20 sierpnia 2017

GFW Impact - wyniki tapingu z dnia 19.08.2017


GFW Xplosion

Pagano def. Cody Martin

GFW Impact

Grado def. local wrestler - po walce Brytyjczyk podziękował za wsparcie, ale powiedział, że musi opuścić kraj, bo nie ma pieniędzy na odnowienie wizy. Zjawił się Joseph Park, który stwierdził, że opłacił koledze wizę co powoduje, że Grado może zostać w USA.

Falls Count Anywhere X-Division Title Match - Trevor Lee def. Sonjay Dutt - w walce Trevorowi pomagał Caleb Konley. Podobno starcie było naprawdę ciekawe.

Johnny Impact zjawił się w ringu aby wyzwać do walki Eli'ego Drake'a. Zamiast niego zjawił się KM, który stwierdził, że Eli siedzi teraz w Meksyku i walczyć nie może. Impact oskarżył go o kłamstwo oraz postawił swoje miano pretendenta w walce z KM'em.

Johnny Impact def. KM

Taya Valkyrie def. Ava Storie - Taya po walce domagała się pojedynku o pas Knockouts. Przerwała jej Rosemary, która również chciała starcia o pas. Paniom przeszkodziła Sienna i dołączyła ona do obijania osamotnionej Rosemary. Po chwili wmieszały się w to jeszcze Allie, Taryn Terrell oraz Gail Kim co spowodowało do wygrania brawlu przez face'ową ekipę.

Kongo Kong def. Mahabali Shera

El Hijo de Fantasma & Texano def. EC3 & James Storm - współpraca na linii Ethan/Storm nie wyglądała najlepiej.

X-Division Title Match - Trevor Lee def. Petey Williams

Taya Valkyrie def. Amber Nova

#1 Contender's Match - Johnny Impact def. Low-Ki - po walce pojawił się Eli Drake, który powiedział, że powrócił z podróży do Meksyku. Okazało się, że nawet nie spróbował tam wyjechać. On oraz pretendent spoglądali na siebie aż do zjawienia się Chrisa Adonisa. Heelowie załatwili Impacta i takim widokiem zakończyły się tapingi. 

1 komentarz:

  1. Grado dowiedział się po dwóch miesiącach, że nie musi żenić się z żadną Amerykanką, bo jego najlepszy przyjaciel, który kazał mu to zrobić, wcześniej kupił mu już wizę. ;)

    OdpowiedzUsuń