zawodnikami byli Eddie oraz Eli. I to właśnie Drake został nowym mistrzem świata Global Force Wrestling.  GFW jednak zagrało trochę głupio, bo na swoim Facebooku udostępnili film w którym Eli Drake cieszył się ze swojego zwycięstwa. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz