14 stycznia 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingu z dnia 13.01.2018


GWN Match:

El Hijo del Fantasma def. Braxton Sutter

Caleb Konley def. Fallah Bahh

Impact Wrestling:

Eddie Edwards def. Sami Callihan - po walce Sami postanowił zaatakować Edwardsa i użył do tego krzesła oraz kija baseballowego. Nie wszystko było takie bezpieczne jak może się wydawać, gdyż Eddie otrzymał bardzo nieprzyjemne uderzenie z drugiej broni prosto w głowę i miał on wyraźne problemy ze zdrowiem na zapleczu. Pojawiło się sporo krwi, a wrestler został przetransportowany do szpitala.

Feast or Fired Match - Rohit Raju vs Taiji Ishimori vs Trevor Lee vs Caleb Konley vs KM vs Petey Williams vs Moose vs EC3 vs Tyrus vs Eli Drake - walizki zgarnęli Williams, Moose, EC3 oraz Drake.

Taya Valkyrie vs Rosemary - walka zakończyła się podwójnym wyliczeniem. Doszło również do brawlu, który zwyciężyła Valkyrie.

Do ringu wszedł Jimmy Jacobs, który powiedział, że niewinni ludzie cierpią, gdyż Joseph Park nie chce powrócić do postaci Abyssa. Oczywiście razem z Jacobsem był Kongo Kong. Zjawił się Father James Mitchel, który powiedział, że jego i Jimmy'ego coś łączy. Obaj są fanami potworów. Kong i Jimmy zaszli jednak za daleko, gdyż zaatakowali oni Chandlera oraz zastraszali ich babcię. Po tych słowach zjawił się Abyss, który załatwił Kongo Konga. Zapowiedziano Monster's Ball Match na później.

Matt Sydal wyszedł do ringu i powiedział, że nie byłby tutaj, gdyby nie pomoc jego duchowego przywódcy - Josha Matthewsa. Ten zjawił się oraz powiedział, że stara się oświecić durne masy. Sydal następnie podarował Joshowi swój pas Impact Grand. 

Tyrus def. EC3

Allie def. Sienna - po walce zjawił się Braxton Sutter, który starał się przeprosić Allie, ale przypadkowo nazwał ją Laurel oraz zaproponował jej małżeństwo. Doszło też do debiutu Su Yung, która wyrzuciła mistrzynię Knockouts z ringu.

Zjawił się Alberto El Patron, który powiedział, że w Impact Wrestling w końcu mamy prawdziwego mistrza i on może się z nim zmierzyć. Chodziło mu oczywiście o Austina Ariesa. Meksykanin zaproponował mistrzowi starcie na najbliższym PPV, którym będzie Redemption. Aries pojawił się i powiedział, że jego i Alberto sporo łączy. Obaj zrobili międzynarodową karierę oraz prezentują bardzo wysoki poziom. Panowie umówili się na starcie, które odbędzie się 22 kwietnia. El Patron na koniec dodał, że Austin dopiero po porażce poczuje się jak mistrz i lepiej będzie, żeby AA teraz cieszył się mistrzostwem, bo ono wróci do dumy Meksyku.

Powrócił Aries z kontraktem na walkę na Redemption. Alberto podpisał umowę oraz odszedł, gdyż nie chciał bawić się w gierki Austina. Ten poprosił o zagranie muzyki wejściowej Meksykanina, gdyż to będzie ostatni raz, kiedy będzie on mógł ją usłyszeć.

Otworzono walizki Feast or Fired. Eli Drake ma szansę na zdobycie tytułów drużynowych, Petey Williams zgarnął możliwość walki o pas X-Division, Moose o pas Impact Global, a EC3 dowiedział się, że zostanie zwolniony. 

Monster's Ball Match - Kongo Kong def. Abyss

2 komentarze:

  1. Szkoda, że EC3 odchodzi, ale wiadomo było, że to zrobi, bo sam to niedawno zapowiadał. Oby kiedyś wrócił.

    Dużo zdrowia dla Eddiego.

    Storyline wokół IGC jest dziwne, ale zobaczymy, co bookerzy wymyślili na dzisiaj.

    OdpowiedzUsuń