22 sierpnia 2017

GFW Impact - wyniki tapingu z dnia 21.08.2017


GFW Xplosion

Ethan Carter III def. Moose

James Storm def. Caleb Konley

GFW Impact

Show rozpoczynamy od pojawienia się Eli'ego Drake'a i Chrisa Adonisa. Panowie mieli ubrane gustowne garnitury bez krawatów. Eli cieszył się ze swojego zwycięstwa nad Impactem. Johnny'ego tutaj jednak nie ma, a on sam chce wyjechać do Meksyku oraz Japonii. Wezwał on Cornette'a, a potem dodał, że szuka jakiejś pięknej kobiety w wieku od 18 do 30 lat, która mogłaby mu towarzyszyć. Na sam koniec wybrał on przeciwnika dla Adonisa, którym miał być Garza Jr.

Chris Adonis def. Garza Jr. via DQ - Adonisa zaatakował Johnny Impact. Uderzył on też przypadkowo Garzę. Panowie zaczęli się bić aż zjawił się Jim Cornette, który ich uspokoił oraz zapowiedział, że Garza i Impact zmierzą się ze sobą o miano pretendenta do pasa GFW i zwycięzca zmierzy się z Eli'm na Bound for Glory.

Zjawiła się Taryn Terrell, która zapytała dlaczego ludzie kibicują Gail Kim. Obraziła ona też jej męża aż doszło do brawlu Taryn z Gail.

Rosemary def. Hannah Harper - debiut Harper nie był najlepszy, bo przegrała ona w trzy minuty po Red Wedding. Zwyciężczyni zaprosiła Tayę Valkyrie do tańca z prawdziwym demonem. Taya skorzystała z zaproszenia oraz załatwiła Rosemary po swoim finisherze.

LAX zjawili się w ringu. Konnan powiedział, że ich drużyna skorzysta z przysługującego im prawa do rewanżu. OVE zgodzili się na walkę, ale też zaproponowali rywalom wybranie gimmicku ich starcia. LAX powiedzieli, że będzie to 5150 Street Fight Match. Bracia Crist nie wiedzieli dokładnie co to jest, ale zgodzili się. Diamante stwierdziła, że 5150 Street Fight to walka oVe kontra wszyscy członkowie LAX. Ekipy najpewniej zmierzą się ze sobą na BFG.

Trevor Lee def. Suicide 

#1 Contender's Match: Johnny Impact def. Garza Jr - starcie podobno było bardzo dobre, bo panowie pokazali masę akcji, które widzimy zwykle w lucha libre. Garza wyglądał jak prawdziwa gwiazda, bo był agresywny oraz fani go niesamowicie wspierali. Impact wygrał po Roll-upie, a panowie po walce podali sobie dłonie. Cornette po walce pogratulował zwycięzcy, który został zaskoczony ze strony Adonisa atakiem przy pomocy jakiejś rzeczy.

Dezmond Xavier def. Andrew Everett

Jeremy Borash ruszył do ringu aby ogłosić członka GFW Hall of Fame. Przeszkodzili mu członkowie America's Top Team, którzy wyrzucili Borasha oraz domagali się walki Lashley & King Mo vs Moose & Shane Sewell na BFG. Czyżby to właśnie on miał dołączyć do HOF? Moose i Sewell zjawili się, ale zaatakował ich Lashley. Członkowie ATT pomogli Bobby'emu w walce, na pomoc przybyli też Trevor Lee, Konley i Everett. Moose nie poradził sobie z przewagą i przyjął dwa Speary.

Johnny Impact def. Chris Adonis - po walce doszło do brawlu pomiędzy Adonisem, Drake'm a Impactem. Johnny sobie nie radził aż zjawił się Garza Jr, który skorzystał z krzesła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz