23 sierpnia 2017

GFW Impact - wyniki tapingu z dnia 22.08.2017


GFW Xplosion

James Storm def. Chris Adonis

Rosemary def. Ava Storie

Mahabali Shera def. Caleb Konley - podobno Shera walczył o wiele lepiej niż zwykle.

GFW Impact

Josh Matthews i JB rozpoczęli show od promowania Bound for Glory. Stołu komentatorskiego obok ringu nie było, a to oznacza, że panowie komentowali show z zaplecza.

Moose def. Lashley via DQ - w walkę wplątano gwiazdorów MMA takich jak Dan Lambert czy Stephan Bonnar. Ten drugi wspierał Moose'a w jego starciu. Walka była dość dynamiczna i zakończyła się po tym jak Lambert uderzył Moose'a jakimś pucharem. Po tej akcji doszło do tego, że zjawili się członkowie ATT. Moose pogonił ich krzesłem oraz zaproponował Six Sides of Steel Match na Bound for Glory.

Garza Jr. & Johnny Impact def. Chris Adonis & Eli Drake - Garza cały czas był wspierany przez publikę. Oczywiście przypięty został Adonis.

JB zaprosił do rozmowy Gail Kim. Promowali oni starcie z BFG tym, że Kim 10 lat wcześniej zdobyła pierwsze mistrzostwo kobiet. Potwierdzono, że to będzie ostatnia walka Gail na PPV. Fani nie byli zadowoleni, ale Kanadyjka obiecała im, że zdobędzie pas.

Ethan Carter III def. Suicide - EC3 grał rolę tweenera, który używał nieczystych zagrań aby wygrać. 

Bobby Lashley, Dan Lambert i inni członkowie ATT zjawili się w ringu. Lashley wyśmiał publikę, a Dan uznał, że wrestlerzy to twardzi goście. Oni jednak chcą zmusić federację do porażki. King Mo oraz Bobby akceptują wyzwanie Bonnara i Moose'a. Na sam koniec dostało się też Jeffowi Jarrettowi.

Mahabali Shera def. Trevor Lee - zaskakująca wygrana nad mistrzem i w dodatku czysta. 

Taya Valkyrie def. Rosemary - Taya wygrała po skontrowaniu pinu na Double Foot Stomp. Nie było jej mało i spróbowała ona zaatakować rywalkę po walce, ale czekała ją za to kara w postaci czerwonej mgły. Po wygraniu brawlu chantowała ona "Bloody Mary". Po sieci zaczęły chodzić plotki o możliwym First Blood Matchu pomiędzy paniami, ale na razie nic nie zostało potwierdzone.

OVE & Johnny Impact def. LAX & Eli Drake - krótka i szybka walka. Po walce doszło do brawlu pomiędzy wszystkimi przeciwnikami. LAX załatwili mistrzów, a osamotniony Impact nie poradził sobie z Adonisem oraz Eli'm. Otrzymał on Gravy Train na odsłonięty fragment ringu.

2 komentarze:

  1. Gdzieś przeczytałem że low ki opuścił GFW. Czy to prawda?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Poprosił on o rozwiązanie kontraktu, bo nie podobało mu się jak jego postać została wykorzystana podczas ostatnich tapingów. Wygląda na to, że rzeczywiście może on pożegnać GFW.

      Usuń