13 stycznia 2018

Impact Wrestling - wyniku tapingu z dnia 12.01.2018


Xplosion:

Rohit Raju def. lokalny wrestler

KM def. Sugar coś tam

Sienna def. Kiera Hogan

Eli Drake def. Fallah Bahh

Impact Wrestling:

El Hijo del Fantasma def. Braxton Sutter - po walce BS wygłosił heelowe promo, w którym powiedział, że nie ma z nim Allie, ponieważ to właśnie ona jest odpowiedzialna za rujnowanie żyć innych osób. Potem dodał, że jest największą gwiazdą w federacji, ale jego słowa ukrócił Brian Cage, który go szybko załatwił.

Rosemary def. Hania - po walce zwyciężczyni domagała się walki o pas Knockouts, ale przeszkodziła jej powracająca Taya Valkyrie, która zaatakowała swoją przeciwniczkę.

KM pojawił się w ringu, żeby ogłosić małżeństwem Laurel Van Ness oraz mistrzostwo Knockouts. Zjawił się też Braxton Sutter, który powiedział, że to co zrobił parę miesięcy temu, a chodziło o odrzucenie LVN, to najgorsza decyzja w jego życiu. Mistrzyni odrzuciła jego zaloty i po chwili musiała się zmierzyć z Allie, która postanowiła jej dokopać.

Do ringu wyszli Jimmy Jacobs oraz Kongo Kong. Panowie próbowali namówić Josepha Parka aby ten powrócił do postaci Abyssa. Do ringu wyszła także babcia Jenny Park, która poprosiła Jacobsa o zaprzestanie swoich działań. Zjawił się także Joseph, który obiecał, że Abyssa nie zobaczymy już nigdy. Kongo w taki razie postanowił zniszczyć Chandlera Parka, potem ich celem miała się stać Jenny, ale ostatecznie po głowie dostał jeszcze Joseph.

Impact Wrestling Tag Team Titles Match - LAX def. Trevor Lee & Caleb Konley

Impact Grand Title & X-Division Title Match - Matt Sydal def. Taiji Ishimori - dzięki temu zwycięstwu, Sydal stał się podwójnym mistrzem. Możliwe, że dojdzie do unifikacji tytułów, ale to tylko zwykłe plotki.

Knockouts Title Match - Allie def. Laurel Van Ness

Brian Cage & Lashley def. OVE

Kongo Kong def. Joseph Park

Impact Global Title Match - Austin Aries def. Johnny Impact - po walce zjawił się Alberto El Patron, który klaskał w sposób ironiczny.

4 komentarze:

 1. Według mnie to będzie jeden z lepszych
  lat dla Impact Wrestling.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wypowiedziałeś to w złą godzinę. EC3 oficjalnie odchodzi

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby wrócił Crazzy Steve i zakontraktowali by Levę Bates to bym był szczęśliwy :-)

  OdpowiedzUsuń