19 sierpnia 2017

GFW Impact - wyniki tapingu z dnia 18.08.2017


Show rozpoczął Eli Drake, któremu towarzyszył Chris Adonis. W ringu stała kanapa w zebrowym kolorze, a panowie ubrani byli w gustowne garnitury oraz palili cygara. Eli powiedział, że ludzie mówią mu o jego radości, bo zdobył główne mistrzostwo. On jednak jest wkurzony, że zdobycie go zajęło mu prawie 14 lat. Po tych słowach przeszkodzili mu Johnny Impact oraz Eddie Edwards - domagali się oni walki o pas. Zjawił się też Jim Cornette, który zapowiedział, że odbędzie się walka drużynowa pomiędzy Eli'm i Chrisem a Johnnym oraz Eddiem. Ten, który przypnie mistrza zostanie nowym pretendentem, a jeśli żaden nie uzyska pinu to pretendenta nie będzie.

Ethan Carter III def. El Hijo de Fantasma via split decision - jednym z sędziów w tej walce był Hector Guerrero, który głosował za EC3. Fantasma postanowił skonfrontować się z Hectorem po walce, a następnie z Ethanem. Dołączył do niego jakiś wrestler i panowie zaczęli atakować Cartera. Na pomoc przybył Eddie Edwards. Tym wrestlerem najprawdopodobniej był wrestler AAA Pagano.

oVe def. Fallah Bahh & Mario Bokara - squash

Petey Williams def. Caleb Konley - Calebowi towarzyszył Trevor Lee. Po walce heelowie zaatakowali zwycięzcę, ale na pomoc przybył Sonjay Dutt.

Kongo Kong def. Richard Justice - squash. Po walce Kong próbował zniszczył Justice'a, ale przeszkodził mu w tym Mahabali Shera, który wyrzucił potwora z ringu.

Low-Ki def. James Storm - w zwycięstwie pomogli LAX. Konnan rozproszył sędziego i to pozwoliło Santanie na wymierzenie ciosu pasem w głowę Storma. 

Eli Drake & Chris Adonis def. Johnny Impact & Eddie Edwards - Drake przypiął Edwardsa. Po walce zjawili się Lashley oraz członkowie ATT, ale Jim Cornette w porę zainterweniował oraz zapowiedział, że Eli będzie bronił pasa z Mattem Sydalem i walka odbędzie się w kolejnym tygodniu.

Petey Williams & Sonjay Dutt def. Trevor Lee & Caleb Konley

Taryn Terrell & Sienna def. Gail Kim & Allie - KM oraz Braxton Sutter dopingowali swoje ekipy i doprowadzili do walki pomiędzy sobą. Po walce zwyciężczynie atakowały przeciwniczki. Na pomoc przybyła Rosemary, która za wiele nie zrobiła, bo przeszkodziła jej Taya Valkyrie, która będzie grać heela.

Jim Cornette znowu pojawił się w ringu aby promować starcie Drake'a z Sydalem. Przeszkodził mu Johnny Impact, który chciał walczyć ze zwycięzcą walki. Do powiedzenia mieli też coś członkowie LAX - nie towarzyszył im Homicide. Panowie uznali, że Impact stoi na końcu kolejki i jego zwycięstwo pasa AAA nic nie znaczy. Cornette stwierdził, że Johnny to wielki gwiazdor, ale rzeczywiście musi poczekać na swoją kolej. Low-Ki dodał, że to nie jest WWE czy Lucha Underground. To jest GFW i Impact musi stanąć za nim. Doszło do brawlu, który zwyciężył Johnny, bo Jim obiecał, że zawiesi LAX jeśli Ci nie przestaną się źle zachowywać. 

El Hijo de Fantasma & Pagano def. Eddie Edwards & EC3 - w walce interweniował Texano. Wrestlerzy AAA atakowali swoich przeciwników, ale na pomoc przybył James Storm, który zniszczył oponentów butelką od piwa. 

Eli Drake def. Matt Sydal - Eli wygrał po uderzeniu pasem w głowę. Oczywiście interweniował Adonis, który rozproszył sędziego.

Na sam koniec Jeremy Borash ogłosił, że Lashley odchodzi z GFW aby zająć się karierą w MMA. Bobby chciał jednak tej ostatecznej konfrontacji z Moose'm. Dodał on też, że został zmuszony do wybrania jednej ze ścieżek kariery. Członkowie ATT chcieli aby skupił on się na zdobyciu mistrzostwa w MMA. Po paru miesiącach zdecydował on, że powróci do prawdziwej rodziny, ale najpierw chce dokopać Moose'owi. Panowie skupili się na walce między sobą - interweniować chcieli członkowie ATT i to im się udało.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz