27 października 2017

GFW Impact - 26.10.2017 - raport

Siemanko, tym razem raport został zrobiony przez czytelnika Świata Impact Wrestling, którym jest EC3. Podziękujmy mu ładnie za to, że zabrał się za tę trudną sztukę oraz za dobre zastępstwo. 


Witam. Znajdujemy się na ostatniej prostej przed Bound for Glory, feudy nabierają wyraźnych kształtów, a dzisiaj zwiedzimy Japonię, Meksyk i Kanadę wspólnie z zawodnikami Impact Wrestling. Ponieważ jest to mój pierwszy raport, liczę na wyrozumiałość i konstruktywną krytykę.Impact zaczyna się od zapowiedzi walki Lashleya z Moosem oraz Tag Team matchu Johnny'ego Impacta i Garzy Jr. przeciwko Eli'emu Drake'owi i Chrisowi Adonisowi.

Walka nr 1. James Storm i EC 3 pok. El Hijo del Fantasmę i Texano

Przed pojedynkiem przypomniano feud wrestlerów Impact i AAA. Walka miała miejsce na gali AAA w Irapuato. Storm i EC3 znaleźli wspólny język, czego nie było można powiedzieć o zawodnikach AAA.


Przechodzimy do Eli'ego Drake'a, który w rozmowie przez telefon namawiał kogoś do powrotu. Konwersację przerwał mu Dutch Mantell, pytając się dlaczego nie pojawił się podczas trzech spotkań z mediami. Drake odpowiedział, że jeśli zarząd chce promocji, to jego twarz powinna być wszędzie, a od wywiadów ma w federacji pięćdziesięciu innych „dummies”.


W biurze Dutch Mantell i Scott D'Amore kłocili się w sprawie zachowania Drake'a. Do pokoju wszedł czerwony ze złości Jim Cornette, zadając im pytanie, co dzieje się z GFW Championem. Gdy D'Amore, wyraźnie broniący Drake'a, odszedł, Cornette i Mantell doszli do porozumienia - przegrana Drake'a z Impactem na Bound for Glory będzie rozwiązaniem problemu.


Walka Nr 2. oVe pok. Phila Atlasa i Brenta Banksa o Impact Tag Team Titles

Walka miała miejsce w Border City Wrestling. Rywale na tle OVE wyszli znacznie lepiej, pokazując spore umiejętności.


Przypomnienie feudu American Top Team z Moosem i Bonnerem. Bonner jest spokojny o zwycięstwo podczas meczu na Bound for Glory. Powiedział również, że Lambert jest tchórzem, nie potrafiącym walczyć, dlatego kupił wielki budynek i ma grono kolesi, którzy walczą za niego.


Reklama Pluto TV. Tym razem wróciliśmy wspomnieniami do Hulka Hogana.


Jacyś goście prosili Drake'a, który pisał SMS-y, żeby zgodził się 45 sekundowy wywiad, lecz tten odprawił ich z kwitkiem.


Walka Nr 3. Eddie Eddwards pok. Naomichi Marafuji o GHC Title

Walka odbyła się na galo NOAH. Pojedynek był bardzo dobry. Niestety pokazano tylko część nagranego materiału, co przeszkadzało w odbiorze meczu i nie pozwalało się w pełni nacieszyć wysokiej jakości walką.


oVe są zmęczeni LAX. Jeśli mają walczyć z rodziną, muszą przywieźć własną. Na koniec pojawił się tajemniczy mężczyzna, pokazujący kciuk skierowany w dół.


McKenzie Mitchell zapytała w końcu Drake'a, co myśli o zbliżającym się Tag Team matchu z Impactem i Garzą. Drake powiedział, że jego przeciwników można określić jako przerost formy nad treścią.


Broken Lauren częstowała szampanem publiczność.


Walka Nr 4. Petey Williams pok. Idrisa Abrahama, Keo Mię i Tarika

Pojedynek odbył się w Border City Wrestling. Bardzo dobry mecz.


Drake mówił o zeszłotygodniowym ataku Chrisa Adonisa na Johnny'ego Impacta oraz wspomniał, że Impact ma uprzywilejowaną pozycję w federacji, której on nie ma, nawet po 2,5 rocznej pracy dla Impact Wrestling. Natomiast Johnny stwierdził, że on i Garza są specjalistami od akcji wysokiego ryzyka oraz nie lubią patrzeć, jak ktoś napada na jednego z nich zza pleców.


Walka Nr 5. Johnny Impact i Garza Jr. pok. Eli'ego Drake'a i Chrisa Adonisa

Kolejny bardzo dobry mecz. Publika żywiołowo dopingowała Impacta i Garzę. Drake również dał pokaz swoich umiejętności.


5 listopada powróci Alberto El Patron.


Walka Nr 6. Trevor Lee vs Ultimate Ninja o X Division Title

Walka odbyła się w The Crash. Trudno coś powiedzieć o tej walce, po prostu się odbyła i nie wywołała większych emocji.


Siódmy odcinek Global Forged.


Wywiad z King Mo, który nazwał Moose'a żartem, zwłaszcza za to, że popychał Dana Lamberta oraz zniszczył jego „dom”. Nie pozwoli na to, aby Moose i Bonner wchodzili do własności ATT i kradli im tytuły.


Walka Nr 7. Moose (z/ Stephen Bonner) pok. Lashleya (z/ Dan Lambert) przez DQ

Lambert uderzył Moose'a trofeum. Bonnar ruszył mu na pomoc, ale szybko został zgaszony przez członków ATT. Po chwili z krzesłem ruszył do ringu Moose, który wypłoszył rywali, poza jednym, którego złapał i wyrzucił ponad linami na resztę grupy. Chwycił mikrofon, aby powiedzieć że ich Tag Team match na Bound for Glory będzie również Six Sides of Steel Cage matchem.


Promo LAX. Konnan powiedział, że jego grupa wyżle oVe tam skąd przybyli, czyli z osiedla z przyczepami kempingowymi.


Autor: EC3


Na sam koniec chcę podziękować Damianowi za bardzo dobrą robotę, którą wykonał i dodać, że raport z BFG na pewno się pojawi. Impact, który odbędzie się za tydzień będzie pewną próbą i jeśli ona wyjdzie to najbliższa gala PPV nie będzie aż tak trudna do opisania. Pozdrawiam.

1 komentarz:

  1. Walki 1 3 5 7 to były ciekawe walki reszta była słaba i lepiej by było gdyby się nie odbyły.
    Jeszcze trochę i może z pary EC3 Storm będzie ciekawy Tag Team.

    OdpowiedzUsuń